Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zerwał

Polecane posty

Gość gość

chłopak ze mną zerwał . jestem załamana . był dla mnie najważniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważa 'bo tak' i już . że przez te 3 lata nie było między nami dobrze,a wcale tak nie było. spotykaliśmy się, rozmawialiśmy, kochaliśmy, bawiliśmy. wszystko okej. nagle z dnia na dzień przestał się odzywać "no bo po co" . załamałam się :( kocham go nad życie i wiem że on mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek na uwiezi
lancuch jest tak mocny jak mocne jest jego najslabsze ogniwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby kochał, to by nie zerwał. Będzie inny, lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kocha juz inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby kochał, to by nie zerwał. Będzie inny! Na pewno :) taki, który życia bez Ciebie nie będzie sobie wyobrażał i nie zostawi Cię z dnia na dzień. ten musiał od dawna przeżywać już wątpliwości, którymi się nie chciał/bał podzielić. Tobie się wydawało, że wszystko fajnie, ale w nim już coś się wypalało. Bywa, nie byliście sobie pisani w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"będzie inny"...ale to nie zmienia tego, że ktoś teraz czuje to co czuje. I ma prawo to czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo się każdemu mówi "będzie inny" .. Wszystko było na prawdę dobrze . Nie wiem dlaczego nic nie zauważyłam . Jestem w stanie życie za niego oddać a on mnie tak po prostu olał. Łzy same cisną mi się do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jest życie, jeszcze nieraz facet cię zostawi, musisz się nauczyć wychodzić z tego zwycięsko i nie przejmować się, bądź silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram się ale to jest silniejsze ode mnie . jestem na Niego zła za to że mnie tak potraktowal, mam do niego żal. ale z drugiej strony nie mogę przestać o nim myśleć , jest dla mnie najważniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
własnie tez załozyłam dzis temat prosze o wsparcie tez mnie zostawił po 6 latach i tez jest dla mnie wszystkim,nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie na piwo z jakimś kolegą a nie rozpaczać na forum :P przejdzie wam, za 5 lat będzie nowe życie, nowy facet, życie jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się nie ma żadnych innych zainteresowań tylko facet, facet, facet! od takich dziewczyn faceci zawsze uciekną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
zapłakana1230: dlaczego Cię zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
a no widzisz teraz bede widziała jak postepowac jak to wszystko minie i sie ogarne pirwszy facet i zrobisz dla niego wszystko to sie odwdzieczył,ze zostawił mnie jak zwykła sciere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj książkę: 'dlaczego faceci kochają zołzy' ;) można ściagnąć z chomika za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to się dla facetów robi WSZYSTKO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
jak się kogoś kocha to się robi dla niego wiele. może gdybyś była zakochana i porzucona to byś zrozumiała.. jest dla mnie ważny. nie mogę się pogodzić z tym że mnie tak olał. nie pisze ani nie odbiera tel ;( jest mi zwyczajnie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
było duzo kłotni miedzy nami,nie potrafiłam zapomniec tego co mi robił,i przy kłotni mu to wypominałam wiem,ze nie potrzebnie ale to we mnie siedziało caly czas,bo byłam fer wobec niego tyle lat a on oszukiwał mnie,zalozyłam dzis temat prosze o wsparcie bo juz sama nie daje rady z tym wszystkim,teraz twiierdzi ze to mija wina,ze doprowadziłam ja do rozstania,ze on ma dosyc,ze tez ma uczucia,a jak poszedł na bok do konca tego niewiem,ale smsy dały mi do myslenia ze mnie zdradził to wtedy moje uczucia nie liczyły sie,jak tak mozna robic mówic,ze kocha sie,ze bedziemy na zawsze razem,bo nie wyobraza sobie zycia beze mnie,a teraz on cała wine zwalił na mnie i tylko ja zt ego cierpie,bo dla mnie cos wiecej znaczyło to wszystko nasz zwiazek.sory za literówke,ale jestem rozsypana na wszystkie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość autorka jak się kogoś kocha to się robi dla niego wiele. może gdybyś była zakochana i porzucona to byś zrozumiała. xxxxxxxxxxxxxx czyli co takiego robiłaś? wystawiałaś tyłek, kiedy tylko mu się zachciało i stawiałaś mu w knajpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrętna, narzucająca się baba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
zapłakana1230: mam tak samo. zerwał i uważa że to z mojej winy . mówił że kocha, że zrobi wszystko, że jestem najważniejsza, wspólne plany poszły się j***ć :( też się czasami klóciliśmy ale przecież co to za związek bez klotni.. nie wiem jak sobie poradzić , co ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,teraz twiierdzi ze to mija wina,ze doprowadziłam ja do rozstania,ze on ma dosyc,ze tez ma uczucia,a jak poszedł na bok do konca tego niewiem,ale smsy dały mi do myslenia ze mnie zdradził xxxxxxxxxxxxxx czyli wg ciebie robienie wszystkiego dla ukochanej osoby to przymykanie oczu na zdradę i nie wspominanie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
nie nastawialam tylko tyłka. starałam się, robiłam tak żeby bylo nam dobrze. w szczególności jemu. wszystko dla niego. nie chodziłam na imprezy bo nie podobało mu się to. nie spotykałam się z nikim. starałam się jakoś dogodzić naszemu związkowi. i nie jestem narzucająca , po prostu walczę o to co kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl logicznie, z Twoich wypowiedzi wynika, ze Cię zdradził , no i zerwał, bo niby nie mógł już znieść tego , co mu zarzucasz. Wygląda na to , ze poszedł do innej, zastanów się , czy jest jeszcze o co walczyć.Zapamiętaj sobie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kiedyś będziesz się jeszcze z tego śmiała , przekonasz się, ale potrzebny jest czas, na zrozumienie wszystkiego, zaakceptowanie sytuacji.Nie narzucaj się , nie rozpaczaj- nie warto, banalne, ale prawdziwe....potrzebujesz tylko czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam tak żeby bylo nam dobrze. w szczególności jemu. wszystko dla niego. nie chodziłam na imprezy bo nie podobało mu się to. nie spotykałam się z nikim. starałam się jakoś dogodzić naszemu związkowi. xxxxxxxxxxxxxxxxx udawanie zakonnicy i robienie tylko jemu dobrze to durna metoda polskich głupich dziewuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
może i głupia ale robiłam to wszystko dla niego. zakochałam się nad życie. chciałam jak najlepiej. teraz żałuję że byłam taka dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy każdym facecie będziesz zawsze robiła to samo - głupota jest wrodzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka już jestem. nie potrafię być wredną suką. jestem uczuciowa, szybko się przywiązuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×