Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niezapominajka24

Nie mogę znaleźć pracy

Polecane posty

a czy to jej wina ze taka propozycja padla?! :o przeciez to nie ona proponowala! to rekruter nie mial godnosci bo jak szuka d****i to niech pisze d****a, a jak szuka sekretarki to niech pisze sekretarka... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAM CIE
oczywiscie ze nie jej wina ale przeciez musi cos tym zrobic?????To jest k***a molestwoanie seksualne i trzeba to gdzies zglosic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga ja
a ja ma jutro rozmowę kwalifikacyjną i jestem przerażona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhdjfjjdfk
Nie jestem autorką tego tematu, po prostu się wypowiedziałam. Nikt mnie nie molestował, po prostu zadano mi pytanie czy poszłabym na taki układ. Rozmowa była z kobietą, nie z tym "szefem"- jego nie zobaczyłam na oczy bo oczywiście wyszłam po usłyszeniu tego pytania. Gdzie mam zgłosić? Pytanie o to czy jestem bezpruderyjna i chciałabym umilać szefowi czas karalne z tego co wiem nie jest. Poza tym gdzie Twoim zdaniem mam to zgłosić, jak udowodnić i co na tym zyskam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAM CIE
tak masz racje, nic nie zyskasz i nikt ci nie uwierzy ale zapewniam cie ze chodzi tu o szantaz i wymuszanie uslug seksulanych...k***a krew mnie zalewa jak takie cos czytam😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhdjfjjdfk
Nikt niczego nie wymuszał, nie byłam szantażowana ani zmuszana do niczego - powtarzam. Złożono mi nieprzyzwoitą propozycję pracy więc wyszłam z rozmowy i tyle. Mi też się to nie podoba ale z prawnego punktu widzenia karalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAM CIE
to tylko w Polsce to chyba karalne to nie jest moja Droga bo tutaj gdzie ja mieszkam jest karalne, zapewniam Cie. Dziwie sie ze nie widzisz w tym szantazu:-OPrace dostaniesz jak bedziesz sie r****c z prezesem.Wez sie zastanow co ty mowisz. Bez swiadkow nie ma szans to fakt, ale gdyby mi sie taie cos przytrafilo i mialabym swiadkow to juz bym wiedziala co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhdjfjjdfk
No dobrze, ale ja mieszkam w Polsce. I uwierz, taka propozycja tutaj karalna nie jest. Karalne by było gdyby zaczął się do mnie dobierać, dotykać mnie czy cokolwiek w tym stylu. Sam fakt że zaproponowano mi taka pracę - w jaki sposób miałby byc karalny? Poza tym nie "pracę dostanę jak się będę r****c z prezesem" tylko ta praca NA TYM MIAŁABY POLEGAĆ. Nie rozumiesz tego? Zaproponowano mi na rozmowie żebym była prywatną "dziewczyną do towarzystwa" szefa. Odmówiłam, koniec sprawy. Nikt mnie do niczego nie zmuszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhdjfjjdfk
Pewnie tak, kasa była powiedziałabym... zachęcająca. Niewątpliwie ktoś się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez mialem kiedys taka akcje, jeszcze jak pracowalem w londynie, ze szukalismy do pewnego dzialu kolesia. zapraszamy go a gosc w ogole nie dal sie zbic z pantalyku. w koncu kumpel mowi, zrobilo sie duszno niech pan otworzy okno. a ze to sie dzialo na ktoryms tam dziesiatym pietrze wiezowca to zadne z okien sie nie otwieralo... :D gosc przeszedl po pokoju - pyta nas, ktores konkretnie mam otworzyc?? ja wskazalem, a ten s******l wzial metalowe krzeslo i sie zamachnal... :D zanim uderzyl, dostal prace... :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhdjfjjdfk
Może i dobra metoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj ja rozumiem ze twoja praca polegac miala na tym, ze bedziesz sie r****c z prezesem. Glupia nie jestem. Ale jesli ze namawianie do prostytucji nie jest karalne to sie grubo mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna_22
dlatego najlepiej mieć rentę i stały dochod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhdjfjjdfk
A jakie to namawianie, ktoś mnie spytał czy chce, ja powiedziałam że nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karalne jest zmuszanie do
prostytucji, a nie pytanie czy pasowałaby Ci taka praca czy taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobną sytuację, skończyłam studia inżynierskie, ale wszędzie chcieli uprawnień bhp. Podjęłam wtedy jakąkolwiek pracę a w weekendy robiłam sobie technika bhp w policealnej szkole w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory. Teraz pracuję w wymarzonym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto się podszkolić. Z odpowiednimi umiejętnościami znalezienie pracy jest znacznie łatwiejsze. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam www.medica.edu.pl Są to szkoły policealne, które oferują ciekawe kursy i kierunki rozwoju. Ja zdecydowałam się na szkołę medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×