Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 LAT i 5 DZIECKO W DRODZE masakra

Polecane posty

Gość gość

moja koleznaka z podstawowki znow jest w ciazy, maja juz 4 dzieci, mieszkają z tesciami i rodzenstwem meza razem w 10 osob, dom sie sypie, ta bez pracy od ukonczenia podstawowki i znowu w ciazy...ze tez ludzie nie myślą...maz na prace dorywcza bez umowy, dzis ma jutro moze nie miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulkaaaa
ja mam 7 i jest kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie doopa i choojem mysla a nie głową i potem chodzi taka bieda po swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twoje dziecko,to sie odczep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i 5 dzieci to jest masakra? Pracowałam z dziewczyną, która była rok ode mnie młodsza, miała 24 lata i piątkę dzieci :) Nie wiem czy to taka masakra, jej życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,powiedz co cie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a a co ma mnie bolec, mam 2 dzieci, ktorym wszystko zapewniam, nie latam po Mopsach, nie ubieram corki w ubrania po starszym bracie i w dodatku duzo zaduze to nie moje dzieci z apetytem gapia sie jak inne jedza np. batona moje dzieci jezdza na wycieczki klasowe, chodza to kina, na basen itp itd . . jej nie maja niczego, wygladaja jak niedożywione(a moze i tak jest), chude,blade... w przeciwienstwie do was mam empatie i szkoda mi tych dzieci prostaczki j****e!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka ma29lat i 5 dzieci i jest po OGÓLNIAKU. wiec nie rozumiem niby po szkole i nieglupia... teraz uprawaja seks od 20dnia cyklu do 28.hihi.w gumkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaona
niestety tez mam taka kolezanke, jak skoczyla podstawowke, to chyba myslala, ze juz taka dorosla jest i od razu w wakacje zaszla w ciaze...i tak rodzila i rodzila, na razie ma 4 ;)...podstawowke na koncie i zero pracy a ma 33 lata...maz to samo, troche siedzial w wiezeieniu a teraz pracuje dorywczo... ja takich ludzi za chiny ludowe nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro szkoda ci dzieci to zorganizuj zbiorke ubran, jedzenia, czegokolwiek, a nie ujadasz na kafe jak.....j****a prostaczko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja Matka Teresa, jak nie ma rozumu to ja jej w tym pomagać nie bede, wie jaką ma sytuacje(nie znam nikogo, kto ma gorsza) i nastpene dziecko sobie robi pierwsze dziecko w 16 r.z nawet zawodowej szkoły nie skończyła... przeraza mnie ludzka głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
A powiedzcie mi jedno -CO WAS TO OBCHODZI????? Czy nie lepeij zajac sie wlasnymi sprawami , wlasna rodzina a nie ineteresowac sie innymi ludzmi. Proste chyba , nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
a poza tym plotkowanie to grzech z ktorego tzreba sie spowiadac. Jest jeszcze przykazanie "Nie rob drugiemu co Tobie niemile" Czy jedna z druga chcialby zeby ktos tak o nich pisal gdzies na forum lub obmawial z innymi? Ludzie miejcie troche empatii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, akurat nie ruszyłoby mnie jakby walnięte mamuśki z kafe o mnie pisaly, zreszta juz mialam temat o sobie i konalam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam znajomą, która w wieku 21 lat ma 2 dzieci i trzecie w drodze ale już nie z mężem. Najlesze że tego kochanka przyprowadzała do domu kiedy był mąż i dawała mu jego ibrania, bo przyjechał do niej w zimę w trampkach. mieszkają z jej rodzicami i dziadkami. to jest dopiero ptologia. szkoda dzieciaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12334gosc34567
ja nie znam takiej patologii, kazdy ma 1 lub 2 dzieci i zyje na conajmniej dobrym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
to jest opis rodzin wszystkich mistrzów w sporcie. biedny zawsze zwycięży z bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×