Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buried

Dziewczyna nie chce się z nikim wiązać

Polecane posty

Gość buried

Napisała do mnie dziewczyna i tak pisaliśmy ze sobą z 3 miesiące, pare razy się z nią spotkałem. Kilka dni temu powiedziała że nie chce się z nikim wiązać bo inni za bardzo ją zranili, powiedziałem że nie każdy taki jest ona na to że nie chce się wiązać. Powiedziałem że rozumiem i od tego czasu z nią nie rozmawiałem. Odpuścić sobie całkiem dać jej pare dni spokoju czy może jakiś inny pomysł dla mnie macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looooser Odpuść sobie, powinna sama się odezwać, jak jej zależy. c Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej chodzilo ze jesteś ciotą i nie chciała cię urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możliwe, pewnie jej się nie podoba, a to taka wymówka. Jak się ktoś nie podoba, to się daje takie wymówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna latała za bad boyami i dostała po d***e a teraz wmawia sobie, że każdy taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci dobrze radze..daj jej czas, jesli ci zalezy badz przy niej, ona potrzebuje kogos komu bedzie mogla zaufac, kogos przy kim sie bedzie brze czula, jest bardzo zraniona i nie dziwie się jej, ze nie szuka nikogo na sile, gdyby szukala na sile moglaby kogoś skrzywdzic, a nie chce tego robic wiec po prostu badz przy niej dla niej..zranione kobiety czesto musza zaczac na nowo od przyjazni, musza zaufac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×