Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość swatch24h

ZEGAREK którą firmę wybrac

Polecane posty

Gość swatch24h

chce sobie kupic zegarek- taki w ktorym nie wstyd pojawic sie np na imieninach prezesa firmy. wiadomo, ze dobra marka to np rolex ale ja na taki nie moge sobie pozwolic. chodzi mi o takie to okolo 300-350zl. myslalam o firmach np: DKNY, Fossil, Lorus. co polecacie? ps- Casio odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt mos
DKNY na prawde fajne to samo Fossil. Lorusa nie mam wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IWC lub Longines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym brał Fossil Ja mam jeden fajny model Fossil na oku, za około 600 ale szkoda mi troche kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rolexa. jakieś 2.000. Ale ten zegar ma swoją historię i niezamienił bym na inny. Poza tym mam kolekcję imitacji osiemnastowiecznych zegarmistrzów z widocznym mechanizmem. To są zegarki kieszonkowe. One mają duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swatch24h
nie podróbki nie wchodza w gre, nie chce sie osmieszyc:). polecicie cos jeszcze? fajny lorus jest na allegro za okolo 300- co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swatch24h
nie chodzi mi o zegarki z dusza np na lancuszku. jestem mloda osoba nie zadnym pasjonatem zegarkow- po prostu potrzebny mi dobry zegarek. dobry nie luksusowy. poleccie cos osobie przed 30-tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt mos
co ty pleciesz-osmieszy sie zegarkiem za 350zl? zwazajac na to ze 50% ludzi chodzi w zegarkach za 25-100zl to taki za 350 to juz dobry zegarek. autorze- kazdy z tych 3 ktore wymieniles jest ok i na pewno sie nie osmieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat Casio tu jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. Casio. Co to za firma? Jakieś elektryki? Dam ci casio ze ściany w kuchni. Gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Casio jest dobre dla młodzieży. W pewnym wieku 20+, szczególnie obracając się wśród ludzi "obytych" wypada mieć "prawdziwy" zegarek choćby "na pokaz". Z tych tańszych to: Festina, Fossil, Esprit, Lotus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam dalej obstawiam rolexa. Wiem że to parę groszy kosztuje. Ale za to jak szlify szkla walą po oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Casio ma ogromny wybor zegarkow , nie tylko dla mlodziezy i ma dobry towar bo jest to firma elektroniczna, w odroznieniu od np.DKNY ktorej specjalnoscia sa ciuchy i perfumy. Czy Esprit( ciuchy) . I Esprit i Fossil to marki glownie dla nastolatkow i dwudziestolatkow. A dobra podroba Rolexa tez moze byc fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swatch24h
no wlasnie chodzi mi o to "wypada" jak napisal gosc z 20.33. jesli kupie podróbe rolexa i ktos zwroci na niego uwage od razu pozna sie ze to podroba poniewaz ogolnie wiadomo ze nie naleze do osob ktore nosza zegarki za 8tys. podoba mi sie pewien LORUS- ta firma to nie obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem właścicielem zegarka Aerowatch Grandes Classiques i nosi się rewelacyjnie. Zegarek z górnej półki, ale wart każdej wydanej złotówki. Wygodna bransoleta, czytelna tarcza, charakterystyczny dźwięk chodu mechanizmu. Szczegółowy opis ich zegarków podają na stronie www.aerowatch.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubię zegarki marki Atlantic, jeszcze marka Doxa jest fajna. Możesz sobie zerknąć na http://www.zegarki24.pl/, mają tam duży wybór modeli tych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Tissot - to generalnie drogie zegarki, ale maja tez tańsze linie, ja kupilem za 650 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na cheapo, super mlodziezowe zegarki, a nie busole dla starych dziadów :-0 ktos ci tutaj proponuje zegarki za 2900, posralo? Za tyle kasy zegarek to chore :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka523
A ma ktoś doświadczenia z firma Jordana Kerra, bo mają dobre ceny i świetny wygląd, ale zastanawiam się jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubcia
Zarówno ja, jak i moja siostra nosimy jordana kerra i nie było z nimi jeszcze żadnych problemów, pasują do eleganckiego looku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma być oryginalny a nie jakaś tania podróba bez wartości to tylko w tym sklepie! kfcz.pl/rt_UkAbtzOZvT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekkk09
Ja kazdemu polecam jordanna kerra, mam od nich dwa zegarki i obami służą juz od kilku lat i nie tracą na designie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grebist
jesli komus zalezy na cenie i wygladzie to rwnie dobrze sprawdzi sie xonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voxvox
Nie za bardzo widze sens inwestowania az takich pieniedzy w gazdety, jesli mozna zrobic research i znalezc cos znacznie ciekawszego. Ja ostatnio trafilem przypadkowo na Jordan Kerr i przyznam, ze bardzo zaintrygowaly mnie te zegarki...zamowilem po namowie kolegi i teraz czekam na dostawe. Warto podkreslic, ze cena nie jest wysoka, a jakosciowo wydaja sie naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×