Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak uzyskac odszkodowanie

Polecane posty

Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najszybciej i najdokładniej uzyskać odszkodowanie mozna z pomocą firmy odszkodowawczej. Sama doznałam wypadku w pracy i zdecydowalam sie na Auxilia.pl- to byla dobra decyzja, bo moglam skupic sie na dojściu do zdrowia, rehabilitacji, podczas gdy moj doradca zajmowal sie rozprawami, formalnosciami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dużo formalności. Warto skorzystać z pomocy firma, która zajmuje się takimi rzeczami cały czas! W http://ecpp.pl/ są specjaliści, którzy na pewno Ci pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walce o odszkodowanie warto zgłosić się do sprawdzonej kancelarii adwokackiej. Jeżeli jesteście z Torunia lub okolic to mogę wam polecić www.adwkozlowski.com.pl Uzyskałam tam pomoc, której potrzebowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to zgłosić się do EuCO. Oni są profesjonalistami. Pomagają w uzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam właśnie opinie o EuCO i naprawdę ta firma się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też skonsultować się z adwokatem jeśli nie jesteś pewna. Ja korzystałam z doradztwa pani Katarzyny Kamienowskiej z www.adwokat-wroclaw.net.pl i uzyskałam odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.16 To bardzo dużo formalności. Warto skorzystać z pomocy firma, która zajmuje się takimi rzeczami cały czas! W http://ecpp.pl/ są specjaliści, którzy na pewno Ci pomoga usmiech.gif Zgadzam się z przedmowca. Uwazam, ze te firmy duzo lepiej pomagaja niz np adwoakt. Sa przygotowani i zajmuja sie wylacznie takimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja walka o odszkodowanie nie była łatwa. Musiałam skorzystać z pomocy adwokata. Zgłosiłam się do kancelarii adwokackiej www.adwkozlowski.com.pl Polecam wam tę kancelarię, jeżeli mieszkacie w Toruniu lub okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natkaa21
Ja postawiłbym jednak na kancelarie odszkodowawczą Auxilia.pl dzięki której mojej siostrze udało się uzyskać odszkodowanie o jakie sie ubiegała, Ubezpieczycie zapropnował jej kwotę praktycznie 2 razy niższą, jednak z pomocą fachowców oraaz prawnikow udało się i co ważne nie musiała sie przy tym strasznie męczyć, bo wiekszośc papierowej roboty załatwili już oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzonej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w walkach o odszkodowanie. Od siebie mogę wam polecić kancelarię www.omegakancelariaprawnaopole.pl z Opola. Pomogli mi w wywalczeniu odszkodowania po wypadku samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio firmy ubezpieczeniowe zaciskają pasa i nie chcą tak chętnie wypłacac jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomoc w walce o odszkodowanie otrzymałam w kancelarii radcy prawnego i wam też polecam się zgłosić do takiej kancelarii. Ja pomoc otrzymałam w www.kancelaria-pucek.pl Kancelaria ta znajduje się w Zielonej Górze i specjalizuje się w odszkodowaniach powypadkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuCO bardzo pomaga w takich sprawach. Mają w tym doświadecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy problemach z uzyskaniem odszkodowanie najlepiej jest zgłosić się do sprawdzonej kancelarii adwokackiej, która zajmuje się tym tematem. Jeżeli mieszkacie w Trójmieście to polecam wam kancelarię adwokacką www.adwokaci.gdansk.pl Od nich otrzymałam pomoc, której potrzebowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_111
ja uważam, że warto zasięgnac opnii firmy, która na co dzień zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Ja z własnego doświadczenia polecam Auxilie https://auxilia.pl/czym-jest-odszkodowanie-z-oc-sprawcy-wypadku-i-jak-mozna-je-uzyskac/. Pomagali mi w tamtym roku po wypadku drogowym. Cała sprawa trawała kilka miesięcy ale ostatecznie udało się wywalczyć to co mi się należało. Kontakt z doradcą świetny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Właśnie ostatnio przeglądałam opinie o Europejskim Centrum Odszkodowań i widać, że to dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Jak uzyskać odszkodowanie? Jeśli nie jesteś w stanie wykonać tego samodzielnie, skorzystaj z pomocy radcy prawnego, który mógłby pomóc Ci w tej kwestii. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Trójmiasta, możesz skorzystać z pomocy http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ - kancelaria znajduje się przy ulicy Śląskiej 53. Jestem pewny, że będzie w stanie Ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nie tracić czasu i skontaktować się bezpośrednio z kancelarią prawniczą. Ja korzystałam z pomocy http://adversum.pl - serdecznie polecam. Bardzo dobrzy specjaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam EuCO. Oni mają świetnych prawników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgłosiłam do pani adwokat Magdaleny Rduch z Pawłowic https://adwokatmagdalenarduch.pl/oferta i dzięki niej sprawa skończyła się pomyślnie dla mnie, dostałam odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. To bardzo dobra pani adwokat, zdecydowanie warto mieć na nią namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem warto zasięgnąć pomocy adwokata. Ja przynajmniej tak zrobiłam i otrzymałam odszkodowanie choć wcale nie było łatwo. Korzystałam z usług www.adwokatmotyka.szczecin.pl. Bardzo dobry adwokat mający w tej dziedzinie sporą wiedzę i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim przypadku bardzo potrzebna może się okazać pomoc ze strony specjalistycznej kancelarii. Mi na przykład, przy uzyskaniu odszkodowania skorzystaliśmy z usług kancelarii Chmurak http://kancelaria-chmurak.pl . Nie wiem co by to było, gdyby nie wyciągniecie ręki w naszą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaszymczyk
My z mężem niedawno korzystaliśmy z pomocy euco i udało się uzyskać spore odszkodowanie. Firma ubezpieczeniowa oferowała nam śmieszne sumy a z ich pomocą udało się wywalczyć kilkukrotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest np. powypadkowe to po prostu polecam kontakt z wyspecjalizowaną kancelarią http://dlaposzkodowanych.pl/. To pomaga. Jest skuteczniej, prościej, no i większe szanse na to, aby sprawa zakończyła się sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluczem jest znalezienie odpowiedniej firmy, która pomoze nam o nie walczyć. U mnie fantastycznie sprawdziło się - www.Negocjato.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja korzystałam z usług EuCO i powiem szczerze jestem mile zaskoczona. Wszystko załatwione szybko i konkretnie. Nie trzeba było długo czekać. Konkretne działania sprawiły że uzyskałam to, co mi się należało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystałam z EUCO i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolona. Mój brat miał wypadek w którym doznał bardzo poważnej kontuzji nogi. Dzięki EUCO udało się otrzymać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×