Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piszta

przemoc

Polecane posty

Gość gość
"postaraj się o eksmisję gnoja, on jest chory." Ona przyznala że też jest chora. Eksmitować wszystkich chorych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemoc psychiczna i fizyczna jest karalna i nie ma wytłumaczenia dla agresora i to agresor już dawno powinien szukać sobie lokum ,nasze prawo jest chore,to matka i dziecko powinni być chronione a nie pijaki i psychole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemoc psychiczną stosują bardzo często kobiety. Jeszcze częściej prowokują agresję. A ta stara baba stworzyła temu chłopu piekło. I swojemu synu też. Może nie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego wpisu powyżej a co ty byś zrobił jak byś miał takiego tatusia lub takiego męża ,no co ????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mnie to wiedzieć? Nie byłem, nie jestem i nie będę psychiczną starą babą. I jej synem też. Mogę tylko współczuć jej synu i byłemu mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes obrzydliwy :O zycze ci, zebys trafil na zone, ktora zgotuje ci pieklo, lacznie z przemoca fizyczna. stary, oblesny skunksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mogę współczuć tobie bo coś z tobą nie halo ,pomyliłeś piaskownicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wpis wyżej do gościa a skoąd mam wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj autorko ,faktycznie masz okropną sytuację ,takie mieszkanie razem po rozstaniu to najgorsza opcja odbije się na Twoim zdrowiu. Ja też po wielu latach odeszłam od drania ale nie mieszkamy razem i tak jest lepiej.Nie daj się może poszukaj wsparcia u organizacji do waliki z przemocą ,nie poddawaj się ,życzę powodzenia ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za życzliwe odpowiedzi....Zmieniło się prawo i od ub.roku przemoc domowa jest ścigana z urzędu . Teraz za sprawę karną ja nie ponoszę kosztów, mogę się odwoływać od wyroku i składać apelację. W najgorszym wypadku założę sprawę CYWILNĄ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×