Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość appires3
muszę jeszcze jedną rzecz dodać,lekarze są tacy sprytni,że rzeczywiście na tych forach np znany lekarz to same 5 gwiazdek a taki szczyt to już zupełnie nie wpuszcza wypowiedzi czerwonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy do rana. huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie na jakieś balety,na jakiś densing...zatańczcie polo twista i może będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rihanna,miley cyrus one mają małe noski z natury i takich nie da się kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ a ty buraku w w tym czasie---a ty gnido oszukuj dalej ' naiwnych ' i zyj z czyjegoś nieszczęścia , zresdzta bardzo latwo poznac które sa twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z koziej wolki
nie każdy to niesia kretyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego że podobno rozpoznajesz moje posty? poskarżysz się mamusi? śmieję sie z naiwności, głupoty i bezmyślności lasek które myślą, że za dużą kasę kupią sobie nowy nos bez komplikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacą dużą kasę więc wymagają - koń by się uśmiał! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga242
Jestem po nieudanej korekcie nosa-mam mega problemy z oddychaniem więc jak słucha w telewizji-spełnienia marzeń,wszystkiego dobrego to mnie już nic dobrego nie spotka,nie mam już żadnych życzeń,no jedynie żeby mi ktoś szczelił w głowę. siedzę w cholernym domu bo nie umiem tańczyć na ulicy i udawać,że wszystko będzie o.k spieprzono mi życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
czuję dokładnie to samo...dla mnie już ten nowy rok nic nie znaczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, nie wierzę że tak można się dołować. nie macie rodzin? nie macie dzieci? nie macie facetów? kiedy byłyście ostatnio w górach, nad morzem, w lesie? życie nie kończy się na skrzywionym nosie! rozejrzyjcie się wokół, popytajcie. Dzieci umierają na raka, młodzi ludzie giną w wypadkach, starsze osoby żyją z głodowych emerytur a wy przejmujecie się waszymi krzywymi nosami? brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga242 jeszcze nie wiesz co to tragedia w życiu skoro twój krzywy nos uważasz za koniec świata dla siebie. żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
człowieku nie masz tego problemu to nie wchodź...my nie mamy krzywych nosów tylko poważne problemy oddechowe po korekcie nosa,nie rozumiem ludzi którzy wchodzą tutaj skoro problem ich nie dotyczy,jakby c**puchła głowa,bolały uszy dostawał być 10 razy w roku angine miała astmę ,bóle płuc po kochanej korekcie nosa to ciekawe czy by ci się chciało wywijać po lesie bądź pływać nad morzem...większość z nas chciała poczuć się lepiej a odechciewa się żyć. nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć bo ty w ogóle nie wiesz o czym my piszemy,tobie można to tłuc do głowy a i tak nie zrozumiesz...to forum było miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto tracić nerwów jak ktoś jest chory na raka-to jest wóz albo przewóź...a my już nigdy nie odzyskamy normalnego zdrowia. pozdrawiam wszystkich normalnych na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamind
Tylko ze posty pod Nickiem niesia sa tez pisane jako karolciamala na forum o piersiach, wiec nic w jej temacie tak naprawde nie jest pewne, wystarczy wpisac Karlociamała i widac, ale nie sadze żeby komus chciało sie tyle pisac tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fly attendet wóz albo przewóz? tak myślisz, że chorzy na raka mają dobrze, ze wóz albo przewóz a wy po nieudanej korekcie musicie się męczyć? aga marzysz aby ktoś ci szczelił w głowę? W obu tych materiach dostrzegam coś takiego jak wolna wola - nie chcę żyć bo nie chce i marzę o śmierci? to w czym problem? moderacja kafeterii powinna was zmoderować bo jedynie dołujecie inne osoby takimi durnowatymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fly attendet wóz albo przewóz? tak myślisz, że chorzy na raka mają dobrze, ze wóz albo przewóz a wy po nieudanej korekcie musicie się męczyć? aga marzysz aby ktoś ci szczelił w głowę? W obu tych materiach dostrzegam coś takiego jak wolna wola - nie chcę żyć bo nie chce i marzę o śmierci? to w czym problem? moderacja kafeterii powinna was zmoderować bo jedynie dołujecie inne osoby takimi durnowatymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
no bardzo przepraszam szanowną hrabinę,ale skoro temat cię nie dotyczy to co tu robisz ?? tak sobie wchodzisz z nudów poczytać,co ?? Nie przepraszam napiszę tak jak byś chciała słyszeć-musze spać z otwarta buzią,ale to takie cudowne...jak rano biegnę do pracy na autobus dostając zadyrzki po 3 metrach to wprost skaczę z radości bo to przecież nic takiego...anginy jak nie mogę mówić a nich mi nie będzie dawać tak często zwolnienia też miód na serce.Rano jak wstaję każdego dnia i jak mi wszystko nawala to aż chcę jęknąć-życie jest cudowne. Npaisałam to co chcesz słyszeć. Jeśli chodzi o raka-mój ojciec był chory na raka,przeszedł 3 chemioterapie trwało to może do pół roku i już 6 rok żyje w świetnym zdrowiu a ja nigdy tego zdrwoia już nie odzyskam a takie jak ty wchodzą tu nie mając pojęcia jakie dramaty przeżywamy. PO co ty tu wchodzisz ?// jak jestes taka szczęśliwa to idź sobie na tą wycieczkę do lasu.bo tego też nie rozumiem,siedzisz tu na forum a temat cię nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida kwiatek
czy jest tu jeszcze jakas osoba która przed operacją miała prostą przegrodę a po wychodzi jej jedną dziurką ? czy da się jeszcze coś z tym zrobić ? objawy mam podobne do waszych ale myślę ,że w moim przypadku powód jest inny.Chirurg zjechał mi przegrodę i to chyba dlatego... jest tu ktoś z takim samym problemem jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z oddychaniem po korekcie nosa Problem jest bardzo skomplikowany ale muszę to wreszcie tu napisać.Idąc na operację nosa nie miałam żadnych problemów z oddychaniem,byłam całkowicie zdrowa.Celem był typowo estetyczny zabieg,który miał na celu zlikwidować średniej wielkości garb. Po operacji wystąpiły komplikację i pod względem estetycznym ( nierówności grzbietu nosa ) które w moim przypadku były bardzo widoczne i problemy z oddychaniem.Właściwie od ściągnięcia opatrunku ciężko było mi się oddychać i budziłam się z wiecznie zatkanym nosem-katarem.Poza tym mój nos był nadwrażliwy na ciepło i zimno. Zaufałam mojemu lekarzowi i po ok roku poszłam na reoperację i chciałam pozbyć się wad estetycznych -nierówności i problemów z oddychaniem. Nierówności się trochę zmniejszyły ,ale nadal są a oddychanie to już po prostu tragedia-rano budzę się z zatkanym i suchym nosem i cały czas spływa mi flegma-jest to bardzo nieprzyjemne. Jeśli chodzi o nierówności to przeczytałam masę postów pacjentek i wiem,że nierówności to norma-a wyobrażałam sobie,że mój nos będzie naturalnym nosem z równą kością. Ale niestety dochodzę do wniosku,że oprócz tego,że ciężko po korekcie nosa jest uzyskać nos taki z jakim moglibyśmy się urodzić bez garba to wydaje mi się po korekcie sugerują,że najczęściej nie odzyskują one pełnej sprawności w oddychaniu. Jestem załamana bo od ponad 3 lat ciężko mi się oddycha i przez korektę nosa jestem cały czas jakby wysiadfa mi wszystko w układzie oddechowym. Dr Jerzy M. Chęciński platinum member Premium member Chirurgia Plastyczna Warszawa Witam Panią, tego typu problemy mogą miec miejsce po totalnej korekcji nosa, takie są następstwa takiej operacji. Dr n. med. Lubomir Lembas platinum member Premium member Chirurgia Plastyczna Warszawa Dzień dobry, nadal najczęstszym powikłaniem po plastyce nosa są zaburzenia drożności nosa - niestety. Estetyczne zmniejszenie nosa bez odniesienia się do jego funkcji w czasie pierwszej operacji często jest powikłane zaburzeniami drożności w przebiegu pooperacyjnym. Można poprawić kształt nosa i równocześnie wpłynąć na poprawę jego drożności. Niestety wymaga to kolejnej operacji - w Pani przypadku już trzeciej - oby była ona ostatnia. Moim głównym nurtem pracy jako chirurga plastyka są operacje nosa - zapraszam na osobistą konsultację - zbadam nos i odniosę się do Pani przypadku (mile widziana dotychczasowa dokumentacja medyczna) Sporo informacji na temat plastyki nosa jest na www.lembas.pl Zapraszam Dziękuję Panie doktorze za odpowiedź,a w szczególności za szczerą odpowiedź bo niestety najczęściej lekarze próbują się wymigiwać,że to alergia itd.W najbliższym czasie wybieram się do laryngologa a później mam szczerą nadzieję,że w będę mogła z Panem poważnie porozmawiać na osobistej konsultacji...bo mam masę pytań. Ale jak już tu jestem,mógłby Pan jeszcze odpowiedzieć na moje jeszcze jedno pytanie...wspominałam o nierównościach grzbietu nosa (części kostnej ) czy tak jak w przypadku problemów z oddychaniem to również jest bardzo częste powikłanie ? Rozumiem,że jest Pan zajęty ale mam nadzieję ,że na to pytanie mi Pan jeszcze odpowie bo zainteresuję to nie tylko mnie ale wiele osób. Serdecznie dziękuję za odp. i pozdrawiam. Dr n. med. Lubomir Lembas platinum member Premium member Chirurgia Plastyczna Warszawa Witam z punktu widzenia funkcji najczęstszym powikłaniem po plastyce nosa są zaburzenia drożności. Z punktu widzenia formy, a więc wyglądu najczęściej są to drobne nierówności w okolicy grzbietu nosa na pograniczu części kostnej i chrzęstnej. Najważniejsze jest to, żeby sprecyzować, co to znaczy "drobne". W mojej praktyce przywiązuję dużo uwagi na zapobieganie tym powikłaniom i w ostatnim czasie nawet w pierwotnych operacjach wykonuję dodatkowe czynności, które mają temu zapobiec. W powtórnych operacjach zabiegi te zawsze są konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca tematyki
nie rozumiem ludzi którzy wchodzą tu skoro problem ich nie dotyczy.Mnie dotyczy ten problem więc wchodzę tutaj,a nie na forum o raku-może wejdź sobie na forum o raku jesli ten temat cię dotyczy. nie będę przecież wchodzi na fora np ludzi którzy rozpaczają bo ich rzuciła dziewczyna/chłopak i życie się im zawaliło,nie będę ich pouczać bo mnie ten problem nie dotyczy. mój sąsiad popełnił samobójstwo bo dziewczyna go rzuciła,ale to jest jego prywatna sprawa i nie mam prawa tej decyzji oceniać,nie masz pojęcia z czym się musimy borykać. jeśli jestes osoba przed operacją to podejmij ta decyzję według własnego rozumu a nie mów,że my ci zaśmiecamy życie bo to my się z tym borykamy a nie ty....i większość z nas ma już serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może niech te głupawe laski które marzą o śmierci z powodu krzywego nosa przeniosą się na forum dla potencjalnych samobójców - tam znajdą zrozumienie dla swoich marzeń, a kto wie, może i stosowne instrukcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca tematyki
my nie mamy krzywego nosa tylko poważne problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca tematyki
a takie instrukcje przydały by się dla twojej głupoty. nie masz zielonego pojęcia o komplikacjach po operacji nosa ? Po co ty tu właściwie wchodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj oj...pan gościu chce sobie zrobic noseczek ale myslał,że to przejdzie tak łatwo a teraz kuje go w o oczy co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robacz
idź w końcu na tą operacje i wszystko przejdzie gładziutko...pan doktorek zrobi ci nowy nosek i wszystko będzie super,żadnych problemów..co nie superrrr :-) moja dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue true
Jest mnóstwo takich osób jak my tu tylko poprostu się nie udzielają móze same mówienie jest dla nich ciężkie i ni jak chyba to zaakceptowali lub nie wiedzą o takich wątkach. Jeszcze dużo osób padnie teraz ofiarami tego co my tu bo nawet jeśli gdyby to przeczytali pewnie pomyślą a natrafiła na byle jakiego to teraz ma albo że to pewnie tą osobe nie spotka lub wybierze najlepszego i naj droższego i wyjdzie z tego bez szwanku i dlatego potem bedą po fakcie i bedą szukać i pisać na takich wątkach taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post skopiowany z innego topik
14.01.13 Dzień dobry, dołącze się i ja do tego tematu.Jesteśmy z mężem lekarzami.Pracodawcy zgłosiłi nas do Znanego lekarza i u męża w ciągu 3 lat pojawiało się bardzo dużo pozytywnych opinij .To naprawda było dla niego bardzo dobrym wsparciem i zacheceniem do pracy z pacjentkami.I BARDZO dziękuję tym Paniom, którę chcieli w taki sposób podziękować mojemu mężowi za pracę. A jednak przedstawicielam portalu ZNANY LEKARZ zachciało się na tym zarobić i zaproponowali za modyfikację profilu z możliwością usuwania negatywnych komentaezy za opłatę 2000 PLN rocznie( jak za prenumeratę usmiech.gif ).Mąż im nie zapłacił i się zaczęlo... W ciągu jednego miesiąca dostał 5 absolutnie niegatywnych komentarzy. Na początku on ciężko przeżywał to, ale wytłumaczyłam mu, że to poprostu szantaż z premedytacją usmiech.gif . On nie do końca jeszcze się uspokoił, jest jemu bardzo przykro - przecież są pacjentki, które nie wiedzą o WIELKIM BIZNESIE.. Kiedyś moja nauczycielka (doktor) powiedziała, że pacjenci i tak wybierają tych dobrych.. jednak wszystkim dogodzić się nie da. Pozdrawiam. Możecie sami ocenić - co to znaczy fora, opinii w internecie... ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
oczywiście rozumiem,ale my tu nie nadajemy na lekarzy tylko piszem o tym wszytskim co może być o korekcie nosa,która w mediach powszechnie jest traktowana wprost jako zabieg kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robacz
to też prawda,że wiekszość ludzi nie wiem,że takie fora istnieją lub właśnie pisanie jeszcze bardziej rozgrzebuje ich rany,jednym to pomaga drugim wprost przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×