Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tydzień ciąży niepokojące objawy

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, od południa nie czuję swojego Maleństwa :( nie pomaga ani jedzenie słodkości, ani odpoczynek i leżenie na boku. Nawet nie reaguje na delikatny masaż brzucha. Były chwile, gdy słabiej go czułam, ale zawsze którymś z powyższych sposobów udawało mi się go zachęcić do aktywności. Co więcej w południe wykonywał dosyć g***towne ruchy (czasami mu się to zdarzało). Dodatkowo przez pare chwil odczuwałam dzisiaj dyskomfort w dole brzucha. Jestem w 22 tygodniu ciąży. Proszę pomóżcie. Coś złego może się dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz mówił ze w tym czasie maluszek może być mniej aktywny.też się denerwowalam w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to głupie ale spróbuj sie polozyc na plasko i położyć na brzuszku pod pepkiem pilot od tv. Zobaczysz czy sie rusza. Ja czasem słabiej czułam ruchy i wtedy akcja pilotem i drzal albo falowal a ja wiedziałam ze dziecko sie rusza tylko ja nie czuje. Bo czasem sie przekreci tak ze nie czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się martwisz, to jedź na pogotowie, przedstaw sytuacje, oni ocenią, czy podłączyć Cię pod ktg i to sprawdzić. Stres źle wpływa na dziecko. mój syn też mnie tak czasem straszył. Ale mówi się, że jak nie czuje się ruchów przez około 12 h, to dopiero można się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sprobuj wyczuc lezac na plecach. Nie martw sie na zapas, moze dziecko spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko mogło zmienic ułożenie i dlatego nie czujesz ruchów, ale możesz pochechać na IP- choćby dla uspokojenie samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, ja w pracy potrafię nawet 3h nie czuć ruchów. z tym, że ja jestem wtedy ciągle w ruchu znając życie i nastawienie lekarzy na oddziale patologii ciąży to mogą cię zostawić na wszelki wypadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam kolejnego batona i wypiłam herbatę z pięcioma łyżeczkami cukru (ohyda!) i się synuś rozruszał ;) dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×