Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

imiona mało męskie

Polecane posty

Gość gość
Ariel tez ma r ale kojarzy mi się z małą syrenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ludzi, tyle opinii. Kiruj sie wlasnym gustem. Mnie akurat Filip bardzo sie podoba i mam sentyment do tego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariel, Gabriel, Dorian, Florian, Fabian, Dominik. Patryk czy Karol zwyczajnie mnie odrzucają. A poza tym mało które imię brzmi dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało męskie to na pewno Karol, Wiktor i Marcel. Masakra, typowo gejowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy mało męskie? Jeśli jest męskie to jest męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy mało męskie, "gejowe", pe/dalskie imiona, ludzie co z Wami? :O znacie chociaż jakiegoś geja? znacie? I co, ma na imię Gracjan? Bo ja znam dwóch gejów i jedną lesbijkę. Geje to Piotr i Harvey, a lesbijka to Leigh. i co? i pstro .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba Twój syn ma jedno z wymienionych imion, stąd oburzenie :) Gej nie musi mieć pedalskiego imienia, tak samo ktoś kto ma na imię Karol, Marcel, Wiktor itp. nie musi być gejem. Nie w tym rzecz, nie mam nic do gejów. Ale niektóre imiona są po prostu takie rozlazłe, kojarzą się z taką fajtłapą, ciamajdą, dlatego mówi się, że są mało męskie. Po prostu ja nie wyobrażam sobie kulturalnego, inteligentnego, obrotnego i dorosłego mężczyzny, który ma na imię Kacper czy jakiś Marcel. Tak jak nie leży mi dorosła kobieta o imieniu Maja. Maja kojarzy mi się z małą dziewczynką, z pszczółką z bajki, a nie fajną, mądrą, dorosłą kobietą. To się ze sobą gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:59 ostatnie kilka zdan pokazuje, jak bardzo wąskie masz horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha - mam syna. na imię ma Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i wąskie, ale co to ma do rzeczy? Ile ludzi tyle horyzontów. I każdy ma do nich prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Wiecej tward brzmiacych imion: Olgierd, Oleg, Hieronim, Idzi, Izydor, Gwidon, Lotar, Jurand, Damazy i Orest

Jak się odmienia imię Oleg? Idę na spacer z Olgiem? Olegiem? Jakoś obie formy dziwnie mi brzmią🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze jakoś dziwnie kojarzyły się imiona Ariel i Marcel. Jakoś coś mi w nich nie pasowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mało męskie imię to Miłosz. Kojarzy mi się że słowami miłość albo miły. Spotkałam kiedyś chłopaka który nazywał się Miłosz Słodki. Chłopak fajny ale męsko to nie brzmi. 

Mój kolega zawsze śmieje się że miękkie jest Piotr, Piotrus a jego imię Zbigniew bardzo męskie. Dla mnie akurat oba brzmią męsko. 

Edytowano przez Annn2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Ariel pewnie z proszkiem 🙂  Marel Proust- pro...szek znowu? 😄 

No właśnie, że nie. Ani jedno, ani drugie nigdy mi sie nie kojarzyło z proszkiem. 

Miłosz jedno z moich ulubionych imion męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może być, że Ariel jest od Uriela. Że to jakaś wersja archanioła. 

Tak ogólnie. W moim odczuciu, to trzeba uważać na imię Filip. W języku polskim, jest to bardzo bardzo miękkie imię i nie każdemu dorosłemu facetowi to imię pasuje. I to samo tyczy się Alana. W języku angielskim to imię jest normalne ponieważ sami język angielski jest miękki i sama wymowa jest niego inna. U nas jest to imię właśnie rozlazłe i też nie wszystkim dorosłym facetom pasuje. No nie wyobrażam sobie wysokiego, bardzo napakowanego faceta z tatuażami, łysą głową, żeby on mi się przedstawił Alan jestem. Ciężko by mi było się przyzwyczaić. 

Miłosz Słodki. Łomatko. Fantazja po byku. No, ale mamy w Polsce Maję Pszczółkę i Józefa Świętego, to czemu nie Miłosza Słodkiego? 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×