Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy na ślub cywilny trzeba bukiecik

Polecane posty

Gość gość

Witam ! Mam takie pytanie czy na ślub cywilny trzeba bukiecik tak jak na ślub kościelny ? W przyszłym tygodniu biorę właśnie ślub cywilny i się tak nad tym zastanawiam, prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka hejak
ja tez bede miala cywilny i bede miala malutki bukiecik, wszystkie moje znajome na cywilnym mialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam jedną kalię kuzynka jedną różę a moja kumpela słonecznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście trzy różne śluby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalia to kwiat na pogrzeb a nie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
ja bylam na cywilnych dziewczyny zawsze mialy bukiecik lub 1 kwiatek typu kalia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
hahah, na pogrzeb:D dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że kalie są pogrzebowe. Jak widzę te panny młody z naręczem kalii to mi się śmiać chce. U nas w mieście jest nawet taki dom pogrzebowy "Kalia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
po pierwsze to nie z naręczem tylko 1 przybrana sztuką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie w wyszukiwarke fraze kalia pogrzebowa to bedziesz widziec co ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam normalny bukiet ślubny i suknię też ślubną. Dla mnie ślub cywilny to był JEDYNY, więc nie miałam oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mówie o tych pannach młodych które widziałam a one miały bukiet, więc nie poprawiaj mnie. a na marginesie czy bukiet czy tylko jedna sztuka, co to za różnica? kalia to kwiat pogrzebowy, ale jak ktoś się nie zna to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
wpisz w wyszukiwarkę kalia na ślub i zobacz foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalie to kwiaty pogrzebowe... Są piękne owszem, ale nie reprezentują sobą nic wesołego - je się kładzie na trumnach i grobach! Bałabym się, że to będzie zła wróżba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skopiowane z savoir-vivre: "Uniwersalne kwiaty "pogrzebowe" to kalie. Zawsze tez można w kwiaciarni poprosić o "wiązankę na pogrzeb", kwiaciarki wiedzą jakie kwiaty i przybranie są odpowiednie. Generalnie - kwiaty w jednym, góra - dwu kolorach. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
a o czym my tu mowimy:) jak komus taki kwiaty odpowiadaja to ok. ja wypowiedzialam sie,ze na slubach ktorych bylam były i male bukiety z roz i dziewczyny mialy jedna długą przybrana kalię:) wiec w czym problem? wieńce pogrzebowe też sa z róż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
a co do pogrzebow to jednak typowe to są lilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta widziałam i co z tego? kalia mi się w ogole nie podoba i ewidentnie kojarzy z pogrzebem. Nigdy w życiu nie wzięłabym sobie wiązanki z tych kwiatów na ślub. PS. zobaczyłam to zdjęcie o ktorym mowilas przecież ten bukiet jest tandetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilie i kalie własnie - to są kwiaty na pogrzeby. a wience wiadomo z kazdego mozna zrobic - nawet i z konwalii. ale spytaj sie pierwszej lepszej kwiaciarki na jaka okazje sa kalie to Cie uswiadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
ale Ty nic nie kumasz ja też bym nie wzięła, bo gustuje w rozach:) i mialam roze ale kalie tez dziewczyny biorą na sluby a z roz tez sie robi wience na pogrzeb i co z tego? tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
ale mnie to źrebi czy sa na pogrzeb czy na ślub cały czas wam o tym mowie a autorka i tak weźmie takie jakie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nic nie kumasz. A już mi się nawet nie chce tłumaczyć wieć bye :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problem, kalie ludzie kupuja i na pogrzeb i na slub, a wiecej widzialam na slubach niz pogrzebach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślubach pewnie w Pcimiu Dolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyobraź sobie,ze większosc byla w stolicy:D buraczko z Kozik Centralnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stolycy największa wieś haha. tak jest jak ktoś się na czymś nie zna i masowo małpuje. kalie na ślub, masakra. taka panna młoda myśli że jest cool a w rzeczywistości wygląda jak 3 nieszczęscia. pewnie jeszcze na sali boazeria i tektura nad wejściem z napisem "witamy gości weselnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to różnie, byłam w ostatnim czasie na 3 cywilnych 1 dziewczyna nie miala wogole zadnych kwiatow 2 miala z jakis kwiatow w kolorze ecri 3 miala jeden długi kwiat jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc swiadek
nic nie trzeba:D tylko jak kto chce:D ja bylam na 2 cywilnych i dziewczyny mialy te dlugie kwiaty, teraz jest moda na nie, jak ja bralam slub to byłby obciach, ale to bylo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalie na sluby to byly modne z koncem lat 90 i zaraz na poczatku 2000. a i tak to wiocha bo kalie sa pogrzebowe, ja nie wiem kto jeszcze te kwiatki na swoj slub wybiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj wybor jak sie ubierzesz na slub i jaki bukiet. Mozna miec slub cywilny nawet z suknia z trenem i wielkim bukietem. Slub to slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×