Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamillaxxc

lizanie pupy facetowi podczas loda

Polecane posty

Gość gość
Fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz odpowiedzi zboczencu? To otwieraj morde wlasnie chce mi sie srac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówimy o rimmingu a ten można uprawiać w obie strony. Oczywiście depilacja i odpowiednia higiena czy to kobiety czy mężczyzny jest niezbędnym warunkiem. Dla mnie lizanie pupy kobiecie podczas minetki jest czymś jak najbardziej normalnym. Zresztą podczas intensywnego lizania pipki bardzo często (prawie zawsze podczas 69 z kobietą na górze) gdy lizana kobieta zaczyna nie panować nad ******* podczas zbliżającego orgazmu usta faceta często same zsuwają się i świadomie czy nie świadomie przez jakiś czas liżą pupę. Dlatego przed robieniem dziewczynie lizanka oglądam starannie pipkę i pupkę i liżę obie dziurki w standardzie. Natomiast wylizywanie pupy przez kobietę facetowi już takim standardem nie jest ale wiele kobiet jeśli widzi, że facet ma tą część ciała zadbaną nie ma oporów także przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nas tylko i wyłącznie rimming jest zaraz po kąpieli i nie może być owłosienia. Jeśli jest wydepilowane zarówno u mnie jak i u niej to wtedy w czasie oralnego często nawzajem nasze języki wędrują w tamte rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest z******te!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki

Ja tez lubie ja moja zona lize mi odbyt albo podczas stosunku wkłada  mi pałac w odbyt . Ja jej normalnie całuje odbyt ona bardzo to lubi ale orgazmu nie ma tylko rozluznia ją przed stosunkiem dopochwowym ona lubi dawać klapsy A ja nie protestuje . Zgadzamy się w 100% w sprawach lozkowych i lubimy poszaleć.  Teraz jest w ciąży i trochę nas ograniczylo w szalenstwach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieszkto?
16 minut temu, Gość Luki napisał:

Ja tez lubie ja moja zona lize mi odbyt albo podczas stosunku wkłada  mi pałac w odbyt . Ja jej normalnie całuje odbyt ona bardzo to lubi ale orgazmu nie ma tylko rozluznia ją przed stosunkiem dopochwowym ona lubi dawać klapsy A ja nie protestuje . Zgadzamy się w 100% w sprawach lozkowych i lubimy poszaleć.  Teraz jest w ciąży i trochę nas ograniczylo w szalenstwach 

Lubię bzykać ciężarne tak do 6-7 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja mi liże owłosiony tyłek,nic nie golę,rowa mam bardzo owłosionego -nawet jej mówiłem,że ogolę ale ona taki lubi,lubi mocno wiercić jęzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdh

Tez bym chcial ;/ i zeby nasikala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 17.10.2013 o 18:04, Gość kamillaxxc napisał:

ostatnio moj facet zaproponowal mi wylizanie pupy, oczywiscie ogolonej:) szczerze - podniecilo mnie to max, a jak mu reka robilam dobrze, a jezyk wpychalam w pupe i lizalam, doszedl blyskawicznie, a ja sama podniecilam sie max. Dziewczyny - czy wy tez tak robicie, ewentualnie - myslalyscie o tym? Panowie - lubicie?

Nie sluchaj ...ow, takich jak ten pod Toba.Lubimy i dlaczego my mozemy wam lizac a wy nam, to niby cos dziwnego dla niektorych.A probowalas zrobic swojemu mezczyznie masaz prostaty? To jest dopierop odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Juz sobie wyobrazam jak za chwile zleca sie tutaj pedauy...ech...i beda wciskac te swoje pedalowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 18.10.2013 o 14:20, Gość gość napisał:

lizac komus d---pe to zeszmacic totalnie.wasze chlopy to chyba ex gity z celi bo tam sie to praktykuje w ramach kary:Ddurne baby,nawet zawodowe k****y tego nie robiama jesli juz to szukac takiej ze swieca.

Skonczyles, to teraz WY...AJ , CWOKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 17.10.2013 o 19:04, Gość kamillaxxc napisał:

ostatnio moj facet zaproponowal mi wylizanie pupy, oczywiscie ogolonej:) szczerze - podniecilo mnie to max, a jak mu reka robilam dobrze, a jezyk wpychalam w pupe i lizalam, doszedl blyskawicznie, a ja sama podniecilam sie max. Dziewczyny - czy wy tez tak robicie, ewentualnie - myslalyscie o tym? Panowie - lubicie?

Jako facet napiszę: tak - lubię to i też wtedy błyskawicznie dochodze. Dokładnie tak jak opisałaś my również się bawimy. Warunek: oboje świeżo umyci i dupki wydepilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domoddz

Fajny temat. Czytam od początku. Ja mam fazę na masaż prostaty i to robię, w miarę regularnie. Trzymałem w tajemnicy przed żoną (którą się jaram na maks, uważam, że jest perfekcyjna, ale ma kompleksy: nadwaga, cellulit, rozstępy etc. Ja się jaram każdym jej centymetrem kw.). Ostatnio fajnie posiedzieliśmy i po specyfikach wjazd gadki i seksie. Mój temat masaż prostaty dla niech nowość, zapytała, skąd wiem, że przyjemny... Ja na to, że wiem, ona: robiłeś to sobie? Ja: kiwam twierdząco... Ona uśmiech i mówi: niezły jesteś 😁 boska. Powiedziałem, że chciałbym masaż prostaty id wewnątrz , gdy będę czysty i dam znać, że można. Dodam, że masaż odbytu robi mi bosko. Nie da się popieścić ani nawet powąchać, póki co. Ja chciałbym, marzenie! Mam nadzieję mieć choć część tego, czyli pieszczoty w jej stronę. Na samą myśl jaram się jak p...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×