Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Explosivo

Sex na spotkaniu z byłym Jak to zrobić

Polecane posty

Gość Explosivo

Dziś wieczorem mam spotkać się z byłym, żeby pogadać i w ogóle. Nie jesteśmy razem od ok roku. Nie możemy do siebie wrócić z powodów znanym tylko nam. Jesteśmy nadal wolni. Tydzień temu się widzieliśmy i skończyło się na pocałunkach - nic więcej. Mam straszną ochotę na sex z nim. Pół roku temu zaporponowałam mu to i się zgodził... Po tym nie mieliśmy kontatku aż do września i wtedy powiedział, że źle zrobił. że tego sexu nie powinno być, bo znów mi mota w głowie. Po tych słowach odwaga mi opadła i nie wiem co zrobić aby do tego doszło. Dziś mamy na to szansę... nie wiem czy później dojdzie do kolejnego spotkania. Wiem, że lubi to robić ze mną. Tylko powiedzcie mi co mam w związku z tym zrobić. Boję się że jak podejmę pierwszy krok to mi odmówi i będzie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosivo
Pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem twojego faceta. kiedy ja spotkalam sie raz z bylym na kolacje, i pozniej ogladalismy film u niego w domu, sam inicjowal sex ! (i ja bylam z tego zadowolona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosivo
Chodziło mu o to, że ja znów się na niego napalam po tym sexie chociaż nie mozemy być razem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze zrobisz pierwszy krok to Ci nie odmówi napisz jak poszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosivo
Tylko moim problemem jest to, ze nie wiem jak ten pierwszy krok wykonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosivo
ktos cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie doradzic moze psychiatra nie my.Trzeba miec nasrane zeby sie rozwodzic a pozniej r****c no chyba ze on cie rzucil a ty skomlisz jak suka o sex.Pamietaj dla faceta sex to chwila czynnosc fizjologiczna o ktorej zapomni za 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam, normalne ze ma ochote tym bardziej ze ich cos łączyło wcześniej. I jak poszło? Udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbiesz sie na golasa i zaloz rozpinany szlafrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×