Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalmeras

Szybkie pożyczki na sms

Polecane posty

kolasek - właśnie ostatnio pytałam na forum czy ktoś o nich słyszał. Wyczytałam, że mają status Firmy Wiarygodnej Finansowo. Rzetelność to dla mnie podstawa, zwłaszcza w tych czasach - tylu oszustów czai się za rogiem... Czyli generalnie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiak
Chyba żarty sobie robisz - ta cała strona emamona to jakieś oszustwo ! Pisza, że SSL bezpieczeństwo zapewnia jakaś firma, a tam nie ma przecież bezpiecznego połączenia SSL - zwykła ściema !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praola
Emamona ma certyfikaty bezpieczeństwa, to nie jest żadna ściema, bo już dwa razy u nich pożyczałam po 1000 zł, a teraz 5000 wezmę bo mam dołek finansowy, a raz nie mogłam spłacić w terminie to spokojnie mi przedłużyli, także jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiak
ha,ha,ha - wiesz co to są certyfikaty ssl ?? Nawet nie masz pojęcia. To widać, że jesteś naganiaczem na jakąś wydmuszkę stronę pewnie wyłudzającą dane. Gdyby ta strona miała certyfikat SSL to po wejściu na nia było by to widać w przeglądarce jako zielona kłódeczka przed adresem. Jak widać ściemniasz nieudolnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście staram się unikać firm udzielających pożyczek, które nadmiernie się reklamują w TV, ponieważ Unikam firm, bo uważam, że jeśli taka firma ma kasę na reklamę to ma ją właśnie dzięki takim klientom jak My. Staram się wybierać mniejsze firmy które mają certyfikat bezpieczeństwa jak przez net się loguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi wam coś Górnośląskie Towarzystwo Finansowe? U nich dostaliśmy kredyt, a szliśmy po pożyczkę. Nie przesądzajcie od razu, że nie dostaniecie kredytu - doradcom łatwiej się dogadać, o ile wasze wcześniejsze grzechy były minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sprawdzać jakie wymogi mają instytucje finansowe od których chcemy pożyczyć pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na sms lub przez neta bym się bała. Wzięłam kredyt a raczej pożyczkę pod zastaw w lombardzie www.lombardwarszawski.pl - moim zdaniem to była słuszna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
wszystko zależy od tego jakiej pożyczki oczekujemy, na pewno warto sprawdzić firmę od które pożyczamy gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sa naiwni,zapozyczajac sie u oszustow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego warto szukać wiarygodnych pożyczkobiorców, takich którzy mają odpowiednie certyfikaty, wtedy mamy pewność, ze firma jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że tak. ja teraz wzięłam pożyczkę w Lendon.pl - wolę takie firmy, które oferują pożyczki on line, bo one też są tańsze (nie muszą opłacać placówek itd.). no i w Lendon mają teraz promocję i pierwsza pożyczka jest za free - ja wzięłam 500 zł i do oddania też mam 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isminna
Wiarygodność firmy do podstawa, też wybieram te z certyfikatami, gdzie logować się bezpiecznie można. W emamona.pl wzięłam 1000 zł na wakacje w dosłownie 15 minut, przyznam ze byłam mile zaskoczona tak szybką decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie, dla mnie też ważna jest szybka decyzja :) w lednonie rozwiązali to tak, że dostajesz z smsa, w którym jest informacja o wydaniu decyzji dzięki temu nie trzeba siedzieć ciągle przy kompie, żeby być na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujmy się ale jeśli szukamy pożyczki to szybkość jej udzielenia jest naprawdę ważna, nikt nie chce czekać w nieskończoność na decyzje o kredycie, więc warto szukać tam gdzie można dostać szybko niewielkie pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adax1
lendon takie pożyczki oferuje, na bardzo przejrzystych zasadach. rejestracja, sms i już, pieniądze zaraz na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
powiem Ci szczerze, że nigdy nie słyszałam o takim pożyczkodawcy, czy to jest jakaś nowość na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam Lendon.pl - głównie z powodu tej nowej promocji, w której możesz wziąć na 30 dni 500 zł bez żadnych odsetek - skorzystałem z tej promocji i nie żałuję. dodatkowo po tych 30 dniach faktycznie miałem do spłaty tylko tyle, ile dokładnie pożyczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ludzie szukają dzisiaj dobrych ofert jeśli chodzi o pożyczki, nie w każdym banku warto brak kredyt, bo jest bardzo drogi, dlatego warto przed wzięciem kredytu sprawdzić ile rzeczywiście w ostateczności oddamy, warto szukać banków które na swojej stronie mają kalkulator dzięki temu możemy sobie sami obliczyć ile zapłacimy za pożyczkę i wtedy zasady wzięcia kredytu są jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adelllll - lendon działa już od jakiegos czasu, jak widać sporo osób miało z nimi styczność. ja tez i jestem bardzo zadowolona bo pozyczka jest szybka i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze szybka pożyczkę można dosrać przez emamona.pl tam całe formalności trwają do 15 minut, bo całą pożyczkę załatwiamy przez internet za pomocą formularza na ich stronie, a jak u Ciebie wyglądają formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw rejestrujesz się na stronie, płacisz 1 grosz opłaty, ok. 1 5 min czekasz na decyzję - wszystko oczywiście przez sms albo mail i jak tylko jest decyzja to zaraz są pieniądze na koncie :) no i możesz wnioskować o odroczenie terminu spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna na
No Lendon jest już jakiś czas na rynku, to prawda. Ja brałam pożyczkę dwa razy i nawet załapałam się pierwszym razem na promocję dla nowych klientów. Jak brak kasy przypiera do muru to możecie tam pożyczyć. Ja nie mam do nich zastrzeżeń. Wszystko było tak jak napisali na stronie internetowej i w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda na emamona.pl można dość szybko otrzymać pożyczkę, a wielu osobom zazwyczaj zależy na czasie jeśli chodzi o pożyczkę, poza tym fakt, że możesz przedłużyć sobie termin spłaty jeśli nie wyrobisz się ze spłatą w terminie to niejako rzadki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście bralem w lendon pozyczke, kiedy potrzebowalem szybkiej kasy - raz dwa byla na koncie i jeszcze trafilem na promocje. w pewnym momencie nawet myslalem ze przedluze czas splaty, bo tez jest taka moliwość, ale udalo się w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja złożyłam wniosek w lendon, ale go odrzucono ze względu na złą historię kredytową, a konkretnie widnieje w BIK-u. Wiele pożyczek ogłasza się, że nie interesuje ich BIK, wchodzę na stronę, a tam jak byk, wielkimi literami: Nie sprawdzamy BIK-u, a potem i tak sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem frustrację, ale akurat Lendon nie kryje się z tym, że sprawdza Bik także tutaj chyba nieuzasadniony zarzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać firmy udzielające szybkich pożyczek też się zabezpieczają i sprawdzają historie kredytową, w emamona też tak jest że zanim dostaniesz decyzję to bank sprawdza Ci historię kredytową, jeśli wszystko jest ok to dostajesz pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×