Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nienawidzę kotów

Polecane posty

Gość gość
08.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość a co ty mogłaś "widzieć" No wlasnie widzialam u mojej tesciowej,jak kotka ktora jest wysterelizowana podeszla do sofy tak tylem zadarla ogon do gory i potrzasajac nim obsikala ta sofe,powiedzialam to tesciowej oczywiscie wziela i zaprala,ale pewnie takich miejsc jest wiecej w domu o ktorych nawet nie wie i ciktorzy maja koty w domach tez nie wiedza gdzie ich pupilek nasikal dlatego tak smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego wy juz u tych tesciowych nie widzialyscie ?A w glowach jak pusto tak pusto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze kotow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wszystkie tzw.kocie mamy maja nasrane w glowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do psychiatry,dziubku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zalozyc taki temat?Bo dyskutowac ,to nawet nie mozna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsssssss
Najbrudniejsze to są bachory, nie znoszę ich. Wciąż lepkie łapy, nie wiadomo od czego, obślinione, dotykają wszelkich syfów i wkładają je zaraz do gęby. To jest ohyda. Kot się przynajmniej myje co chwilę. Fajnie ci, droga autorko jak poobrażałam to co ty lubisz/kochasz? :) Palnij się w pusty łeb i idź sobie nienawidzić czegoś co naprawdę na nienawiść zasługuje, na przykład pedofilów, morderców czy gwałcicieli, zamiast się wyżywać na niczemu winnych zwierzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie i dzieci i koty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie ogolnie koty,z wyjatkiem tych wrednych.Podobnie z dziecmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to, że nienawidzę zwierząt (zwłaszcza kotów). Uważam, że mogą mieszkać na dworze w odpowiednio przygotowanych pomieszczeniach. Moja partnerka sprowadziła podstępem do domu kota. Znienawidziłem go, choć chyba bardziej należy się to partnerce. Chyba się wyprowadzę. Nie zniosę kota włażącego wszędzie, jak mnie nie ma. To jakaś choroba psychiczna u mnie? A może tylko zwyczajnie nie życzę sobie? Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę kotów. mordowanie dla nich 100 razy inteligentniejszych świń uważam za jakiś kosmiczny absurd. Aha, i koty nie są niewinne. Są odpowiedzialne za śmierć milionów ptaków rocznie(których i tak z reguły nie żrą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zapomnieli, że koty i psy to nie jedyne zwierzęta na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ale jesteście bestie bo człowiekiem was nie nazwę k***a serca nie macie jak można kotów kotów nie na widzieć to ja was nie nienawidzę durnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traffcia
Dla mnie jesteś porytą pizdą i prędzej bym uratowała bezdomnego kota niż twojego bahora gdybym miala taki wybor. Brzydze sie gnojkow, rozowe tyłki, gaworzenie, śmierdzące kupy, krzywe mordy i ciągły bek... A koteczek chociaż ci gitary nie zawraca jak zle się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę zjeść kota o Iq 1 latka który torturuje male zwierzeta nawet jak nie jest glodny, niż niewinną świnię o Iq 3-4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy nikogo nienawidzicie głupie osrane faceci w następnym wcieleniu to się k***a narodzicie jako myszy i koty was zeżrą sadyści j****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.24 ty masz łeb chory wiesz o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie samo zdanie jak autorka ! Nienawidze kotów fuuujjj , dziękować że mogłaś się wykręcić mdłościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokarmiam dzikie koty, widzę jak bardzo chcą żyć,nie podejdzie jeśli obawia sie , pomimo tego ze głodne. Niesterylizowane wiecznie rodzą młode, dbają o nie , przenoszą by były bezpieczne. Czym one sie różnią od instynktów ludzkich? Tak samo je boli, marzną, dbają o młode. Używać określenia - nienawidzę- jest bezbrzeżnie głupie. Po prostu nie szkodź , nie katuj, nie przeszkadzaj. Ludzie którzy maja w sobie empatię zadbają o życie zwierząt. One nikomu krzywdy nie zrobią tak samo chcą żyć jak ty. Nienawidzieć to ty powinnaś rzeźnie a nie zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z badań kryminologów z USA którym poddano seryjnych morderców i pedofilów zabójców itp. wynika że ponadprzecietnie wielu z nich nienawidzi zwierząt .Wręcz istnieje schemat -okrutne traktowanie zwierząt w dzieciństwie a potem....no właśnie .:O.Ogromny % z nich zaczynał "karierę" od dręczenia /zabijania zwierząt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a kogo te faceci lubią chyba tylko siebie samych i ten cały sex marny i piwo w łapie ludzi to nienawidzi zwierząt nic tylko wspomniany wcześniej sex i piwsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją Mikusie bardzo kocham a tych co nienawidzą kotków i pewnie też innych zwierząt to i na pewno ludzi i wiecie gdzie was mam GŁĘBOKO W D***E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dosyć brudasów
Wynajełam mieszkanie po kocie I właścicielce brudasie palaczce (okno balkonowe szorowalam 2.5 h ciffem wybielajacym) I po dosprzataniu po tygodniu tego syfu niena2widzę brudasów, może I można miec kota ale jego kłaki będą wszedzie za meblami, na ścianach, żyrandolach tapicerke łóżka odkurzalam 30min tak ze czysty worek był zapchany tylko po tapicerce, te kłaki wychodzily I wychodziły dobrze ze mam swoj materac bo bym sie brzydziła tam spać. Nie wyobrażam sobie w bloku miec jakiegokolwiek zwierzaka psa, kota, ptaka, szczura itp. Śmierdzi zawsze I pełno kłaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.01.31 sam się nie myjeszukam śmierdzisz jak każdy facet w tym kraju a koty są czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.01.31 sam się nie myjesz śmierdzisz jak każdy facet w tym kraju a koty są czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież od dawna wiadomo że faceci nienawidzą wszystkiego co ich otacza o prócz sexu wódki i papierosów nie ma to szacunku do nikogo ludzi i dzieci a co dopiero zwierzę jak coś robi to tylko na pokaz żeby wszyscy widzieli że on kocha zwierzęta a to g****o prawda to nie posiada uczuć ani rozumu nic nie potrafi nie licząc ******** ale i pewnie w tym jest cieki jak ołówek to są głupki i nie powinno się z tym dyskutować bo to psychole są i nie da się już tego nawet wyleczyć trzeba zamknać gdzieś na klucz albo wysłać na inną planetę i zdala od zwierząt kobiet i dzieci bo pozabijają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodźcie do mnie to moja wam ryje podrapie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swoją teorię o ludziach, którzy nie lubią kotów. Budowana latami obserwacji różnych znajomych. Jako miłościczka kotów zastanawiałam się dalczego niektorzy ich tak nienawidzą. I doszłam do wniosku, że w 97% są to ludzie, którzy mają DOMINUJĄCE I DESPOTYCZNE CHARAKTERY ( a kot chodzi swoimi ścieżkami, nie robi tego, co mu się każe, nie jest posłuszny i poddany jak pies), są EGOCENTRYCZNI, MAŁO TOLERANCYJNI, wszystko ma być tak jak oni chcą (a koty mają w d***e co właściciel od niego chce) MAŁO WYROZUMIALI, MAŁO WRAŻLIWI, NIE LICZĄ SIĘ Z INNYMI, NIEEMPATYCZNI, często poprostu PODŁE CHARAKTERKI, MŚCIWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak kogoś poznam i zapytam czy lubi koty i powie, ze nie, to od razu mam o nim swoje zdanie :-) jeszcze się nie pomyliłam o ocenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy kotów a ja wódki facetów papierosów i tej zarazy sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×