Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionakobitka

czy istnieje podobienstwo miedzy ciazami naszymi a naszych mam

Polecane posty

Gość zaciekawionakobitka

czy jest szansa, że nasze organizmy reagują podobnie i możemy mieć podobne objawy ciąży? mam potrzebę pogadania z mamą, ale sama nie wiem czy moimi obawami nie wprowadzę jej w stan euforii swoimi przypuszczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie żadnych podobieństwo, zupełnie inaczej przechodziłyśmy ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem i niestety już się nie dowiem bo moja mama nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupelnie inne objawy ciazy,zupelnie inny przebieg inne samopoczucie i kompletnie inny przebieg porodu. Chociaz cala ciaze ludzilam sie,ze jednak tak lekko urodze jaj moja mama:) nawet w szkole rodzenia mowiono nam,ze to nie jest dziedziczne i niestety mieli racje :P wymeczylam sie bardziej przy jednym niz ona w czasie dwoch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz to prowo
jedyne to jest wspólne to fakt,ze moja mama nie miała wcale skurczy i urodziła mnie przez cc, a ja przez cc urodzilam syna(też zero skurczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiędzy mną a moją mamą nie było podobieństwa, ale pomiędzy mną a moją babcią ( mamą mojej mamy) tak:D Szybki poród, żadnych skurczów, ledwo do szpitala dojechałam, dziecko ponad 4 kg. Moja babcia urodziła moją mamę na noszach w korytarzu szpitalnym, 4,5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłamcórkę dokładnie tak jak moja rodzicielka mnie. Odeszły wody, brak postępu porodu, zero rozwarcie. cc. Tak samo poród w 36/37 tygodniu .identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zupelnie inaczej.Moja mama dwie ciąże przeleżala w szpitalu na podtrzymaniu.Ja czułam się świetnie i było ok.Co do porodu to nie wiem bo ona rodziła naturalnie a ja przez cc. Za to obie nie mamy rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie halo, ja i wiekszosc moich kolezanek tez nie ma rozstępow, ale musialas nadmienić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jedyne podobienstwo to szybki porod ale moja mama wszystkie dzieci rodzila za wczesnie a ja ciaze przenosilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×