Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opinie kombinezon Reserved nie za cienki

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad zakupem kombinezonu dwuczęściowego reserved jednak oglądałam go w sklepie i uważam że jest za cienki. Dzisiaj byłam w HM ich kombinezony również do grubszych nie należą. Używały może Wasze dzieci te kombinezony? Podzielcie się opinią czy nie marzną w zimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest sprasowana ocieplina. To już nie są takie kombinezony jak 10 lat temu. Nie zauważyłaś, że i twoje kurtki i płaszcze zimowe nie są już takie grube i napompowane co kiedyś, a wcale nie jest zi zimniej? To ta sama technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie pomyślałam że to nowe ulepszone technologie. Jednak kombinezony Wójcik niektóre nadal są grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Tak to prawda, co pisze gość. Ja też się zastanawiam nad ich kombinezonem, ale jednoczęściowym, z tym że mam inne wątpliwości, a nie to, że jest za cienki, bo dotykałam ich i uważam, że są odpowiednio ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Może Wójcik szyje jeszcze według starej technologii. Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda że teraz robią cienkie ,ale trzeba szukać z odpowiednim wypełnieniem nie wiem czy taki Reserved czy h&m zasługuje na taki ,ja np kupuje z reima i one są cienkie ale są z odpowiednich materiałów i gwarantuje że dziecku zimno nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i cocodrillo są grubsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam wójcika kombinezon =2 częściowy- jest gruby. Nie muszę małej pod niego grubo ubierać. Ceny kosmiczne ale mają i wygląd i są ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×