Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawda o was Polki

Inteligentna kobieta nie ma problemów z tym by iść do łóżka z dresiarzem

Polecane posty

Gość gość
już się worek pruje :P Kobiety żyjące w ZWIĄZKACH w to nie wliczają się więc płyń stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi mnie oburzenie piszacych tu facetow. I nieznajomosc motywow kobiet. Dla czesci kobiet- niewymagajacych idiotek- dresiarz jest przystojniakiem, z kltorym chcialyby byc, wiec mu daja d**y w nadziei, ze go rozkochaja. Dla kobiet inteligentnych, ustawionych, taki przyslowiowy dresiarz jest szybkim orgazmem na dwoch nogach. I ostatnia rzecza, o jakiej mysla, jest to, co tez dresiarz pomysli sobie o nich. Chodzi im o szybkie, wulgarne i wyuzdane zaspokojenie zadzy. A potem grzecznie wracaja do pracy, meza, dzieci. I tyle. Mozecie sie burzyc, wariowac, ale niczego to nie zmieni. Kobiety tez maja zadze i tez lubia ja zaspokajac z przygodnymi partnerami. Kobiety tez lubia wyuzdany seks i mezczyzn, ktorzy biora ja w lozku jak swoja wlasnosc i robia z nia, co im sie podoba. Albo bedziecie takimi mezczyznami (wtedy mozesz byc i dresem, don't care), albo bedziecie ustawieni tak, ze kobieta sie z wami zwiaze na stale. Jest jeszcze opcja nr 3- bedziecie jeczyd****i bezjajecznymi, utyskujacymi na kobiety na babskim forum. Nauczona doswiadczeniem, obstawiam opcje 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kobiet zyje w związkch przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak narzekacie na nas Polki a popatrzcie na Angielki lub inne. My przy nich jesteśmy święte. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-10-20 13:10:37 [zgłoś do usunięcia] gość czyli albo traktuje kobietę jak wór na spermę i swoją własność, kupuje kobietę jak prostytutkę albo jestem sam ale też mi wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora idzie
do lozka z dresiarzem to rynsztok i patologia. hanba dla kobie jest puscic sie z takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie zwierzatami
a nie kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiekszymi prymitywami
tutaj sa kobiety, ktore sa w stanie isc do lozka z dresiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora idzie
do lozka z czlowiek pierwotnym zniza sie do jego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×