Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Powrót do Polski

Polecane posty

Gość gość

Wróciłam rok temu za namową męża ,który zapewniał jak będzie kolorowo,dostał propozycje pracy w firmie włoskiej .tak 4 miesiące były kolorowe a teraz Włoch używa ręce ,ma coraz mniej zleceń a mój mąż coraz mniej kasy,postawiliśmy wszystko na jedna kartę wracając tutaj ,,dzieciaki bo wielkim płaczu weszli w system szkolnictwa i maja już znajomych a ja przeklinam dzień w którym posluchalam męża ,zostawiłem za sobą kupę lat za granica ,przyjaciół którzy byli mi rodzina ,,,i całkiem inny system życia,teraz żyje w depresji nie mam tu przyjaciół jestem zamknięta jak niewolnica,,,sama,,,już o 17 mogę iść spać i tak leci ,,,owszem chodzę na angielski bo bez angielskiego prace w Polsce znaleść jest niemozliwoscia i studiuje ,,,ale mimo wszystkiego jestem owiane pustka ,,,mam ochotę już umrzeć ,,,czuje sie jakbym miała 80 lat ,,,czuje sie jakby ktoś wyrwał mnie z jednego swiata i wsadzil do drugiego,,,czy to był sen i sie obudzilam?,,,,tak żałuje swojej decyzji ze ostrzegał osoby które chcą wrócić żeby nie zamykały za sobą bram!,,,,,,nie mogę sobie wybaczy i nigdy nie wybacze,,,,mija 2 rok w Polsce a ja czuje jak powoli umieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie wyjdziesz do ludzi i siedzisz jak niewolnica

Co maz ci pistolet do glowy przylozyl?

Lepiej zyc u siebie we wlasnym kraju niz byc podczłowiekiem w uk niemczech czy gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×