Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosiaaaaaa8888

Czy test robiony po południu będzie wiarygodny

Polecane posty

Gość Gosiaaaaaa8888

czy test ok 3 tyg po spodziewanej miesiączce (której nie było) zrobiony popołudniu może być wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bedzie wiarygodny. a jaki wynik? jesli jestes w ciazy to ci baaardzo wspolczuje. ja juz niedlugo rodze i bym sobie palnela w leb jakbym miala przez to od poczatku przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam test w 3 tyg. po południu i wyszły 2 krechy jak malowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaa8888
jutro ide kupić i zrobie, właśnie nie moge sie doczekać wyniku i nie wiem czy wytrzymam do rana heh, mam większość objawów tj. ciągle chce mi sie siku, jak coś zjem to mi niedobrze, jestem wiecznie zmęczona i śpiąca ( jak dzisiaj przyszłam do domu to sie czułam jak naćpana) bolą mnie sutki już 8 dzień, boje sie ze to ciąza i jutro to sprawdze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to okres ci sie spoznia 3 tyg tak? Taki test najlepiej jest robic z porannego moczu bo wtedy jest najwieksze stezenie hormonu ciazowego dlatego mozesz tez nasikac do kubka rano pojsc po test i pozniej zrobic ;p ale jesli okres ci sie 3 tyg spoznia to jestes w 7 tyg ciazy wiec test wyjdzie obojetnie kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie stresuje że nie macie pojącia.. ostatni okres miałam 30 sierpnia, mój cykl średnio trwa 33-34 dni wiec teraz jest 53 dzien cyklu i nic oprócz tych objawów ww, mierzyłam też rano temp w pochwie i była 37,2 tyle że to nic nie znaczy bo wcześniej tego nie robiłam więc nie mam pojęcia jaką mam normalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcesz dzieciatka? Ja wpadlam i zaraz rodze :) i mimo tego, ze ciaza to bardzo ciezki stan i chce miec conajmniej 3 lata przerwy w rodzeniu to nie zamienilabym tego na nic innego. Dziecko to skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdzie ja robilam o 10 wqieczorem i wyszedl niedlugo rodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mam być szczera to zawsze mnie dzieci denerwowały, ale ostatnio obudził się we mnie instynkt macierzyński i również uważam że dzieciaczek to skarb i nieważnie czy planowany czy nie, jak sie ma wsparcie ze strony rodziny i mężczyzny to wszystko zawsze sie ułoży. No i osobiście nie planowałam jak narazie dzieciaczka ale jak się okaże że będzie to na pewno będę sie cieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn , że jedna osoba z wypowiadających się nie robiła testu ciążowego :D jezeli 3tyg spoznia sie okres , to nawet test zrobiony wieczorem o 20 wykaże ciąże , jeżeli testujesz przed terminem miesiączki to wtedy testujesz z pierwszego porannego moczu !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,zgadzam sie z przdmówczynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaa8888
testu jeszcze nie zrobiłam ale zauważłam kolejne objawy - na sutkach pojawiły sie takie hmm nie wiem jak to nazwać grudki? także test będzie chyba tylko formalnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie ja zrobiłam tak jak pisała dziewczyna wyżej że "przygotowałam" mocz wcześniej i później zrobiłam a teraz przeczytałam że mocz do testowania nadaje sie maksymalnie 15 min od pobrania a później już nie, test wyszedł negatywny ale w tym wypadku chyba powinnam go powtórzyć tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze któreś z was tak robiły a mimo to wyszło pozytywnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam test o 15, wyszedl pozytywnie. Nie moglam uwierzyc bo moj maz jest (teoretycznie) nieplodny. Pracowalam po poludniu do 20.30 pod koniec pracy nasikalam do kubeczka (takiego na probki moczu) w drodze powrotnej kupilam kolejny test i zrobilam zaraz am na parkingu ;-) wyszedl pozytywnie B-) Szybko do domu powiadomic przyszlego tatusia. Kilka dni pozniej lekarz potwierdzil wynik B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie . Bo wstałam rano i poszłam do łazienki. Jak sie podcierałam zauwarzyłam krew . Włożyłam już podpaske bo myślałam że sie zaczą (jeszcze nie miałam miesiączki to miał być muj 1 raz) po godzinie patrze na podpaske a tam 0 krwi..... co to ma znaczyć? Nie rozumiem. Czy mi ktoś pomoże? Mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×