Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kar1

dziewczyna nie podoba mi się

Polecane posty

Gość kar1

Jakieś półtora miesiąca temu poznałem dziewczynę ( znałem ją już wcześniej ale tylko z widzenia) zaczęliśmy pisać ze sobą, myślałem że może coś z tego będzie, lecz ona mi się nie podoba za bardzo, z wyglądu i sposobu zachowania, mam dziwne uczucia w stosunku do niej, raz się cieszę że ją spotkałem, lubię z nią pisać a innym razem żałuję tego spotkania, wydaje mi się że jest dziwna, z charakteru jesteśmy trochę podobni i dobrze się dogadujemy ale nie wiem czy chciałbym z nią być (nie kocham jej jak narazie), z jednej strony zastanawiam się czy dać sobie z nią spokój bo nie podoba mi się a z drugiej zdaję sobie sprawę że jestem brzydki nawet bardzo i mogę lepszej dziewczyny nie spotkać. Co mam robić? Zaznaczam że dziewczyna chyba chce ze mną być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpliwości masz, więc po co się pchasz ! A na poważnie, poczekaj co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takie cos, ona jest toba zainteresowana bo sama jest brzydka i wie ze jestes brzydki wiec mysli ze na nia polecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar1
Ona nie jest bardzo brzydka, ma po prostu niespotykaną budowę twarzy strasznie okrągłą i mi się u niej to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefannnnnnn
Bierz ją. A jak znajdziesz lepszą to rzucisz ją w p.i.z.d.u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tego wyżej, nie zniżaj się do ich poziomu, u bab takie zachowanie to standard, frajer na przeczekanie i jednoczesne rozglądanie się za lepszym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to bardzo dobrze
że ci sie nie podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczery to Ty jesteś na forum, a czy wobec siebie i jej też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar1
myślę że tak, choć nie powiedziałem że mi się nie podoba to dałem jej do zrozumienia że nie jest tą idealną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, byłam w podobnej sytuacji. Poznałam faceta przez znajomych, zaczęliśmy się spotykać, spędzać ze sobą czas. Wkręciłam się, zauroczyłam, zaangażowałam, ale czułam cały czas, że jednak nie dla psa kiełbasa. Była między nami niesamowita chemia, ale on jakby się wahał, czasami wytykał mi jakieś drobne rzeczy w związku z moim charakterem i wyglądem. Było mi totalnie przykro, czułam się upokorzona i ośmieszona, on jednak nie zerwał znajomości, tylko chyba się wahał. Ja w końcu nie wytrzymałam takiego spotykania się, gdzie on nie potrafi jasno określić co czuje i nie jest pewny. Ciągle bolało mnie rozczarowanie moją osobą, które on wykazywał. Istny koszmar dla mnie, zwłaszcza, że mi zależało niesamowicie i wychodziłam ze skóry żeby zasługiwać na niego. Nie muszę dodawać, że relacja zakończyła się milczeniem, później znalazł sobie "coś lepszego",a ze mnie kpił i szydził, zwalając tym samym winę na mnie. Nie lepiej powiedzieć, że to jednak nie to? Nie lepiej uznać, że jesteś super, ale nie dla mnie? To cholernie boli czuć rozczarowanie, to cholernie boli czuć się gorszym. Zostaw ją dla kogoś, kto ją doceni. Zrył mi chłopak samoocenę, zabawił się, a potem uciekł do lepszej zwalając na mnie winę. Odcięłam się od niego, a mu się grunt pod nogami zawalił, bo już nie było przy nim koła zapasowego. Chciał nawet drugiej szansy, ale mu nie dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie topiki są dowodem na to że kobiety powinny wrócić do mody rodem z XIX wieku :P kiedyś mężczyźni nie wydziwiali tak bardzo bo nie oglądali 24 na dobę photoshopowych mutantów z melonami na klatce piersiowej i chudaśnymi przeszczepami i nawet myśl o zbliżeniu fizycznym z przeciętną kobietą rozpalała ich i motywowała do działania :P wniosek? odmawiać zawzięcie doopy i zakrywać się jak muzułmanka :P masowa akcja na skalę kraju, a potem czekać aż wyposzczeni sami przylezą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętna muzułmanka ma lepiej i mocniej rozpala żądzę mężczyzny przez sam fakt że jest....kobietą zatem nie warto pokazywać za wiele i prowokować tudzież dawać doopy za friko :P samiec nie jest stworzony do związku tylko doopczenia zatem trzeba tego zwierza spętać i odstawić mu michę z kroczem a sam przyjdzie i będzie się zalecał :P ta metoda sprawdzała się przez stulecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×