Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moje życie seksualne jest do bani

Polecane posty

Gość nn z kawą
pierwszy wiezowiec od tatrz..naj 😴 ale powiedz dalej działa na tym rynku ten automat z lodami? kurde w przedszkolu wtedy byłam :classic_cool: naj twoje pytanie :D :D :D przyjadę o ile ten automat dalej działa :classic_cool: a kupisz mi loda naj? chce największego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
czyli trafiłem z tym wieżowcem NN dobry jestem w te klocki NN NN jeśli nawet nie te lody zabiorę Cię na innego, równie pysznego i równie dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z kawą
naj umieram z ciekawości co to będzie... 😴 a neony dalej sie tam palą naj? 😴 miały w sobie jakaś magię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
niestety NN neonów już nie ma wszystko się kiedyś kończy NN, neony również ale świeci się neon ubezpieczeń, masz cos do ubezpieczenia NN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z kawą
szkoda ze ich juz nie ma 😴 naj tym ubezpieczeniem przypomniałeś mi wlasnie o tym ze nie zglosiłam jeszcze majowego zalania 😴 patologia 😴 naj a na teo bywasz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
sporadycznie NN mam tam druha od 0,7l Finlandii,ale odkąd został mężem nie może już nawet tknąć 0,5l :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z kawą
i takie sa zony naj 😴 trzeba rozwaznie wybierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
NN a Ty byś pozwoliła, może inaczej NN , pozwalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wracając do tematu! Ja po każdym seksie muszę łykać 1 tabletkę furaginu ( tak mi zalecił lekarz) bo w przeciwnym razie zawsze dopada mnie infekcja pecherza. I nie pomaga wysikanie się po seksie. Ja nie mam życia seksualnego bez tych tabletek i tak do końca życia juz raczej. Brałam przez 3 miesiące drogą szczepionkę na pęcherzu nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z kawą
ja pozwalam na to i na inne rzeczy 😴 zawsze daje duzo swobody naj 😴 ale mam to szczescie ze rozważnie korzysta(my) z tej wolności 😴 uklad chyba najlepszy z mozliwych 😴 a ty naj? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
NN ja nigdy nie wiąże na siłę korzystam i daje korzystać w granicach oczywiście więc Twój układ przypomina mój to dobry układ NN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z kawą
bo tak naprawde naj nie da sie uwiązać 😴 to tylko złudzenie 😴 kawa sie skonczyła, 17 zbliza 😴 naj idziemy? zabierzesz mnie z ronda S? 😴 miłego naj :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×