Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 8 letnie dziecko może zostawać cała noc samo w domu

Polecane posty

Gość gość
heh, ja sama chodziłam do przedszkola i sama wracałam:D a w sylwestra rodzice szli na bal a ja w domu spać no ale kiedyś dzieci były rozsądne i samodzielne, nie takie pieroły jak teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie,mnie tez tak zostawiali nikt sie nigdy nie patyczkowal hehe,teraz tak sie sraja ze wszystkim a z dzieciakow jakies zyciowe niedorajdy wyrastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moze, to sie kwalifikuje juz do zgloszenia do opieki spolecznej, patologia tak robi za granica, chciaz tam jest, ze nie mozna zostawiac bez opieki dziecka ponizej 13 roku zycia, a potem placze w polskiej tv, ze im dzieci zabiraja, jak sa za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno zostawac same zreszta i w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość No dokladnie,mnie tez tak zostawiali nikt sie nigdy nie patyczkowal hehe,teraz tak sie sraja ze wszystkim a z dzieciakow jakies zyciowe niedorajdy wyrastaja. >>> kiedys to 3 letnie dzieci pracowaly jak dorosli w kopaniach, lazily w jednej koszulinie, a teraz w Brazylii, Tajlandii, na Filipinach kobiety rodza dzieci, zeby je wywalic na ulice, zeby zarobily prostytucja na utrzymanie takiej mamuski i jej gachow, podoba ci sie takie dzieciece zycie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>> kiedys to 3 letnie dzieci pracowaly jak dorosli w kopaniach, lazily w jednej koszulinie, a teraz w Brazylii, Tajlandii, na Filipinach kobiety rodza dzieci, zeby je wywalic na ulice, zeby zarobily prostytucja na utrzymanie takiej mamuski i jej gachow, podoba ci sie takie dzieciece zycie?.. ************************************************** Ale co Ty w ogole bredzisz kobieto do czego Ty porownujesz to? Mowa o zostawianiu 8 latka w domu a nie o dzieciecej prostytucji itp.sprawom.czytaj ze zrozumieniem i nie popadaj w jakas skrajnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Ty w ogole bredzisz kobieto do czego Ty porownujesz to? Mowa o zostawianiu 8 latka w domu a nie o dzieciecej prostytucji itp.sprawom.czytaj ze zrozumieniem i nie popadaj w jakas skrajnosc.>>> tam tez 8 letnie dzieci zostawiaja same z pedofilem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to odpowiedz ta sama-nie,nie moze.A,ze ktos z was zostawal,to nie jest ZADNYM argumentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza3021
Jestem pracownikiem socjalnym, dziecko nie może zostawać bez opieki w wieku 8 lat.Sprawe trzeba zgłosić do kuratora bo z tego co piszesz to własnie on nadzoruje brata. Należy powiadomić Ośrodek Pomocy Społecznej bo może się okazać, że jak ktoś inny zainteresuje się dzieckiem wtedy trafi do pogotowia rodzinnego bądż do domu dziecka.Trzeba się jeszcze zastanowić czy jest stosowne to by dziecko nocowało u kolegi i spało w jednym łóżku z innym dzieckiem przecież bratanicy może nawet stać się jakaś krzywda.Interweniuj bo może się to wszystko źle skończyć i wtedy będzie już za późno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE NIE NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zostawałam wiele razy. nigdy nic złego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście matko polko!!!!!!!!!!!;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie twój brat jest chory psychicznie i mówię zupełnie poważnie ! to dziecko będzie miało zrytą psychę na 100 % masz szanse je uratować ! czemu matka nie walczy o swoją córkę ? powinnaś zawiadomić kuratora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i nie !Nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam nad jednym skoro jesteś jej ciocią,powiedz mi dlaczego kobieto się nią nie zaopiekujesz kiedy tata jest w pracy,no chyba że ty też pracujesz w nocy.Po drugie zastanawia mnie fakt tego że strasznie jedziesz na swojego brata a matkę dziecka bronisz skoro straciła władze rodzicielską nad córką i się nie stara zeby było inaczej to znaczy że też za dobrą mamusią nie jest,po trzecie dziecko i tatuś żyją sobie razem we dwójkę i nie mają żadnej rodziny prócz dziadka który kochał tak swoją wnuczkę i ma to teraz głęboko w d...e co się z nią teraz dzieje i ciotkę która na kafeterii próbuje rozwiązać problem nie mówiąc o matce która też w życie dziecka nie wnika,To wszystko dziwne,ale skoro twierdzisz że tak jest to pod żadnym pozorem nie zostawia się dziecka samego w domu i w takim wypadku kiedy ojciec zaniedbuje córke powinno sie zgłosić do opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem pracuję na nocki czasami mam 8,5 letnie dziecko. Miałam opiekunkę. Teraz jej nie mam ponieważ ona zażądała duzej podwyżki a ja nie mogę pracować na opiekunkę.więc zostałam sama. Nie wiem tak na prawdę co mam robić, jestem pod ścianą,lecz mój syn jest bardzo bystrym rozsądnych chłopcem,rozmawia sie z nim jak z dorosłym,on chce zostać sam w domu.Idę dzis do pracy, to będzie najgorszy czas jaki w swoim zyciu przeżyję ale nie mam wyboru, to znaczy mam,stracić pracę. Rozumiem wszystkie samotne matki które mają podobny problem jak ja,których nie stać na opiekunkę a żyć trzeba a żeby żyć trzeba pracować i koło się zamyka. Tak jest w Polsce,nikt bezinteresownie nie pomoże każdy wołała ode mnie kasę i to jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×