Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

Co by tu zrobić żeby być wśród ludzi

Polecane posty

SayA444-Nikt, nigdy cię nie zrozumie lepiej, niż ty sama. Taka jest prawda. Ble Ble ma schizofremię, sam przecież pisał że ma na to rentę i był w szpitalu, pisał zresztą z szpitala. Przecież to nie jest żadna tajemnica. Szkoda że jesteś młoda, jak byś była starsza to bym cię oduczył nieśmiałości, zresztą kiedyś też byłem nieśmiały, z wiekiem to trochę przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczandra92- Ok 150 km. Ja w sobotę na rowerze machnąłem 200 km, wiec nawet na rowerze byś dał radę do niej przyskoczyć, jak byś oczywiście lubił kolarstwo. Najlepiej zrób tak, dojedź do Katowic, a z stamtąd do Gliwic.Z Katowic jest bardzo blisko trasą Średnicową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
Ja mam 19 lat.Z Krakowa do Gliwic jest godzina drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczandra92-Co ty k***a tyle kombinujesz? Nie chciał byś mieć dziewicy? Za 10 lat będziesz tego żałował, żeś nie spróbował poznać kobietę swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA,a ile Pan ma lat? I na czym polegała Pana nieśmiałość? prawiczandra92 chyba woli nadal siedzieć na internecie sam, chociaż może się zmobilizuje do odwiedzenia mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444- Na "pana" to trzeba mieć wygląd i pieniądze ;) Do ciebie jestem już stary, w moim wieku to pozostały mi już jedynie rozwódki a powoli będą to wdowy :D. Mam tyle lat, co większość prawików, czyli 29. A nieśmiałość polega na tym, że aby nie zdradzić swoich wad, to lepiej nie gadać z ludźmi, bo gadanie kiepsko mi idzie. Można powiedzieć że gadam tak, jak Polska reprezentacja w piłce nożnej rozgrywa mecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA,jak to kiepsko? lubię odnosić się do każdego z szacunkiem.Myślę że dobrze idzie tobie "rozmowa" tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444 jestem lewicowcem tak mam schizofrenie ale nie jestem niebezpieczny mam rentę upośledzony nie jestem jestem nieśmiały do kobiet co chcesz wiedzieć jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444-On się chyba naprawdę boi nawet dziewczyny. K****, co mu zależy umówić się z tobą w Gliwicach, pokazała byś mu miasto, poszlibyście nad Kłodnicę, potem na pizze i cześć. Przynajniej jeden od drugiego by się czegość nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
_BLE BLE_ a dlaczego jeśli można wiedzieć, zachorowałeś?Ile masz lat? I o co chodzi z tymi określeniami, bo ja na tej kafeterii jestem w sumie od dzisiaj i nie rozumiem niektórych określeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
chodzi mi o "lewicowiec" etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444- Z tym że ja z tobą piszę a z tobą nie gadam, na tym polega różnica. Dlatego że nie lubię z siebie robić idioty, to też nie lubię gadać z ludźmi i tego unikam. Zresztą mam tak życie ułożone, że całe szczęście nie muszę dużo w życiu gadać. Można powiedzieć że całe szczęście iż jestem samotnikiem i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA,no nic pewnie by nawet na to spotkanie nie przyjechał chociaż kto tam go wie.Może się w końcu zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444-On ma ponad 30 lat, to stary zgred. A lewak to zwolennik komunizmu, taki bandyta, co popiera okradanie ludzi pracy i oddawanie tej kasy leniom, popiera pedofilów i zabijanie małych dzieci.Po prostu lewacy to psychole, bo kto normalny popiera pedofilów, komunizm i zabijanie małych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA, a przeszkadza Ci mój wiek?Co ty byś powiedział na spotkanie? A gdzie pracujesz? Ja się boje iść do jakiejkolwiek pracy bo boje się,że sobie nie poradzę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444- Przynajmniej nie będzie już jęczał że go żadna nie chce. Zmarnuje w ten sposób okazję i będzie żałował tego do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA,jego sprawa. Nic się nie zdziała niestety. Takie myślenie jest dziwne, mnie odpycha wszystko co prowadzi do zła lub wszystko to co jakoś komuś szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444- A czemu masz sobie nie poradzić? Praca to normalna czynność, z tym że nie zawsze ci się chce. Są prace, gdzie nie liczy się poradzenie a jedynie "z********anie" Ja pracuję fizycznie, kasę przewalam na podróże, co też kłóci się często z moją pracą, ale staram się to tak ustawić, aby jakoś to pasowało. Twój wiek mi nie przeszkadza, z tym że 19 latka nie powinna się spotykać z starym kawalerem, który mało mówi, jest mało rozrywkowy i wolny czas spędza albo na kolarstwie, albo na błąkaniu się po lasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA, dla mnie rozrywka to spędzanie czasu obojętnie jak.Nie jestem wymagająca, lubię spacery no i dużo spokoju.Różnie się od Ciebie, bo jestem straszną domatorką ale to chyba przez moją nieśmiałość. A co do pracy może i bym dała radę,tylko po prostu,za bardzo w siebie nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
_BLE BLE_ a gdzie mieszkasz? sam wybrałeś samotność czy ludzie Cię od siebie odepchnęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444-Domatorem to jestem jak się nacharuję. Lubię swój dom, bo cisza i spokój, ale czasem jest dobrze gdzieś dalej pojechać, aby właśnie za domem zatęskinić. Dobrze że mam p*****lca na punkcie kolarstwa, dzięki temu życie jest bardziej urozmaicone. Swoją drogą to wydawało mi się w wielkim mieście, jakim są Gliwice, to tam chyba trudno byś samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA,no trudno,ale jak się siedzi dużo czasu w domu to nie jest tak trudno. :) Każdy ma "pier***** " na różnych punktach i inne hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444-Z jakiej dzielnicy jesteś, bo ostatnio tam masakrycznie pobłądziłem w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_BLE BLE_-Bo jesteś lewakiem, lewaków nikt nie lubi. Nawróć się na prawicę, zagłosuj na Nową Prawicę a ludzie cię polubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
_BLE BLE_ masz może gadu gadu lub jakiś inny komunikator? BSA,Ze śródmieścia jestem. I to samo pytanie do cb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×