Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydze sie za mojego faceta ze jest taka niedorajda zyciowa

Polecane posty

Gość gość
popieram gosciowke z 17;33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
prawda jest taka że wy lecicie na kasę w takim stopniu że teraz faceci zarabiający 2500-3500 to są fajni ALE pojawi się na horyzoncie taki co zarabia 5000 i reszta będzie dla was do niczego. was nie da się materialnie zaspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te laska od topiku . Jak ci chłopak nie pasuje to go spław i nie blokuj . Innej może podpasować . A gdybyś tak na mnie jechała to już dawno byłabyś ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w d***e nieudacznikow, smiac mi sie z nich chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie to dobry facet- w sumie najlepszy z moich bylylych. jest spokojny, nie pije, nie szlaja sie nigdzie. i cos w domu pomoze. zakceptowal to ze mam dziecko z poprzedniego zwiazku. dlatego sie trzymam. ale ta nie zaradnosc mnie meczy. czuje sie zle bedac z nim. uwazam ze facet powinien sie starc dla kobiety, imponowac jej czyms. a tu tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz panowie, taka natura. Wy latacie za cipkami a my lecimy na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownowaga musi byc w przyrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le to go zostaw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
ty jemu nie imponujesz a on tobie, bo jesteście drugiego sortu, ty dlatego bo masz dzieciaka ciesz się z tego co masz bo jak nie niedorajda to g***o dla ciebie zostanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas seks jest gora 2 razy w miesiacu. wogole nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeniewiem
Kochasz go ? odpowiedz tak albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko: widziały gały co brały !!! Pretensje miej jedna z drugą sama do siebie. Poza tym, jak patrzę na wasz styl pisania i wypowiadania się, to po prostu ręce opadają. Nawet nie potraficie napisać poprawnie brzmiącego zdania ale udajecie wielkie business woman z Koziej Wólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym za nim poznasz faceta musi minac troszke czasu. a mieszkanie razem to weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy faceci to koszmar a czy przynajmniej penisa wsadza?bo tez tak mialam ale sie zmienilo to taki ubior na codzien najbardziej ich kreci i na 100% na serio mam znakomite wyniki jak tak zaczelam no i sie bez przerwy zakoc***a to fakt nie wiezrysz to ubierz sie tak choc raz i zobacz rekacje facetow zupelnie beda wariowac na twoim punkcie : :) http://www.youtube.com/watch?v=LlE2iIf-pAk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeniewiem
Jak go nie kochasz to po co z nim jestes ? bo naprawde nie rozumiem .Twoje dziecko traktuje go jak tate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest z nami od 2, 5 roku. syn jest bardzo za nim zreszta on tez za synem. chyba tomnie trzyma. zyjemy jak lokatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17,21 to pojaka cholerę go wzielas no chyba ze ma wielkiego smoka no to go glupia utrzymuj ,a tak mysle jak bym mnial wielkiego jak kon to i tak była by niewierna znalazła by sobie cos takiego jak czolg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalm,tylko wstep i wiem ta dziewczyna to wielkiiiii pistak komórkowy,pozdrawiam normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale was nabrałam tym tematem wy wszystko łykacie jak te pelikany hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takto prawda jesteś okropna kobieta jeśli mu się nie układa to ty kobieto masz mu pomocanie ogladac się za bogactwem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mysliisz ze nabrals? ja myslee ze skrycie pisalas o sobie i oczekiwalas z utęsknieniem opinii naszej na nby prowo widze ze jesteś autentyk i wiem ze się nie myle dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rozumiem autorke ,sama jest zaradna i mysli o przyszlosci ,chcialaby miec kolo siebie faceta rownego sobie ,a nie niedorajde,tym bardziej ,ze on nie mysli i zyje z dnia na dzien. A potem to ona jeszcze ma jemu dzieci urodzic i kolo chlopa bedzie robic!SZOK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lykalem,wszelem tu nie dawno to widcna forach,wiec beszczelno kobieto Ty nawet moim dydanikinnie możesz być więcej nie powiem zla kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu facet a suke,a jak chcesz więcej to się produktuj tu na forum ale wiesz ja Cie nie będę sponsorowal to znaczu ruczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, widze,ze udał mi sie temat :D :D :D piszcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam juz troszke kasy na boku odlozone o ktorej on niewie. mam jakies 8500zł.- oszczednosci. on nie ma nic. zyjemy razem planujemy przyszlosc- jak ona ma wygladac. ???????????? ze na nic nie bedzie nas stac. a juz on wspomina o dziecko- ale za co? mieszkanie mam tylko 2 pokojowe. z 2 dzieci sie nie pomiescimy. trzeba moje sprzedac dolozyc kase i kupic wikesze min. 4 pokoje. ja bym chciala by kazdy mial swoj pokoj. ale jak pomyslec o czyms takim z kims takim jak on????? nie da sie. wiec na 1 dziecku poprzestane. od poczatku bycia ze soba nie bylismy nigdzie na wakacjach. to co zarobi idzie na biezace zycie- czyli oplaty jedzenie i jakis ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabuszko12
Ten kto się wypowiada odnośnie kobiety materialistki to pewnie sam jest niedorajdą życiowym! Trzeba się zastanowić bo u mnie jest taka sama sytuacja odnośnie niedorajdy faceta;(Mamy wspólne mieszkanie , dwoje dzieci a on wiecznie niezadowolony z pracy na budowach! Mści na szefów gdziekolwiek pracuje i przynosi pieniądze zaliczkowe co tydzień po 200-300 zł.No cóż skoro wstaje o 10 przed południem i jeszcze ma pretensje że szef do niego dzwoni to o co chodzi?Ja pracuję po 10 godzin mam własny punkt i czasem jest tak że na sam ZUS zarobię ale i zawsze coś odłożę. na mojej głowie jest wszystko łącznie opłatami mieszkaniowymi i z tego co trochę odłożę to jak mój WAĆ-PAN niedorajda znowu straci pracę to z odłożonymi pieniędzmi można się pożegnać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×