Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zerwał

Polecane posty

Gość zapłakana1230
to widze,ze sama nie jestem i wiesz bynajmniej co przezywam.......ten bol jest tak okropny nie do pojęcia,nie wybacze mu tego,ze tak oszukał mnie z miłościa,ile razy powtarzał co by nie działo sie i tak nigdy nie rozstaniemy sie,i co zrobił????????Smiec,nie nawidze go,tylko,ze jak piszesz,ze jestes pewna,ze kocha cie,ja tez jestem pewna,ze moj tez mnie kocha,ale jednak dochodze do wniosku to wiesz co poprostu znudzilismy im sie.ja 6lat z nim byłam i 2 lata po zareczynach,tak zostałam wdzięczność za moja dobroc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłyśmy po prostu za dobre . wiem co czujesz i cieszę się że jest ktoś w podobnej sytuacji do mnie, chociaż nie życzę tego nikomu :( nie wiem jak mam się pozbierać , jest mi tak cholernie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bidulki, wmawiajcie sobie dalej - za dobre! nie za dobre tylko głupie! nie macie zielonego pojęcia o męskiej psychice! traktujecie facetów jak małe dzieci, a potem wielkie zdziwienie, że poszedł do innej! mamusię to on ma w domu, drugiej nie potrzebuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiliśmy sobie co nam pasuje a co nie. rozmawialiśmy o problemach. gdyby mu coś nie pasowało to by powiedział .. a on tak bez powodu mnie zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań już wypisywać te bzdury autorko, bo tylko się ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
No widzisz,pewnie masz racje(wypowiedz powyzej)tylko widzisz dawałam z siebie wszystko,bo nie miał tak cudownego dzieciństwa w domu i starałam sie darzyc go miłoscia ktora nie miał,a teraz jak ja go potrzebuje to go nie ma....tylko wiesz co do kobietki,ktora to samo przezywa,ja wezme sie w garsc,bo ja wiem,ze ja nie bede tyego załować,bo nie che byc dalej oszukiwana i nie zasługuje na takie traktowanie z jego strony....a to,ze on miał wszystko u mnie to juz jego strata jak nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
masz racje(wypowiedz powyżej)- gość tak bidulki, wmawiajcie sobie dalej - za dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chcę zapomnieć i wiem że kiedyś poznam kogoś kto na mnie zasługuje ale i tak na chwilę obecną to bardzo boli . muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie żeby tak nie myśleć. a on będzie żałował że ze mnie zrezygnował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawałam z siebie wszystko,bo nie miał tak cudownego dzieciństwa w domu i starałam sie darzyc go miłoscia ktora nie miał,a teraz jak ja go potrzebuje to go nie ma.... xxxxxxxxxxxxxxxx puknij się w łeb!!! ty ze związku robisz psychoterapię dla biednego misia, bo nie miał cudownego dzieciństwa??? od tego są psycholodzy! teraz mu się nie dziwię, że zwiał - i bardzo dobrze zrobił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
nie mamy innego wyjscia,mozemy wymienic sie adresami a-meilowymi i bedziemy wzajemnie sie wspiewrac i moze damy jakos rade i pokazemy im,ze stac nas na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że kiedyś poznam kogoś kto na mnie zasługuje xxxxxxxxxxxxxx pewnie będzie to kolejny z traumą z dzieciństwa, a ty mu będziesz za wszelką cenę to wynagradzać - czy będzie tego chciał czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłakana1230: dobry pomysł. podaj mi meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze założysz wątków jaka to ty "za dobra" jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
zostaw dla siebie takie uwagi.....zerwał,bo miał dosyć naszych kłótni...czytaj uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się zapłakana psychicznie!!! bardzo dobrze zrobił, że odszedł!!! kolejna pani bluszczyk, co to na siłę chce facetów uszczęśliwiać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odszedł do innej. dla samotności by nie zrwał, bo perpektywa braku seksu by mu na to nie pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytajcie ze zrozumieniem . to ja napisałam że znajdę kogoś kto na mnie zasługuję a mój nie ma żadnej traumy z dzieciństwa. i założyłam tylko ten jeden wątek . a skoro nie masz żadnych dobrych rad dla nas to się nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
Nie na sile,tylko,ze to mój pierwszy facet i nie jestem moze tak doswiadczona.starałam sie wszystko robic jak najlepiej..to teraz mam nauczke,ze lepiej byc zołza to moze wtedy by siedział ze mna tak????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a debilka jak zwykle - ze skrajności w skrajność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana1230
nie zwazam na ciebie uwagi...jezeli masz ochote to kobietki co przezywa to samo to napisz kajunia.1991@wp.pl,bo widzisz,ze ktos nie potrzebny nam sie wtraca do rozmowy i w....a ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplakana masz ochote popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłakana1230: napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,to nie twoja wina ten typ ma k***wski charakter,lubi k***ić się,spotkał kolejną,pobawi się i następna-kolejna inność on sie nie zmieni,całe zycie byłabyś oszukiwana i zdradzana piotruś pan,imprezowicz,k****arz,niezrównowazony emocjonalnie,rozchwiany...egoista,myśli tylko o sobie nie rozpaczaj za nim,wiem,że jest ci cholernie przykro i ciężko,ale nie płacz po bydlaku,potrzebujesz czasu i to ci przejdzie,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję . wiem że jakoś to będzie że potrzeba czasu. tylko ten czas jest najgorszy. myśli krążą wokół niego itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×