Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalmeras

Szybkie pożyczki na sms

Polecane posty

Gość robik33
Dobrą ofertę kredytową jeśli chodzi o opcje pozabankowe mają na stronie www.hipozyczka.pl . Obsługują klientów w całym kraju, do mnie do Białegostoku nawet zajechali. Warto się skontaktować z przedstawicielem firmy, najlepiej przedzwonić to wytłumaczą co i jak. Starają się dobierać rozwiązania dopasowane pod konkretny problem, nie mają jakiś szablonów działań. To mi się tutaj najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wziąć pożyczkę w lendon całkowicie przez neta. Szybak weryfikacji i pierwsza pożyczka oddajesz tyle ile bierzesz bez odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można wziąć pożyczkę za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_1988_06
hej, ja wzielam niedawno taka pozyczke w sms365 i jestem zadowolona, wszystko obylo sie bez problemow i splacilam dlug w wyznaczonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy pożyczki na sms są dobre ale wiem, ze te załatwiane przez internet - jak np. w lendonie są dobre. sama taką pożyczkę załatwiałam jakieś 3 tygodnie temu - pora była kupić opony zimowe! No i zdąrzyłam na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja po płaceniu drakońskich prowizji od chwilówek dochodzących nawet do 35% miesięcznie, zaczęłam pożyczać na czymś takim jak Pożyczkolandia , może nie w 5 minut ale na rozsądny procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wnioskować o kwotę do 7500 zł z okresem spłaty od 3 do 24 rat/miesięcy. Decyzję otrzymasz ekspresowo. Wybierasz dogodny dzień spłaty. Pożyczka udzielana osobom w wieku od 18 lat bez ograniczeń które nie widnieją w rejestrach BIG. Pieniądze możesz otrzymać w przeciągu 15 minut. Pierwsza pożyczka: od 1 500 do 7 500 zł na 3 - 24 miesiące Na sam początek określasz kwotę i czas spłaty pożyczki. Według wprowadzonych kryteriów, otrzymasz kalkulację miesięcznej raty. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto. We wniosku podajesz: Podstawowe dane osobowe, adres email, informacje o zatrudnieniu, określasz hasło dostępu do konta na stronie hapipozyczki Wprowadzasz dane kontaktowe: numer telefonu, adres zameldowania. Wprowadzasz dane finansowe: nazwa banku z numerem konta, kilka pytań o Twoim dochodzie i Twoich zobowiązaniach. Wybierasz dogodny dla siebie dzień spłaty raty pożyczki. Na koniec poproszony zostaniesz o sprawdzenie informacji podanych przy składaniu wniosku i zaakceptowaniu oferty pożyczki. Przy dłuższym okresie spłaty, zaproponowana zostanie możliwość skorzystania z opcji odroczonej płatności. Przed otrzymaniem decyzji, należy: zweryfikować podany adres email, klikając na przesłany link zweryfikować konto bankowe przelewając 1 zł (szybkiej weryfikacji własnego konta dokonasz poprzez bramkę płatniczą która obsługuje większość banków polskich i zajmie to minutę) Przekonaj się sam jakie to proste https://www.hapipozyczki.pl/apply/application?utm_source=Money&utm_medium=linktxt&utm_campaign=Affiliate_CPS&utm_content=kawa&utm_term=23010186&epi=000020829947&affId=2793269&tdpeh=11YX*WK0N*8w75EbFQX3YWxdCXUHHwmL4oFiMhoSX6jQ3e.CxMo22Qc0IZhE_MthLktCivdPL1mI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaszekA
Ja osobiście nie mam większego doświadczenia w braniu pożyczek czy kredytów ale ostatnio skorzystałem z pożyczki od https://www.wonga.pl Wziąłem pożyczkę spłacając w 6 miesięcy. Już spłacona. Jestem w pełni usatysfakcjonowany więc polecam. Oczywiście ilość rat można sobie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lendon to naprawdę dobra firma oferująca korzystne warunki. szybko załatwiona pozyczka i szybko kasa na koncie. oczywiscie takie pozyczki trzeba brac z glową bo jak sie nie ma z czego oddac to potem szybko mozna wpasc w kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannka
o pozyczkach na sms nie słyszałam jeszcze :o ale wiem, że jak ktoś szuka bezpiecznej i wiatygodnej pożyczki może sobie swowodnie zajrzeć na supernovafinansowa.pl tam są zwykle najświeższe i bezpieczne informacje o chwilówkach pożyczkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie ofertę Profi Credit. Brałam u nich pożyczkę i bardzo szybko ją dostałam. Nie miałam problemów ze spłatą oprocentowania. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo miła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam w Profi Credit kiedyś pożyczkę na oświadczenie. W bardzo łatwy sposób dostałam pożyczę, pieniądze wysłali na konto. Spłaciłam już raty i wszystko działo się bez zbędnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i tanio brałem pożyczkę w Profi Credit. Dostałem pieniądze na konto na dowód. W końcu udało sie wyjść z długów. Nie sprawdzają bik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sprawdzić ofertę na http://optimalnapozyczka.pl/ ja korzystałam i jestem zadowolona. tylko, nie wiem czy to jest akurat pożyczka sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szakałem i dałem się kilka razy oszukać, a ostatnio znalałem pożyczki społecznościowe Pozyczkolandia gdzie nic nie wpłacałem do inwestorów, a umowa jest generowana automatycznie przez portal. Trochę późno, bo kasy wcześniej niby pozyczającym napłaciłem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zainteresuje cię oferta, którą znajdziesz pod adresem www.e-credit.com.pl Ja wprawdzie nie ubiegałem się tam o chwilówkę tylko dość wysoką pożyczkę ale z tego co się orientuję tego rodzaju produkty też oferują! Mają tam niskie oprocentowanie a formalności ograniczone są wręcz do minimum. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kato99
Wolę wziąć pewną pożyczkę w Profi Credit, żeby nie natknąć się na jakieś "kruczki" . Akurat mają bardzo dobrą ofertę pożyczek i ich spłat, ponieważ praktycznie oddajesz im tyle ile wziąłeś. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaki23
Jeśli potrzebujesz pieniędzy to polecam Lendon. Pierwsza pożyczka do 2000 zł jest bez oprocentowania. Czyli oddajesz tyle ile wziąłeś. Terminy spłat są wygodne i nie ma kruczków. Polecam https://www.lendon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na viasms jest tak, że jak się zarejestrujesz to dostajesz u nich pożyczkę na sms . Wysyłasz wniosek na numer 71200 i zaraz masz kasę na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frecikk
ja też brałam w viasms, bo słyszałąm ze szybko i bez problemu mozna dostać tam kredyt, rzeczywiście czas oczekiwania nie jest długi, cały proces zamknął się w 30 minutach, szybko i naprawdę sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydatne są porównywarki pożyczek. Sam korzystam z serwisu www.chwilovka.pl Jest przejrzysty, aktualizowany i co dla mnie najważniejsze pokazuje ofertę praktycznie całego rynku. Nie ma tylko 3-4 ofert, ale jest ich ponad 20, także wybór mam dość wszechstronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki bez BIK,chwilówki bez BIK z komornikiem bez zbędnych formalności. Pożyczki dla osób ze złą historią w bazach dłużników, z komornikiem oraz dla osób bezrobotnych, emerytów i rencistów. Sprawdź https://goldennet.pl/firma.23070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problem z prezentami dla swoich bliskich serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ jest właśnie dla Ciebie. To porównywarka cenowa. Tysiące ofert sklepów internetowych. A największy plus to brak kolejek do kasy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FinansowyGuru
Witam, Osoby zainteresowane kredytem bądź pożyczką z ominięciem sprawdzania w systemach BIK oraz BIG poproszę o kontakt pod adresem : kontakt@mojguru.pl Chętnie pomogę i pokieruję w odpowiednie miejsce. Pożyczki do 8.000zł, kredyty do 45.000zł. Pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do listy zaufanych firm koniecznie trzeba dodać www.aasapolska.pl. Bardzo dobra firma pożyczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaaa
Akurat jakoś mam ostatnio taki czas że dużo pożyczek biorę różnych. Ostatnią chwilówkę znalazłem na stronie http:;;odpowiedniapozyczka.pl. Tutaj mają dużo różnych ofert od znanych firm choćby z reklam telewizyjnych. Można łatwo sobie ustawić wyszukiwanie pod konkretną kwotą i czas spłaty. Ja wniosek składałem online, ale jak ktoś woli to można też telefonicznie wszystko załatwić. Przy chwilówkach to teraz na pieniądze czeka się w zasadzie parę chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×