Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki prezent na baby shower

Polecane posty

Gość gość

co sie moze przydac przyszlej mamie i dziecku? prosze o rady mamusie i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
na YT jest filmik jak zrobić tort z pampersów, grzechotek, ubranek, butelek, maskotek, kocyka itd. Super wychodzi (siostra robiła dla córeczki kuzynki) i zdecydowanie taniej niż kupne torty i można dobrać takie rzeczy które się przydadzą (konkretnych firm) plus pieluchy w odpowiednim rozmiarze. Myślę że pieluszki plus kocyk, butelka np avent albo tt, skarpeteczki i pieluchy tetrowe zawsze sie przydadzą a można to tak zgrabnie polączy ć że wychodzi coś ślicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smoczkek uspokajacz butelki do karmienia a najlepiej to zestaw kosmetow dla dzidzi np z firmy nivea baby krem przeciw odparzeniom cos do mycia jakies mydelko takie praktyczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minti
Dla mamy coś przyjemnego, może kosmetyki, perfumy, książki:) A dla dziecka coś praktycznego typu pampersy, ubranka, gryzaczki, kocyki, elementy dekoracyjne do pokoiku, poducha do karmienia albo jak możesz się zebrać z kilkoma dziewczynami, to można kupić np. taką nianię z aventa z projektorem:) dziecko będzie miało frajdę, jak będzie oglądać obrazki na suficie i słuchać kołysanek w tle, a rodzice, będą mieli baczenie na maluszka:) Można też zrobić tort pieluszkowy albo zamówić bukiet ze skarpetek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sporo takich rzeczy mozna znalezc:) albo tradycyjnie pampersy, ubranka, posciel, albo mozna jakies zabawki edukacyjne, kosmetyki dla mamy i dziecka, albo cos bardziej kreatywnego, mozesz zrobic ksiazke w ktroej bedzie zapisywac najwazniejsze momenty z zycia dziecka i wklejac zdjecia, albo zrobic wlasni taki bukiecik ze skareptek to serio cudnie wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaw
Widziałam bardzo przydatną rzecz i dla maluszka i dla mamy- taki świecący żółwik, lampa z uspokajającymi melodyjkami dla dziecka:) no i oczywiście jakieś pampersy można dorzucić albo gryzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaw
ach no oczywiście zapomniałam dopisać,jakby Ci się spodobało, żółwik był bodajże firmy Mattel. W ogóle fajne mają zabawki dla dzieci, możesz poszukać sobie inspiracji, zwłaszcza, że ruszyli teraz z loterią świąteczną, więc możesz kupić prezent, zarejestrować paragon i może coś wygrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RitkaHJC
racja dla świeżo upieczonych mam najbardziej przydatne są kosmetyki pielęgnacyjne pieluszki its. przy okazji narodzin synka mojej przyjaciółki znalazłam ciekawa ofertę rożnych budowli z pieluszek, są fantastyczne, prezentują się tak uroczo że nie mogłam się oprzeć zakupowi. W skład akurat motoru który ja kupowałam były pieluszki, kocyk, maskotka, kubek niekapek które bardzo Mamie dziecka no i samemu maluszkowi od razu się przydały;) http://prezentynachrzciny.pl/niebieski_motor_z_pampersow_maskotki_kubka_i_kocyka_z_mozliwoscia_haftu_,p,16406.html wysyłka bardzo szybka no i haft który zamawiałam wygląda bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranka- można kupić nieco większe, bo wiadomo dziecko szybko rośnie i tego nigdy nie za wiele. Kosmetyki, torba dla mamy na akcesoria. Tutaj można znaleźć fajne pomysły na prezent - http://babybaam.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrienna39
Oj i to pomysłow jest cała masa. Fajne są na przykład ciasta i torciki robione z pieluszek i innych dodatków dla dzieci ale wymaga to jednak pewnych funduszy bo nie jest o tanie.Warto jest podpytać się kolezanek i sie na to złożyć. Ewentualnie fajną opcją jest zaprojektowanie dla malucha body: http://selino.pl/body-dzieciece-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-10.html Na stronie mozna zamowić takie body z nadruiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie musi być przecież praktyczny prezent. Dla mamy i dziecka można podarować np bransoletki takie same, Ja tak zrobiłam i to był najfajniejszy z prezentów Sentens ma super ofertę na takie okazje https://m.facebook.com/Sentens.Bransoletki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porąbało was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem matka i nie bylam zadowolona jak ktos kupil dziecku butelke czy smoczek. Te rzeczy sama chcialam kupic konkretnych firm a te co dostalismy to po prostu leza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie - byle nie wielkie zabawki , i w ogole zabawki typu pluszaki-maskotki, chyba,ze edukacyjne lub ksiazeczki, moga być na wyrost). Jesli ubranka, to tez nie dla noworodka, bo tego i tak sie dostaje wiele ). Dobrze sie dopwiedzic dyskretnie, czego treba i zebrac sie wspolnie ( np mna pzrewijak. Milo tez pzryniesc cos do jedzenia, albi wrecz urzadzic imprezkę, zeby odciazyc w przygotowaniach pzryszla matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od moich znajomych dostałam wózek - vicco od adamexu. Jestem im za to bardzo wdzięczna, bo samej chyba nigdy nie byłoby mnie na niego stać, a jest wspaniały. Przepięknie i porządnie wygląda, ma bardzo miękkie amortyzatory, no i jest doskonale wyposażony, więc nie muszę już inwestować w żadne dodatkowe akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millama
Dziewczyny dlaczego to zawsze musi być coś praktycznego? Nieeee ja podarowałam mojej przyjaciółce bransoletkę personalizowaną Sentens z napisem - "Pani Matka" i widziałam że to był strzał w 10!! https://m.facebook.com/Sentens.Bransoletki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojej znajomej kupiłam gniazdko niemowlęce. Sama tez takie dostałam więc wiem że jest mega przydatne i bardzo bezpieczne. Zamówiłam ze sprawdzonej firmy sleepee i wiem że koleżanka jest również nim zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też od przyjaciół na baby shower dostałam wózek, akurat barlettę od adamexu. Moge polecić wszystkim ten pomysł, bo jako przyszła mama byłam nim zachwycona. :) Wózek jest przepiękny i wszyscy, ja córeczka i mąż, jesteśmy nim zachwyceni. Jeździ się znakomicie i jest bardzo funkcjonalny. Teraz zabieramy go na pierwsze wakacje i zobaczymy jak się spisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zorganizowała bym takiej imprezy, naciągactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widzę spamerzy OD ADAMEXU wzieli sie do roboty i działają... ANEXY! Śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na baby shower dostałam od przyjaciółek wózek. Trafiły idealnie, bo akurat byliśmy z mężem na etapie kupna i wyręczyły nas :) A wybrały model nad którym zastanawialiśmy się z mężem, a była to Barletta od Adamexu. Czytaliśmy o tym wózku sporo dobrych opinii i nie zawiedliśmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostałam Szumisia, termofor Mr B z Lullalove, przytulankę z La Millou, matę edukacyjną z Baby Senses, trochę ubranek, kocyk etc. Moim zdaniem fajnie dostać gadżety, które są fajne, ale normalnie szkoda na nie kasy, bo można się bez nich obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam takie gniazdko dla Zuzi ze sleepee I jestem mega z niego zadowolona, spi w nim znacznie dłużej niz gdy kładę ja bez niego. Fajny materiał, dobrze się zapiera ułanów mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kolezance kupiłyśmy na baby shower taką poduszkę do karmienia w Fiki Miki, mają bardzo fajne rzeczy dla maluszka i mamy od pościeli po materace, poduszki http://materacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka88133
A może kamerka do obserwacji dziecka? Fajny przydatny gadżet, który może ułatwić życie każdej mamie. Ja dostałam właśnie taką z zerkam.pl w zeszłym roku od mojej przyjaciółki i chociaż na początku myślałam, że to strata pieniędzy to w sumie jest to chyba jedyny prezent poza ciuszkami i zabawkami, który naprawdę zapamiętałam i który niemal codziennie jest w użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaWrona8
Ostatnio bylam na baby shower i skladalysmy sie z dziewczynami na mate edukacyjną dla małej z misiedwa.pl . W sumie mialysmy ulatwione zadanie, bo mama nam lekko podpowiedziala czego nie ma i co chcialaby dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalnym prezentem jest tort z pampersów. Jest stonka na instagramie gdzie można taki kupić. Babycake tak nazywa się stronka na instagramie. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaMakarska
Kup wyprawkę, najlepiej z miękkiego i fajnego materiału, ja ostatnio dostałam taką paczuszkę dla mojego maluszka i jestem mega zadowolona. Dostałam zestaw pościeli z wypełnieniem z muślinu i dodatkowo drugą z bawełny i oba zestawy są mega fajne i najważniejsze ręcznie robione a nie fabrycznie szyte! zobacz na www.cosycott.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×