Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co robię źle POMOCY

Polecane posty

Gość gość

moja pięcioletnia córka boi się mnie i ojca. nie bijemy jej, nie krzyczymy, nie straszymy klapsem a kiedy coś nabroi tak się nas boi że aż się trzęsie. mówi takie słowa że jakby ktoś posłuchał to pomyślałby że katujemy dziecko np: NIE LEJ MNIE, JUŻ BĘDĘ GRZECZNA nie wiem co robić, jak z nią rozmawiać żeby wiedziała że jest dla nas najważniejsza. jest pierwszym dzieckiem w rodzinie. każdy ją rozpieszcza. jest bardzo uparta. mycie, czesanie, ubieranie, odrabianie lekcji, posiłki -to jeden wielki krzyk. macie jakiś sprawdzony sposób żeby zapanować nad dzieckiem? jest bardzo uparta. woli pół godziny stać w kącie niż zrobic to o co ją prosimy bez krzyku. jak się zachowywać żeby czuła że nam na niej zależy ale nie dac sobie wejść na głowę? czemu aż tak się nas boi ale wciąż nie chce słuchać? pomocy. czuję, że się od nas oddala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzi do przedszkola? Może tam coś się dzieje że tak zachowuje się w domu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauważyłaś dziwnego zachowania swojej córki w stosunku do konkretnej osoby w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co. to chyba taki wiek. widziałam kiedyś taka akcję. dziecko nawet nie widziało matki bo stało w korytarzu a matka była w kuchni za ścianą. coś mała nie chciała zrobić i zaczeła się drzeć, żeby jej nie bić itp. tak krzyczała,że gdybym nie widziała co się naprawde dzieje a tylko słyszała chyba bym policje zawiadomiła. kolerzanka przeczekała, po kilku miesiącach małej przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE LEJ MNIE, JUŻ BĘDĘ GRZECZNA - gdybym usłyszała takie słowa zastanowiłabym się głębiej nad osobami z otoczenia córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś bajki ogląda?? Skoro jej nie bijecie skąd słowa "NIE LEJ MNIE" Tu zdecydowanie jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od września chodzi do przedszkola ale miała to długo wcześniej. na pewno ponad pół roku. bardzo duży wpływ na moją córkę ma moja mama. uwielbia babcię (jej też nie słucha) a ona ją. to jej pierwsza wnuczka i ma oko na moja Marysię (uczy w tej szkole do której chodzi córka). szkoła raczej odpada. ogląda bajki z dvd -większość animowana). tv bardzo rzadko. moja mama ostatnio powiedziała mi, że marysia powiedziała jej, że nazwałam ją dziw... zamurowało mnie, zrobiłam się czerwona bo to takie wiarygodne kiedy mówi to pięcioletnie dziecko. skąd takie słowa. przeklnę sobie czasem ale tak to nawet nie miałabym do kogo powiedzieć :) :( jak z nią rozmawiać? boję się że to jest czas w którym kształtuje się jej osobowość a ja nie umiem pomóc jej obrać właściwy tor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes pewna ojca
a jesteś pewna ,że ojciec malej nigdy nie przylał zatajając to przed tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×