Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość gość
zauroczył się panienką, kiedy córka miała 15 lat do tego momentu wszystko było ok, odszedł, kwitł romans który zakończył się rozwodem z żoną. może nieprecyzyjnie piszę, słowo pisane nie zawsze wyraża to co chciałoby się przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zamężna
Na pewno nie, bo juz mają po pięćdziesiąt lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Ja nie wiem co bym zrobila, napewno nie odeszlabym majac chore dziecko. Pozostalby kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli czułabym i wiedziała, że mąż mnie nie kocha a jest tylko dla chorego dziecka, podziękowałabym takiemu gościowi, z daleka też może być tatusiem i może nawet lepszym a ja miałabym szansę na miłość i na skupienie się nad dzieckiem wymagającym opieki a nie patrzeniem jak mąż cierpi a ja z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Jasen, bo to tak latwo samej z chorym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest łatwo, jest bardzo trudno, masz rację, ale jestem zawsze osobą samodzielną, dość twardo stąpającą i nie umiałabym żyć z kimś kto mnie nie kocha albo kantuje. No ale to tylko gdybanie jakby było na prawdę, tylko może powiedzieć osoba, która jest w takiej sytuacji a w życiu wiadomo różnie bywa i czasami życie weryfikuje nasze podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce byc ten najgorszy i tak sie dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kam serce to nie odejdzie ale i bedzie robil co chce patrz zdradzal na lewo i prawo bo zona tez nie odejdzie i bedzie sie pewnie czul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fagas Niagary spędza z nią duźo czasu (taki pisze) wakacje, weekendy itd. i co ta jego żona nie wie , że on ma kochankę, czy godzi się na taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
gość Nie istnieje taka jednostka chorobowa jak dysleksja. Istnieje za to lenistwo, brak wzorcow, niedostatki w wyksztalceniu ................................................................................................ uwielbiam jak mi sie zarzuca brak wykształcenia , co oczywiscie jest racja bowiem nie mam zadnego magistra , ani inzyniera , za to mam oczy !:) a system podkresla błedy ortograficzne w pisowni na czerwono , wiec widzę kiedy mam czerwono coś napisane , ale zostawiam to tak specjalnie dla uciechy takiech wykształconych osób co to nie mają argumentu i muszą ten podnoscić bo tylko ten im pozostał . jednak czy do tego jakim kto jest człowiekiem potrzeba wykształcenia ? a ty jakie masz ? zapewne jak wiekszsosc tumanów humanistyczne :) co robisz ? ile zarabiasz ty wykształcony człowieku ? i nawet jesli Ty masz sie dobrze , to ilu takich jest ? :) wiec nie osmieszaj sie z tym wykształceniem , bo tylko z racji nieudactwa :) bylejakosci pozostaje ci tym sie chwalic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
gość ale inteligencja, rozum i pozycja społeczna świadczą o człowieku, co on ciągle podkreśla, mam pieniądze, pracę i jaki to on niezależny a wali motacz takie byki, że aż przykro patrzeć, zamiast tak wymądrzać się jaki z niego dobry mąż i kochanek, zamiast umoralniać, że to nic złego a on nie jest taki zły, niech weźmie słownik i się podszkoli. ........................................ Więc weź i zobacz jak ty piszesz. Jezeli uważasz , ze ten tekst jest poprawy , to twoje wykształcenie pozostawia wiele do życzenia . Bo tak jak system podkresli mi błedy , tak nie podkresli interpunkcji i składni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
gość tak, teraz jak ktoś robi błedy to od razu dyslektyk, dysortograf, dys, dys, dys, samych gamoni mamy i wszyscy upośledzeni w ortografii ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Zawsze pisałem, ze nie jestem nikim z wymienionych, za to jestem przekorny , a to pozwala mi na wyłapanie p*****w ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
Zawsze tez zastanawia mnie taki chełpiący się nie wiadomo jakim wykształceniem człowiek. Co taki ktoś umie ? co reprezentuje ? Nie chwaląc się porównać mogę takiego np. z mą osobą . Ja zaś potrafię wiele - od posiadania wszystkich uprawnień w kwestii kategorii prowadzenia pojazdów - po maszyny budowlane, dźwigi, żurawie. Potrafię naprawić silnik samochodu rozebrac go i złożyć z powrotem, skrzynie biegów tak samo , potrafię obsługiwać całą związaną z motoryzacją elektronikę diagnozującą .... Przerobie sobie sam hydraulikę w domu, położę kafelki, gładzie, zabudowy, naprawie sprzęt AGD i RTV . Prace murarskie to dla mnie betka . Dom sam bym sobie bez problemu postawił - pozostaje kwestia odbiorów bo tych uprawnień nie mam :) Wiec dlaczego ktoś kto ma wykształcenie wyższe w dodatku humanistyczne (gdzie byle kmiot kończy taką uczenie ) ma sie za lepszego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty matacz pilnuj zony lepiej, bo poroze masz juz takie, ze wstyd pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
ale mnie to poroże ani nie boli , ani nie przeszkadza ? i tym sie różnimy !!:) A ze podniosłes ta kwestią , znaczy sie tobie taka ewentualnosc wyprała my mózg ktorego i tam masz mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, a co mozesz powiedziec, biedny stary satyrze? ano wlasnie, ze ci nie przeszkadza. taka racjonalizacja, zeby czuc sie lepiej ze soba. matacz, jestes tak nudny, smutny i wtorny, ze szkoda slow :) nieszkodliwy prostaczek- fizol z porozem: oto, czym jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popisz sobie - popisz :) jak ci lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no juz juz, kukukielko :D zapomniales sie przelogowac :D starosc nie radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matacz chwalipięta, już wszystko opisałeś o sobie, bogaty, umiejętności przeogromne, żona, kochanka i zadowolenie z siebie i czy m tu się chwalić, według mnie nie masz czym. Twoje rady, to nie rady tylko udowadnianie i do tego uparte, że ty masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ale ? dlaczego ktoś ma na tyle zryty umysł ,ze odbiera to co pisze jako chwalenie sie ? gdzie ja popełniłem bład by ktos mógł to tak odebrać ? nie popełniłem - pozostaje wiec zryty beret :) chwalipięta ??/ tez nie , a jesli nawet czym sie pochwalic mozesz Ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywistoscia jednak jest to , z e mam racje , za zdradę winę aż w 90% ponoszą oboje małzonkowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak pisałem , nie ma skutku bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie piszesz pod swoim stetryczalym nickiem, matacz? :D za zdrade ponosi wine zdradzajacy. za kryzys, ktory stal za zdrada, ponosza wine oboje. ALE zdradzajacy mogl podjac inne srodki: zakonczyc niesatysfakcjonujacy zwiazek np. a wybral zdrade, czyli pojscie na latwizne. dlatego jest winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np to tylko ci sie cos wydaje , ze pewne sprawy są takie łatwe , zdradzacz uznał , ze nie chce niczego konczyć ,ale chce mic kochankę - ogarniasz ? a to ze taki zamysł sie w jego głowie zrodził jest z jakiegos powodu , a powód ten jest winą w jakiej czesci jego zony - nic inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i teraz , jak zonie to nie pasuje , ze zdradzacz ma kochanke to ona moze zadecydowac o rozstaniu , bo on - zdradzacz nie ma takiej woli np. wiec nie truj mi tu dyrdymałów - ze zdradzacz ma nie zdradzac tylko najpierw sie rozstać , to twoje jest pobożne życzenie tylko . ktos inny ma inne baczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na koniec , jzu widze zone z trujka dzieci jak jej maż mówi , ze jej nie pasuje to i tamto i ze składa o rozwód , a zona mówi ok. :) to beda marginalne zachowania takie , wiekszosc bedzie sie starała zatrzymać meza , a to z powodów , dzieci , finansów , nieruchomosci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to akurat prawda- zdradzacze sa egoistami i chca miec cieply domek, zonke i na boku kochanke. to zona powinna wykopac takiego z domu i zycia. anyway, jestes nudny, stary i nie chce mi sie juz z toba gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet - silny , ustawiny , moze zonie powiedziec , zanim do zdrady dojdzie , ze to mu chodzi po głowie , ale co to zmieni ? tylko sprawi ze zona bedzie chodzic struta , a dzieci to beda widziec , wiec po co uprzedzać fakty wyjdzie to wyjdzie wtedy bedziemy sie martwic , a ze zony głupie w wiekszosci przypadków i jak sadza ,z e jak sie nie układa to kochanka sie nie ma opcji pojawic , to inny temat .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zadziwia cos innego , jak matacz masz caly czas na kafe , gdziekolwiek pojawia sie problem kochanki -on jest .A przeciez -zona, rodzina, kochanka, praca, zurawie , kafelki , silniki i milion innych spraw.Pogodzenie tego wszystkiego , jak dla mnie ,to jest dopiero wielka sztuka .Moj szacunek, ze czas jest taki elastyczny u Ciebie Matacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zona egosistką nie jest oczywiscie , to ona sie podporzadkowuje mezowi ? jzu to widzę ha ha ha , sex taki nie ma , bo ta zmeczona wiecznie , albo obrazona bo na nowa kiecke nie dał , czy buty , bo samochodu nowego jej nie kupił , bo na hawaje nie pojechali , to sexu brak , a jak nie sexu to ciagłe marudzenie o tym ze zmeczona , bo dzieci , tak jak bhy inne dzieci nie miały , a to chora , a to głowa boli , a to ciagle o tym samym , ze trzeba nowa pralkę , a to ze nowe meble , a to rower itd. to co sadzi facet ma w d***e . ale nie to on jest egistą kazdy jest egoistą i to jest akurat normalne ! a wykopac zona moze meza tylko wtedy kiedy mieszkanie , dom ma wlasnosciowe a maz tam niezameldowany w innym wypadku tylko sadownie dostanie nakaz eksmisji meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×