Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktos tu schudl jedzac 3 razy dziennie

Polecane posty

Gość gość

pytam poważnie, bo na 5 posiłkach nie daje rady, nie dość ze jestem glodna po nich to jeszcze wcale nie chudne, a jak jem 3 razy,w tym dobre sniadanie i trochę mniej na obiad, chudne, czy ktoś tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniak08
ja! nie wierzę w gadki typu 5 posiłków dziennie - wcale nie musi tak być,ja jem 3 i starczy. jedz tak jak podpowiada Ci organizm,a nie obce osoby i tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 posilkow zaleca sie by metabolizm dzialal na szybkich obrotach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 5 posiłkach może zachcieć się więcej tych posiłków. A tak 2 lub 3 i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam jedzac 5-6 -7 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz, ja nie jestem zwolenniczka 5 posilkow bo po prostu jak autorka jestem po nich glodna, a co do pytania tak, można schudnąć przy 3 posilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem kilanascie arzy dziennie ale w malej ilosci i chudne, a wlasciwie schudlam i juz od miesiaca utzrymuje wage jedzac tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem malo razy dziennie i schudlam. a jem tak z braku czasu i przez stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_U
Ja jem pięć małych posiłków, które ustalił mi dietetyk. Nie jestem w trakcie głodna, i nie podjadam Trochę tez ćwiczę i łykam takie kapsułki na odchudzanie http://nutrina.pl/1,hoodia-gordonii-plus.html . Na razie udało mi się zrzucić 10 kilogramów po siedmiu tygodniach, ale liczę jeszcze na dalsze pozytywne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w********ac ztymi kapsulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy ile sie zje w tych 3 posilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo schudłam jedząc właśnie 3 razy dziennie. Jedz tak, jak Tobie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kcal na dzien ma byc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
3 razy to zdecydowanie za mało. Metabolizm zwalnia a to co chudniesz to z wody i mięśni więc to bez sensu ;/ Mi pani u której opiekuję się maluchami poleciła preparaty odchudzające Forever Slim, otrzymałam od niej pierwsze opakowanie w podarunku a też można je dostać na allegro. Jako że najskuteczniej jest brać je 3 miesiące nabyłam 3 sztuki w zniżonej cenie. Oprócz tego nakręciła mnie zdrowym odżywianiem. Idąc takim planem po miesiącu schudłam 9 początkowych kilogramów ;) A z treningu to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i w piaskownicy ;) Poprzednio byłam tylko na odpowiedniej diecie ale nigdy nie było takich rezultatów ;) Postanowiłam spróbować po tym jak zobaczyłam że preparaty są sprawdzone przez najwyższego inspektora sanitarnego i zaakceptowane do sprzedaży w Polsce co ręczy ich bezpieczeństwo a to jest istotne i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie badania co stawia ich w złym świetle. Skład to tylko naturalne składniki co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanik
Liczy się ilość kalorii, jakość posiłków, a nie ile razy dziennie zjemy...bilans energetyczny musi być na minusie. Do tego ćwiczenia na świeżym powietrzu! I nie żreć tabletek, które tutaj chyba firmy reklamują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanik dziś x Najmądrzejsza wypowiedź w tym temacie. Postawić na ruc/h na świeżym powietrzu a kg zlecą nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za róznica ile posiłków? Ważna ilość żarcia. Jeśli będziesz jeść 3 posiłki, ale takie, że ruszyć się po nich nie możesz to przecież wiadomo, że nie schudniesz. A potem wmawianie sobie, że "woda sie zatrzymała". Tłuszcz się zatrzymał, bo żresz ile sie da i się nie ruszasz wcale. Najlepsza dieta to mniej żreć, nie robić w międzyczasie żadnych przekąsek i ruszać się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat, ale co tam. Ja np jak pojadę na wakacje i jem te posiłki, które serwuje hotel 3x dziennie o regularnych porach i to wcale nie w małych ilościach: obfite śniadanie, lekki lunch i dość porządną kolację, to wracam zawsze trochę chudsza. Poza tym ja nawet nie mam siły na podjadanie między posiłkami, bo jestem zbyt najedzona przy takim trybie jedzenia. Dla mnie 3x dziennie to w sam raz. Nigdy nie byłam gruba, ale zdarzyło mi się odchudzać z bdb skutkiem i też na 3 posiłkach. Na mnie lepiej działa zjeść 3x a dobrze niż bawienie się w lekkie posiłki 10 x dziennie. Wtedy wszystko kręci się wokół zarcia, a paradoksalnie i tak żaden posiłek nie jest satysfakcjonujący..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3posilki
Prawda jest taka, że zjedzenie 1500 kcal w trzech posiłkach oraz 1500 kcal w pięciu posiłkach to to samo. Metabolizm nie zwalnia. Przy okazji oszczędzasz trzustkę. Najważniejsze, aby największą podaż kalorii zapewnić organizmowi do obiadu, tak 60-70%. 5 posiłków to taki sam mit jak nie jedzenie po godzinie 18 (dla osób odchudzających się). Ćwiczę siłowo i lepsze efekty osiągam, gdy jem trzy dobre posiłki i ewentualnie jakąś przekąskę w postaci owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×