Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

andrzejki

Polecane posty

Gość gość

Mam z mężem iść na andrzejki do znajomych myślałam by zaskoczyć wszystkich strojem.Zawsze ubierałam mini i pończochy,tym razem myślę by ubrać męski garnitur pod marynarkę kamizelkę (bez stanika)i półbuty na gołe stopy.Jak wam się podoba taki pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba ale ja bym raczej założyła samą marynarkę bez kamizelki ewentualnie krawat i może czółenka na obcasie.Skoro na bose stopy to domyślam się że blisko domu,albo samochód lub taksówka.Pozdrawiam i życzę miłej zabawy andrzejkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by pasowały leginsy i szpilki tak męsko i kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się podoba ten pomysł, sama wybieram się na wieczór andrzejkowych wróżb http://wrozbynaandrzejki.pl/ do koleżanki, może uda mi się skompletować coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wigilia Św. Andrzeja "Andrzejki" Raz w roku jest taki dzień, magiczny dzień. Właśnie tego dnia do naszego świata przenika magia i czary. Warzą się magiczne wywary. Ludzkie pragnienia się spełniają, a andrzejkowe zabawy końca nie mają. Tego dnia w Hotelu La Siesta zagoszczą czarownice, duchy i zjawy, by wyczyniać magiczne zabawy. Dwa noclegi w iście królewskiej komnacie ( 2x nocleg w pokoju hotelowym) Poranna strawa po szwedzku podana ( śniadania w postaci stołu szwedzkiego) Nocne hulanki, swawole, w barze magiczne alkohole ( wieczór andrzejkowy z powitalnym drinkiem i muzyką DJ ) O północy przy ognia blasku, puszczać będziemy lampiony do brzasku ( wieczorne puszczanie lampionów szczęścia ) Wróżka prawdę ci powie, życia losy przepowie (wróżby andrzejkowe) Dla dzieci specjalna komnata, wspaniała to radocha dla małego skrzata ( specjalnie przygotowany pokój zabaw dla dzieci) W lochach katowanie ( dostęp do łaźni parowej, sauny fińskiej, siłowni i sali fitness ) Za moc atrakcji bez liku zapłacisz 129 złotych śmiertelniku 129PLN/osoba/doba w pokoju 2-osobowym Oferta ważna 29.11.- 01.12.2013 rok Minimalna długość pobytu - 2 noclegi www.lasiesta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeurocze miejsce Hotel Polesie w Białce. Uwielbiam jezdzic tam na wszelkiego typu imprezy m.in na Sylwester czy zwykłe potańcówki, dobre jedzonko, wspaniale widoki i przemila obsługa. Plusem jest ze sa młodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bardzo fajne pomysły Andrzejki już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia111111
jak zaskoczyc faceta na andzejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poczytałam trochę i mojego męża Andrzeja zaskoczyłam takim strojem-białe czółenka na obcasie 12cm,łańcuszek na kostce,białe leginsy lekko prześwitujące(bez bielizny) i żakiet ubrany na gołe ciało.Mąż nie mógł oderwać ode mnie wzroku szczególnie że gdy się lekko pochylałam było widać moje piersi.Całe szczęście że impreza była u nas w domu bo inaczej było by ciężko tak zaszaleć ze strojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×