Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kolakoloa

Studia podyplomowe czy warto

Polecane posty

Gość kosd

A wiecie kiedy startują rekrutacje na WSB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Rekrutacja do Wyższej Szkoły Bankowej jest otwarta. A dodatkowo, jeśli zdecyduje się Pani na zapisanie do 30 czerwca otrzyma Pani zniżkę czesnego. Może Pani liczyć również na zniżkę 300 zł w opłacie wpisowej. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat studiów podyplomowych na naszej stronie internetowej: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nauka jest warta każdego czasu 🙂 Skończyłam Akademię Studiów Podyplomowych- podyplomowka.pl i jestem zadowolona. Wiadomo, zdarzały się dni, kiedy miałam ochotę to rzucić. Zwłaszcza, kiedy wszyscy znajomi świetnie się bawili całymi weekendami, a mnie nie było z nimi. Chociaż właśnie dzięki tym wyrzeczeniom czuje, że zrobiłam to co powinnam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin
Dnia 5.06.2019 o 11:51, Gość gosc napisał:

Nauka jest warta każdego czasu 🙂 Skończyłam Akademię Studiów Podyplomowych- podyplomowka.pl i jestem zadowolona. Wiadomo, zdarzały się dni, kiedy miałam ochotę to rzucić. Zwłaszcza, kiedy wszyscy znajomi świetnie się bawili całymi weekendami, a mnie nie było z nimi. Chociaż właśnie dzięki tym wyrzeczeniom czuje, że zrobiłam to co powinnam 🙂 

To ja mam jeszcze lepsze rozwiązanie. Wyższa szkoła kształcenia zawodowego oferuje studia podyplomowe w formie online. Nie musisz więc rezygnować z weekendów, nie musisz nigdzie dojeżdżać, zapisujesz się w dowolnym momencie. Polecam szczególnie jeśli ktoś chce połączyć naukę z pracą, przy czym wiadomo że forma nauki indywidualnej jest bardziej przystępna jeśli ktoś potrafi sam przyswajać materiał. Sam robiłem przygotowanie pedagogiczne i szczerze polecam wszystkim, tanio i wygodnie. Dla zainteresowanych www.studia-pedagogiczne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czy można ukończyć studia podyplomowe na WSB online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
na wybranych kierunkach jest możliwość ukończenia studiów zdalnie. Jednak nie dotyczy to wszystkich kierunków. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie: wsb.pl
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfit

Pewnie już za późno, żeby załapać się na jakąś zniżkę przy wpisowym, ale można się jeszcze zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

z tego co wiem a dzwoniłam do WSB to rekrutacja jeszcze trwa co  do zniżek to do 12 sierpnia maja być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
W Wyższej Szkole Bankowej można liczyć na zniżkę w czesnym i opłacie wpisowej 600zł jeśli zdecydujesz się aplikować na studia podyplomowe do 16 września. Rekrutacja trwa do połowy października.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliska

czy są jeszcze zniżki na zapisy na studia podyplomowe na WSB? Bo nie mogę tego znaleźć na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czy na studiach podyplomowych na WSB odbywamy praktyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela

Wszystko zależy gdzie i jakie. Mam znajomych z całej polski, wiele osó zdecydowało się na studia podyplomowe ale nie wszyscy są zadowleni. Chyba najbardziej sobie chwalą osoby z Torunia, którzy zdecydowali się je zrobić w Kolegium Jagiellońskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2019 o 20:45, Gość uliska napisał:

czy są jeszcze zniżki na zapisy na studia podyplomowe na WSB? Bo nie mogę tego znaleźć na stronie

Dzień dobry, 
Zniżkę w czesnym i opłacie wpisowej Wyższa Szkoła Bankowa oferuje do 16 października włącznie. Tak więc warto jeszcze złożyć aplikację.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2019 o 19:40, Gość gosc napisał:

a czy na studiach podyplomowych na WSB odbywamy praktyki ?

Dzień dobry,
Na większości kierunków nie ma praktyk, jednak część zajęć prowadzona jest w formie warsztatów, symulacji realnych sytuacji zawodowych, tak więc studia podyplomowe w WSB dają REALNE, praktyczne umiejętności.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabia

Marketing internetowy masz na WSB, ja u nich studia robiłam i sporo sie nauyczłam potem z pracą nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto. Ja ukończyłam studia  w Instytucie Studiów Podyplomowych (z siedzibą w Tychach) i jestem bardzo zadowolona. Wiedza, którą nabyłam pomogła mi poszerzyć kwalifikacje i dodała odwagi by starać się o wymarzoną pracę, którą później dostałam!

Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o Zachód blisko granicy z Niemcami to wyróżnia się Łużycka Szkoła Wyższa w Żarach (lsw.edu.pl). Nie kończyłem tam magisterki, natomiast jeśli chodzi o podyplomówki uzupełniające pod kątem pedagogiki to jestem bardzo zadowolony z tej uczelni i zdecydowanie polecam jeśli ktoś w tym kierunku chce się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na podyplomówkę w wieku 48 lat, takie czasy. Szukałam długo uczelni, gdzie forma samych studiów byłaby dla mnie odpowiednia. Wybrałam wskz i jestem bardzo zadowolona, naprawde swietna uczelnia i super podejscie do studenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dwa miesiące kończe studia na wskz, własnie kierunek administracja rządowa i samorządowa. Jestem bardzo zadowolona! Super studia na wysokim poziomie. Stuisujesz, kiedy masz na to czas, świetnie rozwiązanie w przypadku osób pracujących zawodowo lub mających dzieci w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×