Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość gość
MEdita ale operacja nosa jest prosta, co? Popatrz ile naiwniaczek wzięło wielką kasę do reki i chciały prosto i łatwo kupić sobie nowy nosek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEdita ale operacja nosa jest prosta, co? Popatrz ile naiwniaczek wzięło wielką kasę do reki i chciały prosto i łatwo kupić sobie nowy nosek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wolę swój niedoskonały nos niż takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum jest tylko lanie wody, pytam czy wiecie gdzie robiła t dziewczyna ze szczecina poprawkę? Ludzie zlitujcie się, piszcie konkrety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrzy wybiorą mądrze - mądrego chirurga plastyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medita
Wiecie dlaczego w swiecie jest tyle zła? Bo nawet jak komuś coś złego sie natrafi ludzie się tym karmią pije krew i chodzą wiernie do kośćioła najlepiej z nożem w kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podam wam nazwiska swojego chirurga. Poczekam aż wybierzecie bezmyślnie swojego, tego który wam spartoli nos i będę miała z tego dobra zabawę. Głupoty nie da się zmienić - mozna tylko ją wyśmiać aby inni mieli z tego przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEdita w świecie jest tyle zła bo rozmnaża się ono na takiej pożywce jak naiwne i głupie istoty. Żal ci że zło jest sprytniejsze? To spróbuj je przechytrzyć, wystarczy POMYŚLEĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tylko drSzczyt? Ale tam sa dlugie kolejki, żałuję, że nie robilam u tego lekarza. A wtedy nie czekało się jeszcze tak długo. I cena podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
a ja mam nadzieję,że to forum będzie tak fajne jak było....miło było poczytać opowieści innych osób,porównywać swoje dolegliwości z innymi i szukać rozwiązania albo po prostu być wsparciem...lubiłam tu zaglądać,czekać na nowe wpisy i miec wasze wsparcie...wkroczyła niesia i znowu sądy ,pyskówki,nie poda lekarza....ale za chwilę znowu się uspokoi...po komplikacjach jest naprawdę masę osób-ile rodzina może tego wysłuchiwać ,często tu można poczuć się jak u swoich... miałyśmy kompleksy garbatych nosów i byłyśmy naiwne,że operacja to zmieni bez tych tragedii. pozdrawiam te fajne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesia sama jest po nie udanej wiec wlazi i puszcza fame a sama jest w takiej sytuacji oh niesiu daj pysiorka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że tylko niesia jest po nieudanej operacji. Dobrze, że pamietacie o niej, pewnie musi przechodzic koszmar. Ciekawe czy jest już po poprawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pysiorka to chyba ty masz, pamiętaj o higienie, bo ci zwiędnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
przecież ja wiem,że jest masę osób po nieudanych operacjach,często dopiero komplikację wychodzą po latach,ale ci ludzie przedstawiają to bardziej subtelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda Gość Ilość postów: 1 Mam za długi i garbaty nos 08.12.2013: Witam,mam na imię Magda. Mam za długi nos i jak to bywa w większosc**przypadkach garbaty:( kiedys jako nastolatka(mam39lat) mialam normalny nos bez garba,długi był zawsze,parę razy dostałam po nosie (stare dzieje) i od tego czasu mam ten garb,chciałm sie dowiedzieć jaki byłby koszt takiej operacji,usunięca garba i zmniejszenia go? Pozdrawiam cieplutko. Odpowiedzieć Wszystkie komentarze na ten temat Raciborskie Centrum Medyczne Klinika Chirurgii Plastycznej Raciborskie Centrum Medyczne Klinika Chirurgii Plastycznej gold member Premium member Racibórz Ilość postów: 47 09.12.2013: Dobry wieczór, W Pani sytuacji korekta nosa jest jak najbardziej możliwa, jednakże niezbędna jest konsultacja ze specjalistą w celu poznania dokładnych Pani oczekiwań. Wtedy też chirurg będzie mógł zaproponować najlepsze dla Pani rozwiązanie. Koszt plastyki nosa w naszej klinice to ok. 7 tys. zł. W cenie zawarte są wszystkie niezbędne świadczenia związane z zabiegiem, takie jak, np. konsultacje po zabiegu. W celu umówienia się na konsultację zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 454 59 85. Pozdrawiamy serdecznie, Raciborskie Centrum Medyczne Chirurgia Plastyczna Odpowiedzieć MUDr. Libor Polák MUDr. Libor Polák silver member Premium member Chirurgia Plastyczna Brno, Frýdek-Místek, Ostrava, Hodonín Ilość postów: 1300 09.12.2013: Dzieň dobry. Calkowity koszt za taka korekte nosa na mojej klinice Polmedicana w Ostravie jest 1400 Euro. Prosze sie umowicz na num.+420 607 115 715 Do widzenia, Libor Polák Dr.med. spacjalista chirurgii plastycznej i estetycznej Odpowiedzieć Centrum leczenia laserem Cieszyn Centrum leczenia laserem Cieszyn silver member Premium member Cieszyn Ilość postów: 449 09.12.2013: Witam, Koszt korekty nosa wraz z modelacją i pobytem w Klinice wynosi 7700PLN, pod warunkiem że jest prosta przegroda. Zapraszam na konsultację z naszym specjalistą do Kliniki LLC w Ostrawie, lub proszę przesłać zdjęcia na polska@llc.cz dokonamy wstępnej wyceny zabiegu. Kontakt i inne informacje +48 602 825 163, pozdrawiam. Odpowiedzieć Dr n. med. Lubomir Lembas Dr n. med. Lubomir Lembas platinum member Premium member Chirurgia Plastyczna Warszawa Ilość postów: 466 09.12.2013: Witam, w mojej praktyce plastyka nosa to inwestycja w wysokości 10,5 tyś PLN (wszystko razem) niezależnie od rozległości zabiegu. Sporo informacji na temat plastyki nosa można znaleźć na www.lembas.pl W trakcie konsultacji kwalifikacyjnej mam możliwość wykonania symulacji komputerowej wyniku operacji nosa - VECTRA. Można dzięki temu na ekranie komputera zobaczyć przewidywany wynik operacji Zapraszam Odpowiedzieć Dr Jerzy M. Chęciński Dr Jerzy M. Chęciński platinum member Premium member Chirurgia Plastyczna Warszawa Ilość postów: 930 09.12.2013: Witam, jeżeli jest to nos pourazowy to koszt wynosi od 8000-12000 PLN z jednodniowym pobytem w klinice oraz wszystkimi opatrunkami i kontrolami do roku czasu. Pozdrawiam i zapraszam. Dr Jerzy Chęciński Specjalista Chirurgii Plastycznej Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Jerzy Chęciński ul. Kazimierzowska 43 02-572 Warszawa tel. 22 848 71 15 e-mail: kontakt@drchecinski.pl www.drchecinski.pl Odpowiedzieć SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii silver member Premium member Poznań Ilość postów: 21 15.12.2013: Pani Magdo, W pierwszej kolejności należy przeprowadzić konsultację z chirurgiem plastycznym. W trakcie wizyty uzyska Pani odpowiedź na wszelkie pytania związane z zabiegiem oraz dokona kwalifikacji do zabiegu. Istnieje także możliwość przesłania zdjęć na adres klinika@solumed.pl na podstawie których, nasi specjaliści dokonają wstępnej kwalifikacji . Koszt całkowitej korekty nosa to od 8ooo do 10ooo tys zł Pozdrawiam Bartek Bonk Klinika Solumed Odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkleiłam odpowiedzi lekarzy z portalu ...dokładnie tak to wygląda...dziewczyna chce sobie zoperować nos a oni mając potencjalną zakompleksioną klientkę łaszą się,piszą ile będzie kosztować i gdzie klinika się znajduję...o komplikacjach zero...klasyczny przypadek-dziewczyna pomysli-o kasę uzbierałam to czemu nie mam być szczęśliwsza...już widzę jak jej szczegółowo opiszą to co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystkie posty od początku.Niestety dołączam się do waszego grona.Operacje nosa miałam prawie dwa lata temu i osiem miesięcy.Operację miałam u dr kobusa w polanicy zdroju,operuje on w głównej mierze ludzi po wypadkach więc w skrajnej sytuacji.Idąc na operację miałam 21 lat,pierwszy rok studiów (bo kończyłam technikum ).Szłam tam młodą dziewczyną ,ale wydawało mi się,że nie naiwną...dużo czytałam o op nosa na forach (ogólna kafeteria,różne portale )było masę negatywnych wypowiedzi,ale też pozytywne-dzisiaj wiem,że te pozytywne głównie piszą osoby ktorych zdrost cały się nie zakończył aby mogły ocenić.Ja wiedziałam dużo o tym,że może być źle,dużo też pytałam chirurga,który mi na pewno nie przedstawiał tego tylko w różowych barwach,ale mimo wszystko chęć pozbycia się garba przeważyła....i zaczęły się moje problemy ( nie mam tu absolutnie pretensji do lekarza bo wiem,że chciał jak najlepiej ale to nie znaczy ,że nie jest mi bardzo przykro.) Od początku pojawiały się oznaki jakiś tam komplikacji,ale do roku trzymałam się i wierzyłam,że będzie o.k...teraz wiem że w moim nosie się nic nie udało. nierówna kość o której było już miliony wpisów,najbardziej to widać jak do lustra pada światło słoneczne. najgorsze-problemy ze zdrowiem,stopniowo siada wszystko potworne zmęczenie,nos nadal twardy,bóle głowy non stop,nie mogę wziąść głębokiego oddechu,katar każdego dnia,łapię infekcję jak niemowlak a przechodzę je dużo gorzej niż przed op...wtedy prawie nie chorowałam. sama od 3 mies chodzę do psychologów...nie wiem czy kiedykolwiek pogodzę się z tym ,że mój organizm nigdy nie będzie funkcjonował tak jak przed. cieszę się,że mogłam to tu napisać bo ktoś kto to przeżywa zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fly attendent pojawił się tutaj już temat chodzenia do psychologów po komplikacjach dotyczących nosa,już się pytałam jednej dziewczyny z tego forum czy to coś pomaga ale mi nie odpisała. Daje ci to coś ? bo piszesz,że już od 3 mies chodzisz. czasami myslę,że chciałabym iść do psychologa powiedzieć mu to wszystko,że nie radzę sobie po tej nieudanej korekcie,ale przecież nie zmieni mi tego,że mój nos normalnie funkcjonował...tego już mi nikt nie odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teaa
już ci odpisuję milutka kicia....nie zmienia to życia na pewno ,ale jak już jest naprawdę źle to tez na pewno to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś z nią? Co tam u niej, zrobiła poprawkę, i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robacz
a co jest na tym filmie bo mi pisze,że jest niedostępny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję zrobić operacje, ale po tych wpisach odechciewa mi się wszystkiego. Czy jest ktoś przed operacją i tam samo jak ja ma dylemat kogo wybrać? Kto ma najwięcej wpadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśka11
ja tez się zastanawiam...nie podjełam jeszcze decyzji,ale moja sąsiadka z którą nie mam najlepszego kontaktu wiem,że po korekcie nosa wpadła w depresji,nigdy tak blisko koło niej nie przechodziłam,ale coś musi być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna porcja ciekawostek : plik od dr sankowskiego ... Chirurgia plastyczna Plastyka nosa Nieudane operacje plastyczne nosa Zapytaj lekarza Nasi lekarze i specjaliści czekają na Twoje pytanie. Szybko, bezpłatnie, bez rejestracji. Nieudane operacje plastyczne nosa 1. Komplikacje po operacji nosa 2. Co warto wiedzieć o plastyce nosa? 1. Komplikacje po operacji nosa Po operacji nosa, która nie powiodła się, mogą wystąpić następujące powikłania: Poprawianie skutków nieudanych operacji plastycznych Odtwórz wideo Poprawianie skutków nieudanych operacji plastycznych Czasami bywa tak, że efekty operacji plastycznej nie są zgodne... zniekształcenie nosa (wówczas konieczna jest kolejna operacja), utrudnione oddychanie, reakcja na środek użyty do znieczulenia, asymetria nosa, krwawienie, zaburzenia węchu, pęknięte naczynia krwionośne, częste nieżyty górnych dróg oddechowych, infekcje (ryzyko wynosi mniej niż 1%), ból, obrzęk, ciepło i zaczerwienienie (objawy infekcji), długotrwały obrzęk okolic nosa, wewnętrzne blizny i zrosty, uszkodzenie nerwu, nadmierna resekcja chrząstek skrzydłowych bocznych, ból, zdrętwienie, zapadanie jednego lub obu skrzydeł nosa, odbarwienie skóry, nadmierne wycięcie chrząstek, które prowadzi do zniekształceń nosa, powstanie haczykowatego nosa, wytworzenie się bruzdy, brak ciągłości szkieletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida kwiatek
Dziewczyny,nie wiem jak mam ująć swój problem ale spróbuję. Przed operacją nie miałam krzywej przegrody na 100 % była z tym nawet u laryngologa.Czasami się tak bawiłam przed lustrem,żeby zmniejszyć sobie końcówkę nosa to ją tak płaszczyłam i podnosiłam do góry wtedy mój nos wyglądał naprawdę dobrze,jak to robiłam to w ogóle nie czułam,że mam jakąś przegrodę w nosie. po operacji mój czubek nosa nadal jest bardzo twardy,a przegroda wychodzi mi prawą dziurką,jest jakby odłączona od całości nosa i myślę,że od tego wszystkiego przechodzę przez to co wy.Oczywiście nie wiem co się jeszcze tam stało,czy chirurg mógł aż tak namącić w zdrowym nosie ? nie wiem czy to ważne ale na śrdoku nosa mam takie wgłębinie nie jest aż tak bardzo widoczne ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca tematyki
każdy bardzo uczciwy chirurg bądź laryngolog wam to powie,że wyjść po operacji nosa z nosem takim jaki maja ludzie po urodzeniu to graniczy z cudem (oczywiście rzadko ktoś o tym mówi ). Nos to bardzo delikatna struktura która po spotkaniu ze skalpelem ma swoją własną reakcję, zresztą tak jak wszystko-operowane serce,wątroba itd.Złamana kość po operacji włącza reakcje obronne ( co jest czymś normalnym ) i stąd te różne fale na grzbiecie nosa.Jeśli chodzi o oddychanie tu już jest multum rzeczy które mogą wystąpić,ale z tym najczęstszych są wewnetrzne zbliznowacenia,które znacznie utrudniają oddychanie i podrażnienia śluzówki-to wszystko sprawia,że nos po operacji nie funkcjonuje poprawnie jak np nos Kowalskiego który nie zrobił sobie plastyki. Te informacje mam po szczerej rozmowie z lekarzem. Sama przez to przechodzę co wy i czasami ma serdecznie dość.Mi trochę pomogło doraźnie zażycie przez pięć dni po 2 tabletki ibuprom zatoki i xylożel ale tylko przez 3 dni oczyiwście,ale tylko doraźnie...teraz znowu się męczę i głowa mi już od tego puchnie. Nawet mi się nie chce myśleć o tym cholernym sylwestrze bo będę musiała żyć z moim cholernym nosem do końca zycia. trzymajcie się wszytskie,wspierajmy się PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikaj xylo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca tematyki
oczywiście wiem,ale napisałam,że brałam tylko przez 3 dni,żeby cokolwiek się odblokowała bo nie mogłam oddychać i to był jeden jedyny raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×