Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKA PRALKA JEST NAJLEPSZA

Polecane posty

Gość Jola455
Ja od dłuższego czasu używam pralki Zelmer ZEW 10A10PL https://www.maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/pralka-zelmer-zew-10a10pl,28733.html i bardzo dobrze mi służy. Najważniejsze dla mnie przy zakupie było, żeby miała funkcje dokładania prania po starcie urządzenia, bo jakoś nigdy nie mogę zebrać wszystkich ubrań na raz i zawsze coś zostanie :D Ale w porównaniu do mojej poprzedniej pralki jest też bardzo oszczędna, dzięki najwyższej klasie energetycznej A+++ i systemie automatyki wagowej, który dobiera ilość wody do wagi prania. Poza tym ma bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd, więc idealnie pasuje do każdej łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieszco beko robi dobre pralki, amica też ;) pomyślalabym o kupnie pralki ogolnie w media expert, bo tam po kupieniu mozna wypelnic ankiete i wygrać 750zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara6
Dobra pralka nie musi być bardzo droga. Warto wybierać energooszczędne, bo są tańsze w użytkowaniu. Ja szukam niedrogiej pralki z dużym bębnem i znalazłam Candy. Ma aż 10 kg ładowności. I funkcję pary wodnej. Nie trzeba po niej prasować, a tego nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam Candy i nigdy więcej, nie wiem moze trafil mi sir jakis bubel. Teraz mam Samsunga i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozesz podejsc do media expert i zapytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wintty

ja mam electrolux perfect care model, świetna, szybko pierze. Zazwyczaj pranie trwa mniej niż godzinę, można odświeżyć delikatniejsze tkaniny, zrresztą tych programów jest duzo i da się dobrać ta by ubrania były chronione ale dobrze uprane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×