Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak uzyskac odszkodowanie

Polecane posty

Gość gość
no tak to poważny problem nie wiem co wam doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziksa
Moja znajoma poprosiła o pomoc odkupy pl i z tego co wiem jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocna dla mnie byłą firma Votum. Nie miałem ani czasu ani głowy zajmować się formalnościami po wypadku mojej córki. Oni zajeli się wszystkim i jeszcze uzyskali całkiem pokaźną sumke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerka
ktoś tu polecał wyżej D.A.S. wlasnie chciałam dopytac – opłaca się brać u nich ubezpieczenie cohrony prawnej? Chciałam ubezpoeczyc moją rodzinę, zwłaszcza dzieci, chyba się przydaje np. na czas wyjazdów, podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ja miałam problem z uzyskaniem odszkodowania zwróciłam się do Votum. Swojej decyzji nie załuje. Uzyskali dla mnie wysokie odszkodowanie dużo wyższe niż się spodziewałam, a nie musiałam przejmować się żadnymi papierkowymi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik3
My zgłosiliśmy się do EuCO, bo firma ma dobrą opinie. Rzeczywiście okazało się, że stosunkowo szybko udało im się odzyskać odszkodowanie. Dla mnie są najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma poprosiła o pomoc odkupy pl i z tego co wiem jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z odkupy.pl mi bardzo pomogli po wypadku, odkupili moją szkodę i dzięki niem miałam mniejszy stres po wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada563
Jeżeli pojawia się problem z odzyskaniem odszkodowania, albo jeśli ubezpieczyciel chce wypłacić jak najmniej to najlepiej od razu zwrócić się do kancelarii zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań. Sama miałam taką sytuację 2 lata temu i zwróciłam się do Advoco – reprezentowali mnie w sądzie i przed firmą ubezpieczeniową kiedy ja mogłam skupić się na rehabilitacji po wypadku. Wywiązali się z zadania świetnie, dostałam nawet o wiele więcej niż się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska89
Jak trzeba, to trzeba się po sądach włóczyć, niestety. Ja akurat nieco lepiej trafiłam, bo o razu wziełam Votum i oni mnie reprezentowali w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCWO
Miałeś w przeciągu ostatnich 3 lat wypadek samochodowy, byłeś poszkodowanym? Nie wiem czy się orientujesz, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaciło Ci całości należnej kwoty. Dlatego teraz możesz zyskać dopłatę do odszkodowania!!! Wystarczy tylko, że wyślesz: - decyzje o wypłacie odszkodowania - kosztorys zdarzenia A My bezpłatnie przeliczymy Twoje odszkodowanie i ustalimy wysokość ewentualnej dopłaty od ubezpieczyciela. Skontaktuj się z Nami!!! tel. 730 753 219 e-mail: p.k@pcwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataiaK
Miałam długo problem z uzyskaniem odszkodowania. Początkowo uszkodzenie kręgosłupa było potraktowane jako 1% uszczerbek na zdrowiu, ale walczyłam, aż w końcu sięgnęłam po pomoc i zgłosiłam się do Votum, dzięki nim ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie za 15% uszczerbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka miała ostatnio wypadek i z tego co pamiętam to szkodę odsprzedała firmie odkupy.pl Wiem, że była zadowolona bo nie traciła czasu na bieganie po firmach, uzuplenianie papierów, więc na pewno ułatwili jej wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o odszkodowanie to ja mam na to prostą zasadę aby zaoszczędzić swojego zdrowia udałam się do kancelarii która się sama zajęła moją sprawą i to w dość sprawny i szybki sposób. Szukałam długo jakiejś pomocy czytałam komentarze wchodziłam na różne fora i znalazłam kancelarię Liderio. Nie spodziewałam się a w zasadzie nie wiedziałam że mogę się ubiegać o większe ubezpieczenie niż mi zaproponowano. Cieszę się bardzo że właśnie na nich trafiłam. Dlatego mogę ją śmiało polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygassss
Miałam wypadek w pracy, po którym nie mogłam uzyskać odszkodowania i należnych świadczeń. Nie miałam też pieniędzy na prawnika, ale w kancelarii http://adwokaciolsztyn.pl podobnymi sprawami adwokaci zajmują się w formule Pro Bono i za to jestem wdzięczna. Odzyskałam odszkodowanie i dobrowolnie wniosłam opłatę za pomoc. Kancelaria na pewno wiarygodna. Z tego powodu, że mi dobrze pomogli to ich polecam wszędzie, gdzie tylko mogę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena87
Walka o odszkodowanie, które Ci się należy to jest jakiś absurd :/ ale niestety też to przeszłam, musiałam się użerać z ubezpieczycielem, który po wypadku samochodowym, przez który miałam wstrząs mózgu wypłacił jakieś grosze bo „były niewielkie obrażenia”! Nie wytrzymałam i zaczęłam szukać w internecie firmy, która by mi pomogła. Znalazłam Advoco, zgłosiłam się do nich, podpisaliśmy umowę (zastrzegają, że w razie czego nie płacę i nie ryzykuje) a oni w sądzie wywaliczyli kwotę 14 razy większa. Także warto walczyć o swoje a nie być zadowolonym z marnych groszy które ubezieczyciele nam rzucają dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi ubezpieczycielami to nierzadko są problemy, dobrze, że jest się kogo poradzić w kryzysowej sytuacji, w uzyskaniu odszkodowania pomaga np. http://www.odszkodowania.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem ciężko wywalczyć samemu odszkodowanie. Ja próbowałam pół roku, potem zgłosiłam się do www.kancelariawss.pl i oni mi dopiero pomogli. Wykosztowałam się na prawnika, ale za to odszkodowanie, które otrzymałam było bardzo wysokie, więc wszystko mi się zwróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria45
Widziałam, że już ktoś polecał Advoco - potwierdzam, świetna firma. Ubezpieczyciel po nieszczęśliwym wypadku (poślizgnęłam się na mokrej podłodze, nie było żadnej tabliczki ostrzegajacej) nie chcieli mi wypłacić pieniędzy, więc walczyłam, a prawnicy z Advoco odzyskali dla mnie moje pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego prawnika od odszkodowań to nie jest łatwo znaleźć niestety. Sam się sparzyłem przy okazji odszkodowania za wypadek jaki miałem na przejściu dla pieszych. Facet wjechał na zielonej strzałce i bęc. I tak w sumie mało ucierpiałem, bo żyję. Ostatecznie dobrego prawnika znalazłem w Scola Legis ( www.scolalegis.com ). Tę kancelarię mogę polecić. Działają szybko i znają się na rzeczy, wiedzą jaką realnie sumę pieniędzy można w danej sytuacji dostać, nie rzucają się z motyką na księżyc jak inne kancelarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak zgłosisz się do firmy odszkodowawczej- mi po wypadku pomogła Auxilia. Dzięki nim udalo mi się wygrać sprawę i otrzymać należne mi odszkodowanie. Mają świetnych prawników i dbają o klienta- na bieżąco informowali mnie o postępach w sprawie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście z Poznania to warto skorzystać z kancelarii Libera http://kancelarialibera.pl/ Dzięki nim udało mi się wywalczyć odszkodowanie za hałas z lotniska a już sprawa wydawała mi się przesądzona. Ta kancelaria jest najlepsza, bardzo się cieszę, że na nich trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem sprawę o odszkodowanie w sądzie, za nieuzasadnione zwolnienie z pracy, reprezentował mnie pan Szymon Dudek z Płońska http://www.adwokat-plonsk.pl/ i dzięki niemu wygrałem sprawę. To bardzo fachowy i przede wszystkim skuteczny prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Wam Europejskie Centrum Pomocy http://ecpp.pl/ - swietnie dzialaja, warto korzystac z ich uslug. To niezwykla pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest z mojej strony naciągane, ale życie. Uważam, że najlepsze to euco i votum. Z jednej sama korzystam, a z drugiej znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaGlewska
Jeżeli chcesz uzyskać odpowiednie odszkodowania za poniesione straty oraz uszkodzenie twojego zdrowia to zgłoś się do firmy Auxilia, która potrafi w tym zakresie zdziałać naprawdę wiele, czego potwierdzeniem są opinie http://auxilia-opinie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×