Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki prezent na baby shower

Polecane posty

Gość 111monia111
My mamie kupiłyśmy bransoletkę z zawieszką, na której było wygrawerowane imię jej przyszłej córeczki a na drugiej zawieszce były maleńkie stópki. A dziecince bujaczek i ekstra kocyk ze sleepee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia34
Taki prezent powinien być przede wszystkim praktyczny, ja nie lubię byle czego kupować. Ostatnio np kupiłam fajny bezdotykowy termometr z firmy Haxe. U mnie takie gadżety się bardzo sprawdziły, one ułatwiły mi nie raz życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robię baby shower. Wieśniactwo straszne. Moja przyjaciółka opowiadała jak była na takim baby shower swojej koleżanki w 6 miesiącu. Było tak po amerykańsku, sztucznie. Przypominało trochę wieczór panieński, tyle że w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniactwo to jest polskie pępkowe z wódą, albo komentowanie imprezy w której się nigdy nie uczestniczyło :-) Bo koleżanka Karyna była i zdała sprawozdanie :-D Ja mam super ekipę, która zorganizowała dla mnie baby shower i było świetnie :-) przygotowały wszystko począwszy od dekoracji na jedzeniu skończywszy. Cudne były te ostatnie chwile przed porodem kiedy mogłam nacieszyć się towarzystwem przyjaciółek (sztuk 10). Ale jak ktoś nie ma przyjaciół i taka impreza byłaby "sztuczna" to lepiej pojechać, że wieśniactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj opcji prezentowych jest wiele. Bambusowe kocyki ryżowe, bambusowe pieluchy kolorowe, muśliny. ( dobre firmy: Pulp, BonjourCherie, YoSoy), chusta do noszenia ze splotem krzyżowym ok.270gr, 4,2-4.6m. Bujak Chicco, Torba do wózka, Mufki, Trzymak i termos do wózka na kawę/herbatę. Zestaw pielęgnacyjny, Kokon, Łóżeczko turystyczne. Można też zastanowić się nad sprezewntowaniem czegoś konkretnego nie tylko dla maluszka ale dla mamusi 😉

Może jakiś wygodny szlafrok? Przyda się w szpitalu ale i potem równiez w domu. Od siebie polecam sklep REA https://lazienka-rea.com.pl/szlafroki.html Na miejscu jest wiele porządnych szlafroków. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mamy dziecka poleciłabym jakiś voucher na masaże, albo jakas konsultacje laktacyjna, coś takiego zeby mogła np na chwile wyjść i się zrelaksować nabrac sil na opieke nad malenstwem kiedy sie urodzi.
Dla malenstwa wybralabym jakies zabawki na zas sa fajne tablice manipulacyjne 😁o coś tego typu. Bo pewnie zabawek dostaną niemowlęcych dużo, a to przyda się na późniejszy czas kiedy dziecko będzie pewnie siedziało o bardziej zainteresowane światem 

Pamiątkowo można zastanowić się nad ceramiką z Bolesławca https://andyceramika.pl/dzbanki Jak na przykład nad takim dzbankiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×