Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żaneta3

Czy jesteście zadowolone ze swojego męża w łóżku

Polecane posty

Gość gość
no inie no oczywiscie ze nie aleabsolutnie zupelnie sie zgadzam noa musle ze w tym dniu wolnym to idz do kina i pomysl nad swoim zyciem bo bez refkelsji bedziuesz kreciuv w kolko i takie sa skutki : :) http://www.youtube.com/watch?v=lAmNRoc0ZuY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 5-c lat mezatka i nigdy nie zdradzalam meza bo myslalam ze jest super,az nagle gdy zaczal wyjezdzac za granice i ja po pare miesiecy czekalam na niego zaczelo mi po glowie cos chodzic. W pewne piekne sobotnie popoludnie pojechalam do kolezanki na urodziny,u niej poznalam faceta ktory mi tak zaczal nadskakiwac i komplementy sypac ze az umowilam sie z nim na kawe to nasze spotkanie skonczylo sie niewinnie w kawiarni ale wyrazilam zgode na nastepne, ale juz u mnie w mieszkaniu, Wtedy poznalam meszczyzne duzo lepszego od meza mojego, i po raz pierwszy bylam dowartosciowana i przezylam najlepszy sex jaki moglam,nie moglam w to uwierzyc ze inny moze mnie tak mocno piescic ze az momentami to do szalu mnie doprowadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zadowolona
seks1- 2 razy na tydzień zawsze mam orgazm mi to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madora 1
U mnie jest rzadko, ale seks jest zawsze niesamowity, wszystko zależy od partnerów, wymagać jedno od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zawsze ostatnio jestem zadowolona,ale mam dobrego sasiada to jak maz jest w delegacji to albo on przychodzi albo ja ide do niego, a on ma zaj..cie duzego i przerznie mnie tak ze do nastepnego wolnego dnia mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez nuda I chetnie poznam niezaspokojona kobietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodabybylo
ja męża nie mam ale mam narzeczonego i seks jest cudowny, mam nadzieję, że po ślubie się to nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodabybylo
mam nadzieję że będzie wtedy codziennie i nadal tak cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodzi - 22 i 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążniegrzeczny
ja z moją żonką też w pewnym momencie popadliśmy w monotonnie....aż pewnego razu postanowiliśmy to urozmaicić....trójkątem 2M+1K.....żona była zachwycona jak we dwóch ją pieściliśmy.....miała znów cudne boskie orgazmy....a mnie to niesamowicie kręciło....i tak od tej pory co jakiś czas sobie urozmaicamy:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona. Z nikim mi tak dobrze nie było, a miałam paru facetów przed nim. Wspólnie też kilka przygód mieliśmy, 2k + 1m i odwrotnie. Nikt tak nie potrafi jak mój mąż, na samą myśl o tym już mam ochote dżinsy ściągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×