Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

Co by tu zrobić żeby być wśród ludzi

Polecane posty

Gość gość
ty jesteś kobieta nic nie musisz robić. o ile jesteś ładna to wystarczy żebyś była a na pewno jakiś się tobą zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
i tu się mylisz, bo jak jestem cichą myszką i nic nie mówię, to chłopacy też ze mną nie będą rozmawiać.Oni wolą takie gadatliwie, umalowane etc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
i tu się mylisz, bo jak jestem cichą myszką i nic nie mówię, to chłopacy też ze mną nie będą rozmawiać.Oni wolą takie gadatliwie, umalowane etc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak ty chcesz poznać bez podrywu i bez oczarowania dziewczyny? znajomych masz, kolegów koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
mógłby poznać mnie, ale chyba nie jest za bardzo chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie tak he he ale chyba zwiał. moim zdaniem on nie chce poznać dziewczyny tylko tak jęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
Pewnie nie ma się komu wyżalić... szkoda,a myślałam że nawiąże z nim jakiś kontakt ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
saya444 - a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem mało atrakcyjny i żadna mnie nie chce 😭 to znaczy jedna chciała 10 lat temu ale coś nie wyszło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie poprzez rozmowę, sposób bycia, gesty. a ty pewnie jesteś nudny jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444-Bierz ble blaka, on jest co prawda upośledzony, ma schizofremię i I grupę niepełnosprawności, do tegoj jako jedyby prawik jest lewakiem. Ale zapewne dziewczynom to wręcz na rękę, bo dziewczyny wolą lewaków od prawicowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafię tylko mówić na temat swoich problemów, zainteresowań oraz zdawkowo odpowiadać na zadane pytania. Płynna rozmowa z kimś o wszystkim i o niczym jest dla mnie problemem. No ale to nie moja wina z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444- Jesteś polką czy Niemką? Raczej Polką, bo Niemka napisała by Gleiwitz. Ostatnio tam w Niedzielę byłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA, to jakieś żarty czy nie? jak nie, to z chęcią popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
Dużo tu osób ze śląska :D odwiedzisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444: ja uważam że nie trzeba robić kumulacji problemów i kojarzyć dwóch osób z podobnymi problemami. Ty potrzebujesz faceta a ja dziewczyny którzy by nas rozruszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444-Czemu żarty? Czy to coś dziwnego że w Niedzielę pojechałem sobie do Gleiwitz? Lubię te miasto, architektura Niemiecka bardzo mi się podoba, co w tym dziwnego? Jedynie mnie wkurzyła przebudowa rynku, stary był piękniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SayA444-po Twoich wpisach wcale nie widac,ze jestes niesmiala cicha myszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA Żarty,do tego co napisałeś wcześniej o Blebaku.prawiczandra92 nie naciskam nawet na znajomość, skoro zależy Ci na osobach które są naszymi przeciwnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
gość, to tylko internet, na internecie nie wstydzę się pisać niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SayA444-O Ble blaku to fakt, co chwilę jest w szpitalu psychiatrycznym, mama go tam zaknęła, bo zaczął szaleć. On nawet zakupów sam nie może zrobić, musi mu zawsze mama towarzyszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczandra92-Nie bądź c***a, masz niepowtarzalną okazję umówić się z laską, do Gliwic masz połączenia PKP, bo to dość duże miasto i dobrze skomunikowane. Gdybym ja był młody, to bym nie odpuścił, bo ona zapewne nastolatką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
BSA Nie zmuszaj go,jakby chciał to pewnie więcej by tutaj pisał ze mną.Ja szukam osób które mnie zrozumieją bo jestem bardzo nieśmiała i skrytą osobą. I tak. jestem nastolatką ale już nie taką młodą.A ja wolę robić zakupy z kimś niż sama, wtedy czuje się bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayA444
ja już nie wiem kto mówi prawdę a kto nie... ? i mnie nie bawią żarty o schizofrenii czy innych chorobach psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×