Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamillaxxc

lizanie pupy facetowi podczas loda

Polecane posty

A kto twierdzi, że jestem uległa? Jestem kobietą świadomą swoich potrzeb i otwartą. Jeśli podnieca mnie silny mężczyzna to mogę się przy nim zachowywać ulegle... ale to nie znaczy, że byłabym "niewolnicą" jak bohaterka sławnego durnego czytadła dla kur domowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś moja kobieta robiła to dość często. Musze przyznać ze jest to niesamowita przyjemność. Ale higiena to absolutna podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podnieca gdy facet liże mi pupę, ale na rewanż sir nie zdecyduję z dwóch powodów; mój facet twierdzi, ze to gejostwo, a mnie to nie kreci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh mylicie klimaty.to juz pod BDSM podchodzi.ja nikomu doopy lizac nie bede.mam dominujacy charakter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lizac komus d---pe to zeszmacic totalnie.wasze chlopy to chyba ex gity z celi bo tam sie to praktykuje w ramach kary:Ddurne baby,nawet zawodowe k****y tego nie robiama jesli juz to szukac takiej ze swieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tka
czegoś tu nie rozumiem....przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza....po co wasze wyzwiska i podłe epitety....nie chcesz, nie rób ale nie osądzaj i nie ublizaj innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tka
No i widzisz zdesperpwany/na gościu i bardzo sie mylisz...niejedna 30 chciałaby tak wyglądać jak ja....jestem bardzo kobieca i zadbana....zreszta nie bede sie tłumaczyć przed ciemnogrodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i nie  40 tka
Chamski prostaku/prostaczko z godz. 13.37 - kimkolwiek byś nie był.. twoja wypowiedź świadczy o wrodzonym prymitywiźmie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie, to daruj sobie swoje "urocze" wypowiedzi...Obrażanie kogoś majacego inne zdanie czy upodobania w sposób przez ciebie zaprezentowany świadczy własnie o twojejignoracji i braku jakiejkolwiek kultury.Zreszta słowo kultura jest prawdopobodobnie zupełnie dla ciebie niezrozumiałe... Ach, jak cudnie sie poczułeś/poczułaś dowalając "z grubej rury", prawda? Dobra rada: omijaj tematy o których nie masz bladego pojęcia. Ze też nie brakuje takich półgłówków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tka
straszne jak bardzo niektóre osobniki nienawidzą, gdy ktos robi cos czego oni nie tolerują....nie potrafią dyskutować i próbować zrozumieć innych, myślących inaczej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie to cena jaką płacimy za bezpłatny dostęp do takich stron jak to forum :) każdy ma prawo tu wejść i obrzucić każdego dowolnym plugastwem. A że w narodzie jest wiele zakompleksionych osobników, to i na forach jest wysyp tzw. "trolli" :) Najlepiej ich po prostu ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,lizanie sraki to dowod oswiecenia umyslowego....niech wam nastepnym razem pusci soczystegom pierda,jeszcze lepsze doznania beda,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona uwielbiam lizac mi tełek podczas robienie mi loda, odwdzięczam Jej się tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schodzicie baby nizej niz zwierzeta...prosze o wiecej prymitywnych zachowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicue wyjadac resztki kolacji waszych facetow?czy moze zgadujecie co zjadl pare godzin wczesnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicue wyjadac resztki kolacji waszych facetow?czy moze zgadujecie co zjadl pare godzin wczesnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI W SZOKU
nawet prostytutka tego nie robi.ale z was szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie zgrywajcie takie święte, każda to robi, lizanie tyłka jest obowiązkowe. Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz o ogolonym, większość się lubuje w kłakach, więc powinnyście lizać okłaczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak raz na tydzień źonce po minetce pupki nie wliże to mnie nosi to jest sama słodycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylek ogolony, to i wrazenia dla partnera lepsze a i partnerka nie musi przerywac zeby wypluc klaka, to samo z ogolonymi jajami! Nie kumam facetow ktorzy jaj nie gola a karza sobei je lizac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slavery czemu masz nick sugerujacy uleglosc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna wylizac o***t facetowi ? W zyciu bym nie pozwolil kobiecie tego zrobic, to obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nowa ex byla zazdrosna, ze stara eks to robila :D:D:D Bardzo mi sie to podobalo, ale zdecydowanie ja to wole robic dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mi nigdy nie lizała bo ją to nie kręci natomiast ja bardzo lubię jej lizać i robię to przy każdej nadażającej się okazji. Zresztą lizałem nie tylko mojej ale jeszcze paru innym, jak robić komuś dobrze to na całego :), zawsze były szczęśliwe, a pupcie jak nastawiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie dziwię się, że kobieta się krzywi na widok smaku lub jedzenia... kobiecie odpowiada smak o***tu kiedy z o***tu do ust bierze, a żadna zupa tak nie smakuje, ani żaden obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czaje czemu kobieta wkłada język tam skąd g***o wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie lubie jak dziewczyna lize mi anusa. Oczywiscie okolice o***tu musza byc wygolone na zero i dokladnie umyte. tylke wtedy pozwalam mojej dziewczynie lizac moj anus. jest to bardzo przyjemne dla mnie i ją tez to podnieca. Czasami kucam nad jej twarza i ona mi lize. Oczywiscie to dziala w obydwie strony. Ja tez uwielbiam lizac anusa swojej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLON
JA LIBIE LIZAC POSLADKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lizałam i dostałam grzybicy :( nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×