Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShereKhan

Skrzypi mi prawe oko jak mrugam

Polecane posty

Shrek to bardzo pozytywna postać z którą utożsamiam się na wielu płaszczyznach łącznie z fizjonomią bo pewnie to chciałeś zasugerować:P­ShereKhan to z mongolskiego.Tak również zwał się tygrys z książki Kiplinga o tytule księga dżungli czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in love
shere khan to był tygrys z "księgi dżungli" kiplinga - jedna z moich ukochanych książek ever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Hej Njun :-) Tygrys, dzięki :-). ja nie jestem Maćkiem, jestem kobietą, proszę się do mnie zwracać jak do kobiety, nie jak do mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in love
no, to się spóźniłam z wyjaśnieniem o minutę :P | na swoje usprawiedliwienie mam, że dopiero co wróciłam z samotnego spaceru w mżawce i mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in love
mam to*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in love
"a Aniol Stróż?" | no, zapomniałabym! śmiejcie się, ale ja codziennie w łóżku przed zaśnięciem odmawiam w myślach modlitwę do anioła stróża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Njun, no pewnie że jestem :-). Jestem starą, grubą kobietą z czarnym kotem :-). Naprawdę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelek ja codziennie przed snem odmawiam sobie wielu rzeczy a sie nie chwale:P­Czemu mnie tak nie lubisz sileneW końcu też jestem kotem tylko troszkę większym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Mimo wszystko od Grodzkiej jestem subtelniejsza i młodsza :D Shere Kahn, mam obojętny do Ciebie stosunek, to raczej Ty mnie nie lubisz i brzydko zaczepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to jest Grodzka­Silene tak dla jasności to mi to zwisa jaki masz do mua stosunek ale moze pożarłbym twojego kotecka i mogłabyś mnie wziąść na utrzymanie choć nie ukrywam, że wpierdalam za pięciu a na głodzie mógłbym nawetpocieszyć się jedną z Twoich kończyn:)Nie zabije cie w końcu byłabys moja panią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Shere Kahn, może bym i wzięła Cię na utrzymanie, ale nie wytrzymałbyś ze mną. ja mieszkam z duchami i jestem wiedźmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak masz obojetny stosunek to nie podkreślaj go tak często i dobitnie skoro jest taki obojetny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Grodzka to posłanka, z Ruchu Palikota, obecnie Twojego Ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wiadomo czy Grodzka ma kota. Ogladalam kiedyś kilka p***o z shenalami bo zauwazylam ze z trojeczki która sie tam muzia w lozku w 3 sekundy zanim pokażą ich od pasa w dol, rozpoznam który ma chromosomy XX a który XY. Także na razie sobie ufam w kwestii identyfikacji plci chronosomalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Czuję przez skórę że ma kota. Z wiedźmami? To ile ich jest? I po co ci kolejna wiedźma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa..Grodzka.wole muche.­Kumpel na detoksie opowiadał mi (mam nadzieję, że w formie żartu) jak doprowadzał się do orgazmu.łapał muchę,obrywał jej skrzydełka i kładł na czubku k****a.Mucha nie mogła odfrunąć więc mu łaziła tymi 6 odnóżami dokoła w newralgicznych miejscach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Ojej.... a ja nawet pająki delikatnie wyprowadzam przez okno na szufelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×