Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmaamama

przyjecie urodzinowe dla dziecka prosze o rady

Polecane posty

Gość mmaamama

moja cora niedlugo konczy 9 lat..Chce zrobic jej urodziny w domu,zaprosic kilka kolezanek corki tylko co dalej? jakies zabawy,konkursy jak to zorganizowac??? jakies rady? Chcialam zrobic cos na dworze,jakies ognisko czy cos ale za zimno jest...bardzo prosze o jakies wskazowki,z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
Ja robilam 5 i 6 moich dzieci razem wiec nie wiem czy pomysly nie bedą "za dzieciuchowe" choc byli wśród gosci i 8 latkowie i fajnie się bawili. Zrobilam konkursy w ogrodzie- slalom między pacholkami z pileczką pingpongową na łyżce (taka sztafeta drużyna dziewczyn przeciwko drożynie chlopców). Potem bylo zbijanie kręgli i rzut pilęczkami do miski na celność. Każde dziecko które wzięlo udzial w konkursie dostalo nagrodę niezaleznie od tego ktore miejsce zajęło. Kupilam dlugopisy, strugaczki, gumki do mazania. Dzieciaki się cieszyly bo uzbieraly fajny zestaw upominków. Dodatkowo zrobilam piniatę (soprawdz w necie jak sie ją robi wystarczy troche starych gazet, mąka z wodą jako klej i balonik ale 3 dni wczesniej trzeba zacząć) potem mozna oblepić bibułą moze miec rożne ksztalty i kolory u nas byla pszczólka. W srodek dużo żelek cukierków (paczka zelek w lidlu 9 zl a w środku sa zelki popakowane w osobne paczuszki ze podczas upadku sie nie pobrudzą). Frajdy z tą piniatą bylo tyle ze rodzice przyjechali po dzieci a one nie chciały jeszcze wracać bo rozbijaly piniate :) No i do tego "zabawy wlasne" Ogólnie wydawalo mi sie ze bedzie tego "malo" a bylo tak dużo że ledwo zdązylismy w ciagu 3 godz się wyrobić. No i jeszcze tort i poczestunki i miały być zabawy plastyczne aa i malowanie twarzy :) Tylko nie wiem czy takie rzeczy to dla 9 latek ale malowanie mozna przerobic na "salon kosmetyczny i robienie makijażu" a piniata bedzie fajna zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaamama
piniata fajna sprawa,wezne pod uwage.Ale mam nieduze mieszkanie,niewiem czy to by przeszlo.Dziekuje za pomysly,czekam na jeszcze na bedacych w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w poniedzialek robilismy urodziny corce. 10 lat i zrobilismy quiz, bylo naprawde wesolo i smiechu sporo. My mielismy np pytanie w stylu kto byl krolem popu i trzy alternatywy do wyboru....poszukaj na necie, znajdziesz napewno fajne pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaamama
hmm...dzieki dzieki wielkie.o quzie nie pomyslalam.Moja tez lubi monster hight ale jakos jej juz przechodzi ta fascynacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalambury tez moga byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×