Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalmeras

Szybkie pożyczki na sms

Polecane posty

Gość malvina363
jeżeli szybko i konkretnie, to ja też uważam, że Lendon jest firmą bezkonkurencyjną.Jak mam mus to wypełniam formularz i w kilkanaście minut dostaję sms na telefon szybciej to chyba nigdzie nie ma.Pierwszy raz spłacałam bez odsetek, a do drugiej niestety musiałam już dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafifafi
To jest super, że pierwsza jest bez odsetek. Szybo tez przyznaja pozyczkę, łatwo ją uzyskać - ja miałam kasę raz dwa na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam pod zastaw, bezpieczniej, sprawdzone miejsce mam w Wawie - www.lombardwarszawski.pl, kasa do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej poszukać dorywczej pracy a nie pakować się w jakiekolwiek pożyczki. zawsze dodatkowa praca to fajny pieniądz i zastrzyk finansowy a pożyczka jest na sekundę i i tak jesteś stratna bo musisz za moment wszystko oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotkowa
ale kiedy przyciśnie i nie masz wyboru bo pieniądze sa potrzebne na już to zgłaszasz sie po pożyczkę. ja korzystałam też z Lendona i wszystko obyło się bez problemów i "kruczków"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie Lendon to naprawdę porządna firma bo właśnie nie ma tych kruczków w umowie i umowa jest dostępna cały czas i można się z nią zapoznać w każdym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcami, że dobrą opcją jest szyba pożyczka pod zastaw, np. w www.lombardwarszawski.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rożne są sytuacje w życiu i czasami tak nas przyciśnie, ze nie ma wyjścia, ja korzystałam z ferratum bank, najwazniejsze, ze warunki były jasne od początku do końca, potzrebowałam tylko dowodu, a przelew na konto był zrobiony w 10 minut, poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emillka36
Jeśli ktoś szuka szybkiej pożyczki to polecam sprawdzić aktualny ranking szybkich pożyczek na stronie www.szybkapozyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, różne sytuacje się zdarzają, różnie bywa w życiu. Szybkie pożyczki czasem mogą bardzo pomóc, szczególnie w sytuacjach gdy są jedynym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o tego rodzaju pożyczki przez sms to zobacz sobie ofertę proponowaną przez Mini-Credit: https://www.mini-credit.pl/pozyczka-przez-sms Ja zaufałam i się nie zawiodłam, a myślę, że w sytuacjach podbramkowych taki wybór na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasspian
Odsyłam tutaj - Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Składasz wniosek przez doradcę to nie wtopisz kasy, proste. Nie ma sensu branie pożyczek na szybko, bo przyznają na dowód. Wtedy można wtopić taką kasę, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziaj
Okej, ale ile GTF ma tych firm w bazie konkretnie? Bo pożyczkowych firm na rynku jest cała masa. Skąd pewność, że mają te najtańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Bardzo fajnie obsługują pożyczki społecznościowe na stronie www.pozyczkolandia.pl . Mam tutaj konto od kilku miesięcy i już ze 3 transakcje zrealizowałem. Nie było problemów, pieniądze od inwestora zawsze szybko trafiały na moje konto bankowe. Ogólnie przejrzysty serwis, proste zasady, umowa, zabezpieczenia dla inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skorzystałam ostatnio z oferty szybkigrosz.pl fajna pożyczka pozabankowa z mozliwością negocjacji oprocentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecić z takich szybkich pożyczek ferratum bank, pożyczka przez internet, pieniądze na koncie w 10 minut, potrzebny tylko dowód osobisty, a warunki jasne od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desidla
z tego co widzę, to Lendon wprowadził teraz pierwszą pożyczkę, gdzie można pożyczyć 600 zł a nie tak jak wcześniej 500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest z tymi szybkimi pożyczkami naprawdę? ile realnie czeka się na pieniądze np od takiego Lendona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Prawie każda chwilówka to astronomiczne koszty miesięczne do spłaty. Do kilku lat jestem na kokosie, ale tam inwestorzy mają się się bogów i wymyślają wysyłanie mnustwa dokumentów do siebie. Jeden z inwestrów pokazał mi inny nowy portal, zwie się www.pozyczkolandia.pl Przynajmniej człowiek pożycza na normalnych warunkach bez astonomicznych procentów i z godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda ;P W lendonie możesz wziąć 600 zł na miesiąc i po miesiącu oddać równo 600 zl - taką mają promocję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą stroną pozyczkolandia.pl to jednak okazuje się prawda, żadna każda pożyczka ma max 12% oprocentowania i tylko do 10% prowizji. Ludzie nawet dostają na 1% prowizji pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam na szybkigrosz.pl wystarczy złożyć wniosek na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałem ostatnio 5 tys na szybkigrosz.pl wszystko sprawnie poszło polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatne pożyczki są najbardziej opłacalne polecam szybkigrosz.pl pośredniczą w udzielaniu prywatnych pożyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile się faktycznie czeka na pożyczkę z takiego szybkigrosz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulka
ojj to nie wiem. brałam kiedyś w Lendonie i czekałam może z godzinę:) więc szybciorem. jezeli kiedyś będę musiała jeszcze raz to pewnie do nich sie zgłoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×