Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pominięta

Zaproszenie na ślub z osobą towarzyszącą zostałam pominięta

Polecane posty

Gość gość
zal d**e sciska ze tamci sie hajtaja a twoj nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele na 150 osób i nie masz się z kim zabrać NNNNNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOO to ci powiem musisz być lubianą i fajną babeczką:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pominięta
Nie wiem kto jest świadkowa. Żal d**y mi nie ściska nie ma o co. 150 osób ale ja znam z parę osób, którzy jak zwykle się dogadują kto jedzie z kim. I zawsze jada w jedek grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jada w grupie (140 osob) a ty sama zostaniesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pominięta
Przecież nie pojadę z obcymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pominięta
W kościele będę sama siedzieć, na weselu będziemy siedzieć po stronie pana młodego (żenada) kolo mnie ich młodszy brat (katastrofa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele dziewczyno czy ty nie masz innych problemów, jakiegoś swojego zycia?? weź się ogarnij bo jesteś naprawdę beznadziejna szukasz dziury w całym jakby niewiadomo co miało się dziać ale też jestem zdania ze widocznie mało kto cię lubi w rodzinie chłopaka i pewnie chcą byscie się rozstali bo nie wiem kto by z taka wredną kobicina chciał sobie życie układać. z tego co tu wypisujesz widać ze jesteś straszna .... nie jesteś jego żona wiec jesteś osobą towarzyszącą, bo widocznie może by chcieli żeby przyszedł z kimś innym, a nie z tobą, skoro cię nie ujęli z imienia. dali ci do zrozumienia ze cię nie lubią, ja tez bym cię nie polubiła brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyś jest cała jak jedna wielka żenada i katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pominięta
Kto normalny sadza dzisiaj świadków przy młodych ? Po co. Moglibyśmy sobie usiąść z kims normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ales yebnieta:)) a usmialam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie byś chciala usiąść????? tak ja wiem na miejscu panny młodej!!! Przeszkadza ci towarzystwo przy stole??? Ja na wesela chodzę się bawić a zjeśc obiad i potem od czasu do czasu coś przekąsić mogę nawet w towarzystwie księdza.... tak na marginesie to skąd w tak młodej dziewczynie tyle jadu i zgorzknienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pominięta
Ta ... Jestem pewna że to małżeństwo długo nie prawa. Poznają się i sure okaże że bezie rozród. Cały czas tańczyć nie będę bo mój facet pewnie będzie musiał wódkę nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kto normalny sadza dzisiaj świadków przy młodych ? Po co. Moglibyśmy sobie usiąść z kims normalnym." NO nikt już ze świadkami się przy stole nie sadza ale nikt nie chciał z toba siedziec i młodzi "wzięli cię na siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pominięta
Każdy może usiąść jak chce każdy obrócz świadków, brata, młodego z dziewczyną, mnie i kuzyna młodej. Stoliki będą okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę aleś ty głupia tyle ludzi na weselu i jeszcze marudzisz ,że nie będziesz miala z kim tańczyć bo twój wódkę będzie roznosił? Jak ty musisz sie źle czuć o biedna ty,ciebie małpo po prostu nikt nie lubi i NIC ci nie pasuje,Wiesz powiem ci szczerze NIE IDŹ na to wesele, bo swoją skwaszona miną spierniczysz każde zdjęcie ,każde ujęcie kamery,Zepsujesz humor rodzin i twój facet będzie bardzo wstydził się za ciebie i ciebie,bardziej niż miałby iść sam,a twoje podejście do życia zapowiada jedno,co nadchodzi wielkimi krokami ON CIĘ ZOSTAWI bo era samobójców juz minęła a miec żonę i matkę taką jak ty to istne samobójstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja,kobieto weź się za robotę,ale masz problem,w mojej rodzinie gdybyś miała zaszczyt być to byś założyła 100topików, bo byś wcale nie dostała zaproszenia,u nas jest tak,rodzice,rodzeństwo,dziadkowie,wcale nie dostają zaproszeń mają być i już, nie zgrywamy wielkich państwa,bo jesteśmy rodziną znamy się i kogo jak kogo ale ich na weselach komuniach chrzcinach nie moze zabraknąć i nikt k***a nie czeka na zaproszenie, bo wie,że ma być,co najwyżej dzwonimy z info gdzie i o której. A tu sie czepiasz i to jeszcze brat i jeszcze świadek skoro poprosili go na swiadka i sie zgodził to myslisz ,że potrzebował jeszcze zaproszenia na piśmie może jeszcze podania o swiadkowanie i 2 zdjęcia do akt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyś się nazywała Anna Kowalska to skąd byś wiedziała, że akurat do Ciebie to zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×