Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShereKhan

Skrzypi mi prawe oko jak mrugam

Polecane posty

Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
teraz opowiadam szeroko o towarzyszu Czeslawie, ktory mnie wychowal i uksztaltowal w duchu ideologii marksistowskiej, w polaczeniu z moherowa babcia Trudzia dalo to efekt przypala jakim jestem. Nie dziwicie sie juz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
do tego doszedl ojciec w Solidarnosci, matka ateistka i niania Terenia transeksualistka. Komu by psychika wytrzymala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stąd te wszystkie protezy psychiczne typu "charakter", "przynależność klasowa", i "sprecyzowane poglądy na wszystko" + nie poniżanie się lizaniem pateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się napić melisy bo później chciałem się napić kawy, po której zażyje hydroksyzynę...Też jestem z deka p*****lnietynoi te skrzypy w oku...Ale to i tak lepsze niz normalność maćka B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Ostatnio Prezes mi powiedzial ze nadaje sie na jego nastepce jako potencjalny gej, komunista, dewiant i polski katolik w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi ma prezesa!Biedne muminki:(Nawet w świat bajki wdarło się korporacyjne dążenie do zarządzaniem nawet najmniej istotnym z punktu widzenia wydajności a najbardziej intymnymi dla jednostki szczegółami jego egzystencji:(J***ć prezesówAlbo ew mi na prezesa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
trudno rozmawiac z kims kto od razu stawia teze i czepia sie slowek, prosze zapytaj mnie: czym sie interesujesz Macku? mam na to przygotowana odpowiedz ktorej wyglaszanie doprowadza mnie do niebywalego trysniecia , moze dzis zrobie rekord Jestem gotowy pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w d***e to mam:P Ale zapytam bo i de do apteki;) czym się maćku interesujesz i co cię zajmuje kiedy już dotlenisz mózg po nadmuchaniu natalii tudzież pogoni za dzikami kradnącymi ci kasztany w parkowych ostępach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
oprocz gotowania interesuje sie kiszeniem kapuchy w wielu znaczeniach myslistwem shippingiem kasztaningiem blogingiem kubingiem a nade wszystko kafeteringiem ktory uprawiam tak czesto ze nie mam czasu na inne ingi. juz juz... Ufffff jak milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest shippingWypas szetlandzkich owiec w celu pozyskania wełny na piorunująco dostojne polarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Zmierzylem wynik, trysnalem na 14,5 cm. Chcecie zobaczyc zdjecie na blogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
shipping od okretu bylo sie na Wyspach to sie wie popracuj troche odloz kase albo naciagnij babcie to moze tez kawalek swiata zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14,5 cm to odległość dwa razy wieksza niż ta od twoich jajwec do końca k****a...Gratulję:)Dobra k***a ide bo też sie zajmę kefeteringiem w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
myslingiem sie nie interesuje jak mysle to nie moge jesc bo glowa zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki: Weź się p*****lnij w głupi łeb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
och, jestes autorka? podniecalem sie pod faceta, a to kobieta, fuj. Mam wyrazny podzial ze kobiece tylki we wtorki i czwartki, to straszne zlamalem regulamin biseksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za moją nieznajomość ingów wynikającą z nieznajmości angielskiego co z kolei ma podłoże w wychowywaniu sie w patologicznej rodzinie z lowerclass i ogólnie z kontaktu ze wszelkiego rodzaju patologiami, patogenami i patriotami z łysymi czachami.­Przepraszam również,że nie jestem autorką...W sumie to nawet bym chciał bo ostatni seks miałem wczoraj a to już kawał czasu.Poobmacywałbym si trochę zamiast pitolić głupoty jak jakiś niedoj****y łowca kasztanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa mać ale babola strzeliłem:OMiało być lowest (lovest) class.No mówiąc krótko i na temat z dna i marginesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Jesli nie jestes kobieta to bąba🖐️ fajnego masz chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz suche oko idz do lekarza da ci krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Oko Ci skrzypi od nadmiaru seksu. taka jest moja diagnoza, a oto jej rozwinięcie: Zbyt dużo seksu zrobi z ciebie krótkowidza. Wiedzą to nawet dzieci w przedszkolu. Krótkowzroczność prowadzi do mrużenia oczu, przez co gałka oczna wysycha i trzeba często mrugać. Pod wpływem zbyt częstego mrugania, powieka defasonuje się i zaczyna skrzypieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×