Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cholernie się boje

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich:) Powiedzcie mi dziewczyny czy ciąża może powodować jaką nerwicę np. natręctw? Jestem w ciąży w 38 tygodniu ciąży ,ale nie dam rady od początku ciąży normalnie fukncjonować dzieją się ze mną rzeczy nie normalne:(.bo juz nie wiem jak to nazwać:(Odbijam od siebie te cholerne myśli :( jest mi strasznie ciężko ,bo mam rodzinę mamę , przyjaciółkę i one umieją mnie uspokoić ,ale gdy wracam do domu znowu to samo znowu wmawiam sobie rzeczy ,które nie wydarzyły się ,których a w głowie tylko ,, a może tak było ... , " ,, a może wtedy..." a może tak siak! NIE chciałam się denerwować próbuje się codziennie opanowywac staram się bo wiem ,że jestem w ciąży. MOja mama też jest bardzo bardzo nerwowa w ogole z natury wszystkie kobiety od strony mamy są bardzo bardzo nerwowe wszystko przezywają bardzo - niewyobrazalnie:( . Jestem teraz mogę powiedzieć jedną z nich... w dodatku od momentu gdy zaszlam w ciąże siedze w domu bo się bardzo zmienilam zamknęlam totalnie w sobie:( , nie wiem czy wyyslalm już od siedzenia w domu czy co? doradzcie mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMANUEL
idz na basen poplywaj od boi do boi to relaxuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×