Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość gość
ja widzę że ta gościówa, co w taką krytykę się bawi, to chyba k***a jedna wszystkie rozumy pozjadała...Ogarnij się szmato bo sama jesteś pustak, i sklerotyczka, i upośledzona i wszystko naraz...Idź do kuchni, obsłuż męża (jeśli taki desperat chodzi po świecie) i nie zasyfiaj tego topiku swoją osobą,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem autorka tego topiku. :D Jestem duzo mlodsza od niej i na pewno bym sie tak dlugo nie bawila tym zonatym jak ona. U mnie facet od razu musial sie ogarnac bo ja nie mam zamiaru byc tylko zabaweczka zonatego. Albo woz albo przewoz. Albo chce mnie albo zone. Wybral, ze mnie i po nowym roku ma skladac pozew o rozwod. Mnie sie nie spieszy bo ja go tak naprawde nie chce miec na karku. Ja sie bawie nim. On mi byl potrzebny tylko do tego aby zatrzec pustke po moim rozstaniu z ex, bo odeszlam od faceta jakis czas temu. Ale bardzo mi imponuje to, ze chce dla mnie odejsc od zony, z ktora jest ponad 20 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedorozwinięta śmiedząca i wytarzana szmata kamila vel niagara i gość z godziny 16.43 pustak korfa i debilka w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa zobaczysz złożony pozef jak świnia niebo :D Też mi się wydaje, że autorka i Kamila P to jedna i ta sama osoba. Żłożyła nowe konto na kafe, bo się wstydzi pod starym pisać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozew miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja was zapytam- po co wam ten jego rozwod??? Ja jakbym byla kochanka to tylko raz w tyg spotkanie i potem adios, rozwod by mi nie byl potzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko do Niagary
Nie zniżę sie do poziomu wypowiadających sie tutaj, bo włos sie jeży na glowie co anonimowośc robi z ludzi. Wole nie widzieć, ani próbowac oceniać...brrrrr Niagara, zycie to nie schemat, niesie nam rózne scenariusze. Nawet jesli próbujemy zyc zgodnie z przyjetymi normami, to jest zycie, bywa różnie. Ja ultimatum postawiłam po 4 latach, po kolejnych 2 sie doczekałam. Teraz jesteśmy małżeństwm już 10 lat. Nie tak łatwo przeprowadzic rewolucje w swoim życiu, bo to nie tylko rewolucja kochanków, ale i ich otoczenia. I skoro nawarzyło sie piwa, to trzeba je wypić, przyjąć słuszne jakby nie było ciosy. To trudna i bolesna droga, ale ja nie żałuję, wiele razy zastanawiam się czy gdybym jeszcze raz miała GO spotkac ten pierwszy raz, czy zmieniłabym plan tamtego dnia. Otóz nie....kocham GO tak, jak kocha się tylko raz, nadal i bez przerwy, czuje sie kochana, otoczona opieką. Życie to nie schemat...narzeczeństwo, małżeństwo, biały domek z ogródkiem, gromadka dzieci....ba, każdy by tak chciał....ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, zycie niesie niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, co u Ciebie. Zbliża się koniec grudnia, jak wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisala, że po nowym roku ma złożyć papiery rozwodowe. Tylko po którym nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niaqgara co tam slychać u ciebie? Zyjesz czy kochanek pozbył się problemu i utopił cię w szambie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara, napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara rok się kończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niagara za 6 dni koniec roku. co tam słychać u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś czuję,że u autorki tego tematu nic się nie zmieniło,oprócz utraty złudzeń oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odliczamy! Licząc z dzisiejszym dniem do końca roku zostały 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dzień iiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niagara mamy nowy rok. czy twój kochanek rozwiódł się? są w ogóle jakieś zmiany u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjął męską decyzję: zostaje z żoną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, pewnie zostaje z zona. A uwikłana wylizuje rany. Przyszłabyś tu na chwilę i powiedziała nam o tym, bo jak doradzaliśmy Ci to było ok, tak? a teraz jesteśmy Ci niepotrzebni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niagara, on zniszczyl Twój swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila P i jak tam kochanek rozwiódł się zaraz po świętach? A może olał cię komisyjnie, a ty w ataku histerii postanowiłaś się zemścić wciskając anonimowo kit jego żonie, że jesteś z nim w ciąży? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×