Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak uzyskac odszkodowanie

Polecane posty

Gość gość
Z tym EUCO to nie jest głupi pomysł też słyszałem o nich dużo dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Njalpiej skorzystac z firmy, ktora jest godna zaufania i oferuje natychmiastową pomoc. Ja ci moge polecić EuCO, z której sama korzystałam jak miałam wypadek, pomogli mi i uzyskałam należyte pięniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skorzystac Z EUcO to świetna firma, w której pomoc w takich przypadkach jest natychmiastowa. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka __2
Coś więcej możesz powiedzieć o EuCO? Slyszałam o nich sporo, ale jakieś konkretne informacje może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda, że sama nic nie wskórasz. Tutaj widzę, że ludzie o euco piszą, też o nich słyszałam. Spróbuj, trzeba przecież próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Dzień dobry, czy chodzi o odszkodowanie komunikacyjne? Jeśli tak to zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Odpowiedź dostaną Państwo od nas w ciągu 24 godzin. Zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub na stronie polisaplus.pl. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Jeżeli szukasz biuro, które zajmuję się likwidacją szkód to warto skontaktować się z biurem  OL-LEX.  OL-LEX jest Firmą której ideą jest niesienie pomocy w niecodziennych sytuacjach na drodze na przykład  zgłosić szkodę oraz uzyskać wszystkie cenne informacje dotyczące procesu likwidacji szkody. Firma prowadzi również wypożyczalnie  samochodów, pomoc drogowa 24H, kancelarie  odszkodowawcza, która zajmuje się pomocą osobą poszkodowanym w wypadkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skutecznych prawników zatrudnia Merces ( merces-odszkodowania.pl). Jeśli chodzi o odszkodowania i zadośćuczynienia to absolutnie zjedli na tym zęby i mogę ich polecać. Pomogli nie tylko mi, ale też mam kilkoro znajomych którzy właśnie też za ich pośrednictwem walczyli o swoje z ubezpieczycielem i w większości przypadków skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Ja również kożystalem z usług kancelarii Merces i jestem bardzo zadowolony ponieważ udało mi się uzyskać dosyć spore odszkodowanie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa
Dnia 10.11.2018 o 12:39, Gość Julka __2 napisał:

Coś więcej możesz powiedzieć o EuCO? Slyszałam o nich sporo, ale jakieś konkretne informacje może 🙂

Na pewno plusem jest to, że od lat są na rynku. Mają też swoją kancelarię prawną. Resztę info znajdziesz na ich stronie. Można tez zadzwonić na infolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusz

Jeśli chodzi o firmę zajmującą się skupowaniem odszkodowań to zgłoście się do www.doplatydooc.com.pl z Bydgoszczy. Ubezpieczyciel zaniżył mi sumę odszkodowania, ale dzięki wyżej wspomnianej firmie zyskałem pełną sumę ubezpieczenia i nie musiałem chodzić po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola23

W sprawie odszkodowań warto zgłosić się do Eventum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczka

Trzeba się porozglądać za dobrą firmą. EuCO ma dobre opinie. Oni specjalizują się w takich sprawach. Ludzie ich chwalą. Na pewno dużym ich atutem jest to, że w każdym mieście działają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę skontaktować się z pwo.com.pl

Zajmą się sprawą odszkodowania od A do Z

Doradzą, jakie przygotować dokumenty itd.

Wszystko bez I wpłaty

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×