Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShereKhan

Skrzypi mi prawe oko jak mrugam

Polecane posty

I w tymmiejscu trzeba zaznaczyć, iż Maciek wykluczył kiboli łażących z maczetami i handlujących prochami z klubu marginalnego nazywając ich dobrymi patriotami.­Cwaniaczka rżnie kuźwa kombinator polityczny od 7 boleści i niespełniony następca Adolfa H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O silene:)­Masz kompetencje do stawiania diagnoz?już nie mówie o tym, że nawet mnie nie badałaś.:PKrótkowzroczność o której mówisz dotyczy trzeciego oka umieszczonego jak wiadomo wszystkim, którzy mieli okazje pooglądać sobie dokładnie fujarkę, na czubku żołądzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Kibic Legii to patologia kibic Lecha to prawy obywatel wszyscy ktorzy nie popieraja Piss to komunisci tylko dziadek Czeslaw jest szlachetnym socjalista jak Pilsudski. Czy to takie trudne zrozumiec ze dziele ludzi w sposob ktory jest dla mne korzystny? jezeli robicie inaczej to pewnie was nie kochano w dziecinstwie. Zrobcie jakis kurs i zmiencie to slabe podejscie zupelnie jak glupi dzicy murzyni ktorzy pozwalali sie odlawiac w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Chciałam poczytać co wypisujesz. Twoich żołędzi ani nawet kasztanów nie chcę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Nie popieram Baracka, smieszne imie, ale zobaczcie wyszedl z buszu pewnie jego mame tata sprzedal hiszpanom za blyskotki i wode ognista a dzis przywodca USA i reklamuje cos w polskiej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nie chce...To nie oglądaj ktoś ci karze?poglądaj sobie swojego żołędzia:P­Maćku Bi (dla nieuświadomionych to oczywiście nie maciek B) jasne, że to wszystko co mówisz jest merytorycznie subiektywne aż do bólu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska telewizja ma przyszłość.Występuja u nas już takie gwiazdy jak Chuck Norris, Antonio Banderas a ostatnio ten od x-packa...Jak mu tamWszyscy pracują w banku co dziwi biorąc pod uwage ich gaże o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się, że jak pójde wreszcie zlikwidować konto to obsłuży mnie dolph Lungren albo Arnold Schwardzeneger...Ja p*****le:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszty obsługi pana konta wyniosły 50 zł+odsetki karne+koszty rozwiązania umowy, którejnie możemy rozwiązać dopóki pan jej nie rozwiąże regulując najpierw zadłużenie wynikające z tego, że jesteśmy chciwymi s**********i i z**********y ci ostatnie, posrane majtki bo tacy jesteśmy i ch*j ci w gołą bezmajtową d**ę p********y menelu z patologii...I na ch*j zakładałeś konto!!@!~!Nie mogłeś odbierać wypłaty od pracodawcy!!No nie mogłem k***a bo żeście już kupili wszystkich w tym i i innych krajacdh k***syJak myslicie co zrobi Dolph tudzież Sylwester stalloneChociaż to już dziadki to mnie nie dogonia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Jestem subiektywnie obiektywny i merytorycznie laicki, czasem profesjonalnie amatorkski a najczesciej glupiomadry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diogeneS
a mnie strzyka w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene to Maciek B. Jeszcze tego nie zauważyliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Op*********m 5 jajek wielkich z ogromną cebulą, pomidorem i pokrojonym 20 cm kawałem kiełby....naturliś smazone to wszystko.Terapeuci twierdzą, że zmniejsza to głód alkoholowy:)Faktycznie czuje się jakby taki spełniony czy raczej wypełniony;)I nawet nerwy mi przeszły...jak poprawie na kolacje czymś smacznym to może nawet wezme kredyt hipoteczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej konkurencjii?Konkurencja została rozbita, rozproszona i s*******a przed dożynającymi ich harcownikami i lekką kawalerią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl topik dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D,racja topik dnia,od rana delektuję się waszą twórczością.Powinniście założyć jakiś duet;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie usmialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duety interesują mnie tylko w relacjach damsko męskich opartych na uczuciu i pożądaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Shere Kahn coś znaczy? Bo mi się to jakoś mocno ze Shrekiem kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×