Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktoś mega

23dc robiłam test mega blada kreska i mega bolące piersi

Polecane posty

Gość ktoś mega

Dziś mam 23dc przy cyklach 28 dniowych. Coś mnie dzisiaj podkusiło i zrobiłam test z drugiego moczu (ale rano nic nie piłam), druga kreska wyszła prawie niewidoczna... widać ją tylko pod naturalne światło tj jak podeszłam do okna i się przyjrzałam. Piersi a właściwie sutki bardzo mnie bolą od tygodnia. Test miał czułość 10. Myślicie, że jakaś szansa jest? wiem, że jest wcześnie, mam jeszcze 5 dni do @. Niedawno poroniłam w 5 tyg, i teraz mam ogromną nadzieję.... Co sądzicie? Mam sporo tych testów myślicie, że jutro warto robić? Chociaż pewnie i tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez przestan sobie wkrecac. jak bys była w ciazy to by ta kreska była a jej NIE MA. pozatym tak wczesnie nie ma objawów, kobiety na siłe sobie wmawiaja. to fizycznie nie mozliwe, abys tak szybko odczuwała jakies sygnały ciazy, daj na luz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że możesz być w ciąży, ale póki co wielkich nadziei sobie nie rób. Ból piersi owszem może być sygnałem zajścia w ciążę i zwykle tak jest. Co do kreski to moja też taka była ale w 26dc przy 30 dniowych. Więc cierpliwie czekaj. Jak masz testy to możesz jutro powtórzyć, jeśli nie szkoda Ci kasy:) A ta osoba co wyżej pisała to chyba nigdy o dziecko się nie starała. Jak można pisać wrzuć na luz... tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz mam dziecko 3 latka ma. wiec wiem o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam tak jasna kreske, robilam test 4 Dni przed spodziewana @, mysle ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bug
Myślę że możesz być w ciąży jeżeli kreska jest blada ja robiłam test 3 dni po spodziewanym terminie i wyszedł negatywny 2 dni później był pozytywny a teraz mój łobuz ma półtora roku:-)Ale nie powinno robić się tak wcześnie testów bo może okazać się później ze była to ciąża biochemiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×